Olomouc – Skalica 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlín 2:0 (kon.) | Karviná – Hlučín 3:2 (kon.)
Štěchovice – Slavia 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 0:1 (kon.) | Olomouc – IFA 2:1 (kon.)
Znojmo – Frýdek-Místek 4:2 (kon.) | Hallescher – Teplice 3:3 (kon.) | L. Mikuláš – Senec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Aue 1:3 (kon.) | Ingolstadt – Plzeň 2:2 (kon.) | Nitra – Třinec 0:3 (kon.)
Singapur – Brno 2:2 (kon.) | Liberec – Zagłębie 2:1 (kon.) | Lille – Jihlava 0:1 (kon.)
TJ Štěchovice
1:0 (0:0)
SK Slavia Praha
Sobota 12.07.2014, 10:30 • Stadion TJ Slavoj Davle, Školní 189, 252 06 • Přípravný zápas

Vítám Vás u online přenosu z přípravného zápasu mezi Štěchovicemi a Slavií Praha. Do Davle měl původně zamířit juniorský tým Slavie, ale situace se vyvinula tak, že dorazí A-tým, který bude doplněn juniorkou. Výkop utkání je v 10:30.

Do Davle dnes z Edenu zamířila kombinovaná sestava Slavie, ve které figuruje několik hráčů z opravdového ligového áčka. Oba celky se nyní rozcvičují a za pár minut začne utkání.

TJ FK Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Müller, Hřebeček, Novák, Hudec, Šíma, Jakobovský, Pospíšil, Pánek.
    Náhradníci: Soukup – Cienciala, Baubín, Vostrý, Jiroušek, Říha.

SK Slavia Praha: Rakovan – Nitrianský, Zmrhal,Prošek, Salašovič, Kodr, Vošahlík, Koreš, Tusjak, Maicon, Dostál.
    Náhradníci: Möglich – Hanzlík, Červenka, Zámečník, Bejbl, Hrubý, Jankto..

Oba celky jsou již na hrací ploše na svých polovinách, do začátku zápasu zbývá pouze pár okamžiků.

1

1
    Úvodní výkop měl ke svému dobru Štěchovický celek, který se také pokusil o první útok ale sešívaní zkušeně brání.

2
    Po chybách sešívaných se domácí pokusili nakopnout balon dopředu, Pospíšil neměl šanci proti Rakovanovi.

3
    Prošek nejprve neprošel a tak se o to pokusil Salašovič, který poslal balon na Koreše jehož zastavil ofsajd.

4
    První slabší střela na branku Rakovana, ten neměl s balonem potíže.

5
    Dostál šel do rychlostního souboje proti Novákovi, jejich souboj přerušil až aut.

6
    Maicon se hlásil o balon ale přišla k němu taková přihrávka, až skončil balon u Sňozíka.

7
    Štěchovičtí měli první příležitost, Hřebeček vyslal trestný kop na hlavu Busty a ten o kousek minul bránu.

9
    Slávisté jsou zatím po většinu času na své polovině, na hráčích je poznat nesehranost.

10
    Maiconův střelecký projektil končí daleko za bránou.

11
    Další Hřebečkův trestný kop, tentokráte byl Rakovan jistý a zkrotil balon.

12
    Opět v akci Hřebeček při trestném kopu, na vzdálenější tyči čekal Müller, který zakončil slabě do rukavic Rakovana.

13
    Do jasné šance se mohl dostat Vošahlík, na poslední chvíli ale zasáhl balon Busta a ze šance sešlo. Následně se ještě Vošahlík provinil útočným faulem.

15
    Ve vápně se ocitl Koreš, ale opět u něj byl aktivní Busta, který akci ukončil.

16
    Štěchovičtí rychle rozehráli autové vhazování a na chvilku se dostal do úniku Pánik, byl ale obrán o balon jedním z obránců.

18
    Zmrhal doběhl téměř ztracený balon ale jeho centr šel jen na kopačky domácích obránců.

20
    Po dlouhé kombinaci se do vápna s balonem dostal Vošahlík a rozehrál do území nikoho. Následně pokusil zpoza vápna dělovku Prošek, ale Sňozík se proti jeho střele vytáhl.

21
    Šíma se dral do střely, dobře proti němu zasáhl Prošek.

22
    Dostál udržel ve hře zdánlivě nehratelný balon ale vzápětí mu ho jeden z protihráčů odkopl mimo. Z následného autu už slávisté nevytěžili vůbec nic.

23
    Po jednom ze soubojů jsme přišli o balon.

24
    Další šance Štěchovic a opět z trestného kopu. Hřebeček načechral balon na hlavu Pospíšila a ten těsně minul bránu.

25
    Balon letící do vápna sebral před Pánkem Rakovan.

26
    Slavii se dnes zatím nedaří finální fáze, po dalším z průniků centroval Prošek opět pouze na domácí hráče.

26
    O poznání větší šanci teď ale neproměnil Dostál, který z malého vápna hlavičkoval do země, Sňozík podržel svůj celek.

28
    Před Vošahlíkem dobře zahrál Müller, slávisté musejí začít s útokem od půlky.

28
    Prošek byl ve vápně sál ale k balonu mu ve skluzu chybělo pár desítek centimetrů.

30
    Ani další pokus Maicona nešel mezi tři tyče, přízemní rána končí metr vedle tyče.

31
    Novák zajel agresivně do Proška, který přežil souboj bez úhony. Vše se obešlo bez karetního trestu.

32
    Pohledná akce domácího celku, Šíma dobře našel Pánika a ten ještě lépe Pospíšila, který si s balonem hrál tak dlouho až o balon přišel.

34
    Pospíšil ve druhé velké akci, jeho rána šla těsně nad břevno.

35
    Korešovi se vůbec nepovedl centr a Sňozík bude rozehrávat.

36
    Prosadit se pokusil aktivní Koreš ale jeho střela šla spíše do ležícího Vošahlíka než na Sňozíka.

38
    Zmrhalův centr na Dostála poslal Šíma na vůbec první roh v zápase.

38
    Samotný rohový kop se Proškovi nepovedl a ani Zmrhal se neprosadil, poslal balon do nejblíže postaveného obránce.

40
    Na obou stranách sledujeme velké nepřesnosti.

41
    Dostál byl opět sám před Sňozíkem, ale zkušený gólman vyrazil na roh, který se Proškovi nevyvedl.

43
    Ani nyní se slávistům kombinace nepovedla, po první půli bude zřejmě nerozhodný stav.

45
    Přece jen mohl padnout gól, Pánek měl ve vápně dobrou šanci, ale dříve než si připravil balon tak o něj přišel.

45

První poločas je minulostí, sledovali jsme celkem vyrovnanou hru . Slávistům se zatím nedaří plnit roli favorita.

46

46
    Střídání v týmu Slavie: ODEŠLI – Zmrhal, Vošahlík, Koreš, Tusjak ... PŘIŠLI – Červenka, Bejbl, Hrubý, Jankto

46
    Střídání v týmu Štěchovic: ODEŠLI – Sňozík, Müller, Novák, Hudec, Šíma, Pánek ... PŘIŠLI – Cienciala, Baubín, Vostrý, Jiroušek, Soukup, Říha.

51
    Také ve druhém poločase sledujeme od začátku nepřesnosti, aktivnějším celkem je Slavia.

52
    Maicon pronikal do vápna ale při jeho pouti byl zastaven Ciencialou. Slávisté budou zahrávat rohový kop.

52
    Po kterém nastal před Soukupem malý rozruch, vše ale Štěchovický gólman uhasil.

53
    První střelecký pokus celku ze Štěchovic, Jakobovský ale poslal velmi slabou střelu.

55
    Po tečované střele Maicona zazvonila tyč Soukupovi brány.

58
    Bejblovu přihrávku zastavil Hřebeček dobrým přečtením hry.

59
    Kodr před Pospíšilem poslal balon pryč, Štěchovice se pak do útoku na druhý pokus neprotlačili.

60
    Jakobovský centroval na Jirouška a ten měl skvělou šanci.

60
    Střídání v týmu Slavie: PŘIŠLI – Vošahlík, Tusjak, Zámečník, Möglich ... ODEŠLI – Prošek, Salašovič, Maicon, Dostál.

63
    Střídání v týmu Štěchovic: Odešel Pospíšil a nastupuje Pánek.

65
    Hřebečkův rohový kop hráči Slavie ubránili bez problémů.

66
    Slávisté se marně snaží vstřelit gól.

67
    Velká šance Hřebečka! ten sice trochu z úhlu poslal balon na vzdálenější tyč, Rakovan sice neměl nárok, ale balon šel těsně mimo.

69
    Opět trestný kop v podání Hřebečka, tomu se ale tento pokus nevydařil.

70
    Jiroušek se snažil projít okolo Bejbla, ten si se situací poradil.

71
    Slávisté poslali rotovaný balon na Soukupa, který si chytře počkal a sebral ho ze vzduchu.

72
    Hřebeček se postavil k dalšímu trestňáku, Busta sklepl balon na své spoluhráče, kteří se k balonu nedostali.

73
    Aktuálně jsou lepším týmem Štěchovice, Slavii se nedaří téměř nic.

74
    Na hřišti se svíjí Nitrianský, v jednom ze soubojů spadl tvrdě na zem.

75
    Po krátkém ošetření Nitrianský pokračuje ve hře, u balonu jsou ale Štěchovice.

76
    Vošahlík byl v pěkné akci, jeho rána šla mimo bránu.

77
    Hrubý se připomněl dalekonosnou střelou k tyči, Soukup bezchybný.

78
    Slávisté si otevřeli střelnici, která by ale potřebovala velké terče. V další akci se netrefuje Zámečník.

79
    Po odmlce pokusili štěstí také hráči Štěchovic, ve vápně se do balonu nikdo netrefil.

80
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Slávisté si zadělávají na ostudu. Hřebeček hlavou prodloužil na MARTINA ŘÍHU, který dělovkou nedal šanci Rakovanovi a balon končí v síti – 1:0!

83
    Vošahlík se na půlce provinil faulem, domácí se nikam neženou a šetří čas při rozehrávce.

83
    Štěchovice mohli dát druhý gól! Busta hlavičkoval velmi nebezpečně.

84
    Své štěstí pokoušel také Jiroušek, Rakovan byl na zemi včas.

85
    Štěchovičtí se snaží výsledek udržet a jde jim to velmi dobře, nyní kombinují na své půlce a drží balon.

86
    Slávisté se dopouštějí faulů a nabízejí domácím možnosti k dalším útokům.

87
    Sešívaní se pokusili o jeden z posledních útoků, ale Kodr se na útočné polovině provinil faulem na Hřebečka.

88
    Švejda čistě a pohledně obral o balon Hrubého, sešívaní se dostali zpátky k balonu ale byli vytlačeni až téměř na polovinu hřiště.

89
    Zámečník si s balonem rozjel krasojízdu, jeho střela ale byla dosti slabá.

90

Dnešní utkání je u svého konce, Štěchovice vítězí nad Slavií Praha. Hráči Slavie dnes měli spoustu šancí, ale nedokázali využít ani jednu. Ve druhém poločase jsme sledovali vyrovnanou partii a k vidění byl jeden gól, v 80. minutě rozhodl utkání nováček ve Štěchovickém dresu, Martin Říha.

Štěchovice si tak nečekaně připisují svojI první výhru v sezoně 2014/2015 a již vyhlíží dalšího soupeře, kterým bude Český Brod. Utkání se hraje ve Vestci a sledovat ho můžete opět zde na onlajnech. To je pro dnešní den z Davle vše, přeji příjemný zbytek víkendu a u dalšího zápasu SPORTU ZDAR! (12:11:04)

Michal Kunc

Branky: 80. Říha

TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Müller, Hřebeček, Novák, Hudec, Šíma, Jakobovský, Pospíšil, Pánek.

2. poločas: Soukup – Busta, Švejda, Hřebeček, Jakobovský, Pospíšil (63. Pánek), Cienciala, Baubín, Vostrý, Jiroušek, Říha.

SK Slavia Praha: Rakovan – Nitrianský, Zmrhal (46. Hrubý), Prošek, Salašovič, Kodr, Vošahlík (46. Červenka), Koreš (46. Jankto), Tusjak (46. Bejbl), Maicon, Dostál.

od 60. minuty: Rakovan – Nitrianský, Kodr, Vošahlík, Tusjak, Červenka, Zámečník, Bejbl, Möglich, Hrubý, Jankto.