Ostrava – Táborsko 3:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Regensburg 1:3 (kon.)

88
    Nejvýše do vzduchu se dostal Stronati, ale jeho hlavičku zastavil brankář.

87
    Zblokovaný centr Holzera na rohový kop.

85
    Zajímavá možnost Ostravy, ale odražený míč trefil ruku De Azeveda a rozhodčí si toho všiml a akci přerušil.

84
    Centrovaný míč do pokutového území byl nepřesný a vápnem jen proletěl.

83
    Centr do pokutového území od Azaveda byl zblokovaný na další rohový kop.

81
    Ostrava ho rozehrála nakrátko, ale centr Azaveda nebyl přesný.

80
    Ostrava bude zahrávat rohový kop.

77
    Derrick Mensah vyhrál souboj s Traorem, ale poté byl faulován.

75
    Stronati se dokázal uvolnit přes obránce Táborska. Následně byl ovšem faulován.

74
    Další příležitost domácích. Mensah bez přípravy vystřelil na bránu, ale branku netrefil.

73
    Baník právě vstřelil branku!
    Na pravé straně vybojoval míč Frydrych, poslal míč na Byrtuse, který nádherným pasem našel MARKA ŠICHORA a ten už měl lehký úkol, v souboji na jednoho opět obstřelil obránce a přidal tak svou druhou branku v utkání.

70
    Na levé straně si pokopl míč David Petrus, obešel obránce a vrátil míč pod sebe na MARKA ŠICHORA, ktery střelou na zadní tyč překonal brankáře Táborska.

68
    Probíhá přestávka na občerstvení.

66
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Narh, přichází Petrus.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Mráz, přichází Ciferský.

64
    Rychlý protiútok Ostravy, ktery režírovala dvojice Narh – Mensah-Druhý jmenovaný dostal ve vápně míč. Dvakrát zasekl a technickou střelou posílal míč do sítě, na poslední chvíli ale zasáhl skluzem jeden z obránců Táborska.

63
    Rohový kop Táborsko.

62
    Centr do pokutového území se dostal k Baránkovi, ten ale střelou z první trefil pouze místo kde stál brankář Toma.

Martin Tresa

Branky: 42. Narh, 70. Šichor, 73. Šichor

Karty:   38. Greguš (OVA)

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Sukup (46.Mensah), Frydrych, Baránek, Holzer – Štěpán(57. Byrtus), Greguš, Lindpere (46.Stronati), Kukec (46. Sichor) – Svěrkoš (46.Azavedo) – Narh (66. Petrus).
    Náhradníci: Šrom, Mensah, Šichor, Petrus, Byrtus, Stronati, De Azevedo.

FC SILON Táborsko: 1. poločas: Toma – Traore, Kotrba, Kočí, Šiml, Divíšek, Ciferský, Presl, Mráz, Přeučil, Javorek
    2. poločas: Toma – Hric, Mráz (66. Ciferský), Divíšek, Nešický, Krameš, Traore, Hric, Musiol, Strnad, Přeučil, Sladký

Náhradníci: Hric, Nešický, Strnad, Musiol, Krameš, Sladký, Kudrna

Rozhodčí: Priesol – Cieslar, Dresler