Rakousko – Izrael 3:0 (kon.) | Německo – Srbsko 2:2 (kon.) | Maďarsko – Portugalsko 1:6 (kon.)
Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.)
Rakousko
3:0 (2:0)
Izrael
Úterý 22.07.2014, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapešť • Mistrovství Evropy U19

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:01:15)

Statistiky

Střely celkem: 15:5
    Střely na branku: 5:0
    Rohy: 5:5
    Fauly: 8:15

Máme za sebou další utkání Mistrovství Evropy do 19 let, ve kterém Rakousko porazilo Izrael jasně 3:0. O poslední branku se v 73. minutě postaral Grubeck. Rakouský tým tak potvrdil svou roli favorita.

90+4
    Po jeho rohu zakončoval Grillitsch, ani on se však netrefil.

90+4
    Hra se rychle přesunula na druhou stranu, Bytyqi je u rohového praporku.

90+3
    Faul na Safuriho, sám faulovaný rozehraje přímý kop.

90+1
    Po rozehrání rohového kopu se k zakončení dostal El Hija, Lučićovu bránu ale netrefil.

90+1
    Ještě jeden rohový kop pro Izrael, k míči se staví Jehezkel.

89
    Poslední střídání Rakouska, Martin Rasner míří na lavičku, z ní naopak vstal Philipp Lienhart.

86
    Bytyqi byl faulován, provinil se Goldberg.

84
    Střídá i Rakousko, Petera Michorla nahradil Konrad Laimer.

83
    Poslední střídání Izraele, odešel Michael Ohana, poslední minuty si zahraje David Keltjens.

82
    Ne ne, ani teď z toho nic nebylo, Rakousko ta však příliš trápit nemusí.

82
    Je z toho alespoň rohový kop, který rozehraje Bytyqi.

82
    Teď to Horvath zkusil fotbalověji, jeho ránu zblokovala izraelská obrana.

78
    Za faul na Safuriho dostal žlutou kartu Sascha Horvath.

78
    Ten se rozhodl pro přímé zakončení, jeho rána zamířila mimo branku.

78
    Přímý kop pro Rakousko, u míče je Grubeck.

75
    Rakousko pokračuje v útočení, pomohl k tomu i faul v podání Safuriho.

74
    I tohle byl rychlý vstup do utkání, trenér Rakouska si zajisté mne ruce, jak se mu střídání vyvedlo.

73
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    A o vítězi je definitivně rozhodnuto. Bytyqi našel VALENTINA GRUBECKA a je to 3:0!

72
    Střídají i Rakušané, Markuse Blutsche nahradil Valentin Grubeck.

72
    Nor Bisan fauloval Rasner a stal se prvním hráčem, potrestaným žlutou kartou. To je tedy rychlý vstup do utkání...

70
    Izrael střídá, pro dnešní den dohrál Dor Hugy, na trávníku se objevuje Nor Bisan.

69
    Ani z tohoto mráčku nezapršelo...

68
    Faul na Blutsche, přímý kop rozehraje Bytyqi.

65
    Ofsajd Rakušanů, v něm byl polapen Horvath.

64
    Safuri fauloval Rosenbichlera, Rakousko může vyrazit do útoku.

61
    Je za námi hodina hry a vypadá to, že oběma stranám je jasné, že o výsledku je rozhodnuto.

59
    Hraje se převážně mezi oběma šestnáctkami, šance a střely schází.

56
    Útok však netrval dlouho, neboť Ohana se dopustil nedovoleného zákroku na Bytyqiho.

55
    Michrl fauloval Jehezkela, Izrael může jít kupředu.

55
    Hra se teď trochu uklidnila, čekáme na nějakou šanci.

52
    Na druhé straně se do útoku cpal Safuri, jeho snahu ale zastavil praporek asistenta – ofsajd.

50
    Roh pro Rakousko, Blutschova rozehrávka však k brance nevedla.

49
    Tlak Rakouska stoupá, nyní se do kulatého nesmyslu opřel Bytyqi, obrana Izraelců jeho pokus srazila.

48
    Grillitsch už mířil přesněji, na gólmana Izraele ovšem nevyzrál, ten si připsal úspěšný zákrok.

47
    Útok Rakouska zakončoval Horvath, Galovu branku ale minul.

46
    Trenér Izraele udělal do druhé půle jednu změnu, když už nenastoupil Shon Zalman Weissman, do hry se naopak dostal Sagiv Jehezkel.

Fauly: 4:6

Máme za sebou první poločas utkání a Rakousko zatím splňuje roli favorita a vede nad Izraelem 2:0. První branku vstřelil ve 28. minutě z pokutového kopu Bytyqi a pojistku na vedení dal ve 42. minutě Grillitsch. Rakousko tak míří za postupem do další fáze turnaje.

45

45
    Safuriho rozehrávka nalezla Ohanu, jehož rána se ale nevešla mezi tři tyče gólmana Lučiće.

44
    Izrael před brankou soupeře, je z toho další rohový kop.

42
    A je to 2:0 pro Rakousko! Po Horvathově přihrávce se přesně trefil FLORIAN GRILLITSCH.

41
    Vše končí faulem El Hiji na Horvatha.

40
    Roh pro Izrael, rozehrává opět Safuri.

38
    Ze standardky nic nebylo, naopak dopředu se vydali Rakušané. Do zakončení se dostal Horvath, ani on však branku netrefil.

37
    Izrael přesto zůstává u míče, je tu totiž rohový kop, který rozehraje Safuri.

36
    Izrael po dlouhé době v útoku, rána Weissmana minula cíl.

33
    Faul Bytyqiho, tlak Rakouska se alespoň na chvíli zastavuje.

32
    Rakousko pokračuje ve svém tlaku, nyní se do střelecké pozice dostal Michorl, jeho rána se zastavila o bránící hráče.

28
    K pokutovému kopu se postavil SINAN BYTYQI a otevřel skóre tohoto utkání. Rakousko vede 1:0!

27
    Penalta pro Rakousko! Glazer fauloval v pokutovém území Grillitsche a rozhodčí neváhal ani vteřinu.

27
    Grillitsch dnes potřetí vystřelil, nyní byla jeho rána zblokována.

22
    Ani z tohoto pokusu nezabouřilo, hra tak může nevzrušeně plynout dál.

21
    Další rohový kop pro rakouský tým, u míče je znovu Blutsch.

20
    Po Blutschově centru se do míče opřel Rasner, jeho pokus byl ale zblokován.

19
    Roh tentokrát pro Rakousko.

18
    Ohana opět faulován a opět Rasnerem.

17
    Izrael může pokračovat v útočné činnosti, je tu přímý kop po faulu na Ohanu.

17
    O rohový kop se postaral Safuri, k ohrožení Lučićovy brány to ale nevedlo.

16
    Rohový kop pro Izrael.

15
    Co schází Izraelcům na fotbalovém umu, dohání tvrdou hrou. Nyní se pískal nedovolený zákrok na Habashiho na Bytyqiho.

11
    Grillitsch opět u míče a opět se pokusil ohrozil izraelskou branku. Nyní ale minul.

10
    Rakousko pomalu, ale jistě začíná plnit roli favorita a ovládat hru.

7
    Je tu první nebezpečný okamžik utkání a vytáhnout se musel gólman Gal, když neutralizoval Grillitschův pokus.

4
    Zatím se hodně bojuje o míč, z čehož pramení nedovolené zákroky.

2
    Faul na Michorla, dopředu jdou Rakušané.

1

Rakousko: Lučić – Brandner, Gugganig, Lovrić (C), Rosenbichler – Rasner, Bytyqi, Michorl – Blutsch, Grillitsch, Horvath. Trenér: Andreas Heraf.
    Náhradníci: Casali – Puchegger, Lienhart, Joppich, Laimer, Grubeck, Mademer.

Izrael: Gal – Goldberg, Habashi, Danino, El Hija – Glazer, Peretz (C) – Hugy, Ohana, Safuri – Weissman. Trenér: Eli Ohana.
    Náhradníci: Shoshan – Aviv, Keltjens, Sagi, Shamir, Bisan, Jehezkel.

Rozhodčí: Enea Jorgji (ALB) – Gylfi Mar Sigurdsson (ISL), Wayne McDonnell (IRL).

Zápas se odehraje v Budapešti na Szusza Ferenc Stadion a výkop je ustanoven na 18:00. Vy si pokračování tohoto turnaje rozhodné nenechte ujít a sledujte náš onlajn. Jste k němu zváni.

Rozhodčí

Jako hlavní bude tohle utkání řidit Enea Jorgji z Albánie, kterému budou pomáhat Gylfi Ma Sigurdsson z Islandu a Wayne McDonnell z Irska. Čtvrtým sudím bude Mihály Fabián z Maďarska.

Izrael

Izrael dopadl o mnoho hůře, neboť podlehl Portugalsku jasně 0:3. Skóre načal v 39. minutě Lopes, kterému se po pauze přidal Silva a na konečný stav upravil druhou brankou Lopes. Pro Izrael vážná situace, neboť další zaškobrtnutí by znamenalo stopku s postupem, tým tak má dnes velkou motivaci!

Rakousko

Rakušané vstoupili do turnaje přímo skvěle, proti Maďarsku se předvedli ve vynikajícím světle a vyhráli 3:1. Do vedení se dostali v 15. minutě, kdy se z penalty nemýlil Bytyqi a už o tři minuty později navýšil náskok Blutsch. Po návratu z kabin přidal třetí gól Michorl a bylo prakticky rozhodnuto. Maďarsko se pak zmohlo pouze na úpravu skóre, v 60. minutě snížil Varga.

Dobrý podvečer u druhých skupinových zápasů evropského mistrovství hráčů do 19 let. Společně se nyní podíváme na duel mezi Rakouskem a Izraelem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.