Ukrajina – Srbsko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Izrael 3:0 (kon.) | Maďarsko – Rakousko 1:3 (kon.)
Bulharsko – Německo 0:3 (kon.)
Maďarsko
1:3 (0:2)
Rakousko
Sobota 19.07.2014, 18:30 • Ferenc Szusza Stadion (Budapešť) • Mistrovství Evropy U19

Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a přejí hezký zbytek dne. (20:25:52)

Skončil nám zápas ME U19, mezi Maďarskem a Rakouskem. Rakušané si ve druhém poločase svůj náskok z prvního poločasu pohlídali a domácí Maďarsko porazili 3:1. Připsali si tak první tři body do tabulky skupiny A.

90+3

90+3
    Šanci Maďarska zastavuje rozhodčí pro ofsajd.

90+1
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Bytyqi, přichází Maderner.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu tři minuty.

90
    Rakušané ovšem dobře brání a nepouští je na dostřel své branky.

90
    Nyní jsou už ovšem u míče Maďaři a snaží se okamžitě dostat s míčem dopředu.

89
    Navíc byli teď ještě faulováni a mají tak možnost ušetřit další vteřinky navíc.

88
    Rakušané jsou teď u míče a snaží se o rychlý protiútok.

87
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Horvath, přichází Puchegger.

87
    Balogh se snažil prosadit přes obranu Rakouska. Míč mu ale utekl do zázemí.

86
    Nagy teď zahrál při zpracování míče rukou a připravil tak svůj tým o míč.

85
    Maďaři jsou teď znovu u míče a snaží se dostat postupným útokem na dostřel rakouské branky.

83
    Balogh teď mohl snížit na rozdíl jedné branky. V malém vápně se teď dostal k hlavičce, ale z těsné blízkosti branku Rakouska netrefil.

82
    Maďaři jsou teď stále lepším týmem. Rakousko se už soustředí na bránění svého náskoku.

80
    Hra se nám nyní trošku uklidnila. Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy. Veškeré pokusy nyní končí díky nepřesnostem na obou stranách.

79
    Neméth centroval do pokutového území. Jeho centr byl ovšem příliš prudký a pokutové území přeletěl.