2
2 6 6
sk Úterý 22.07.2014, 11:14WTA Nan-čchang - Jiangxi Open (tvrdý povrch)

3:6
    GEM, SET, ZÁPAS Saisai Čeng! Domáca tenistka využila druhý mečbal, keď zahnala našu tenistku do rohu dvorca a potom do opačnej strany poslala svoj úder, ktorým vyhráva tretí set pomerom 6:3 a vyhrala aj tak tento zápas 2:1 na sety po hrách 2:6, 6:1 a 6:3 z jej pohľadu a postupuje tak na domácom turnaji do ďalšieho kola!

0-40
    Prichádzajú tri mečbaly pre domácu tenistku!

3:5
    Ponúknutú možnosť domáca tenistka využíva a tak sa dostáva do vedenia 5:3 a teraz získala veľkú výhodu, pretože ide podávať na víťazstvo v treťom sete a aj samotnom zápase! Uvidíme, ako to napokon dopadne.

30-40
    Takže napokon prichádza brejkbol pre domáca tenistku, pretože Michaela poslala svoj forhend len do autu!

3:4
    Hneď prvý brejkbal naša tenistka využíva a znižuje tak na 3:4 a svoje podanie si berie späť! Podávať teraz ide práve ona a môže skúsiť potvrdiť brejk.

40-15
    Druhá dvojchyba v zápase v podaní domácej tenistky! Prichádzajú tak dva brejkobly pre našu tenistku!

2:4
    Túto možnosť domáca tenistka využíva a tak prvý krát v treťom sete sa zrodil brejk! Dostáva sa do vedenia 4:2 a ide podávať na potvrdenie brejku. Ak sa jej to podarí, misky váh sa výrazne naklonia na jej stranu.

40-A
    Výhoda a brejkbal pre domácu hráčku!

40-A
    Presný forhend domácej tenistky, to znamená, že získava výhoda a brejkbal!

40-40
    Lenže Čeng túto hrozbu odvracia a tak tu máme zhodu 40:40!

2:3
    Presný bekhend do protipohybu v podaní Čeng jej zariadil výhru v tomto game! Ide tak do vedenia 3:2 a na brejkbal tak stále čakáme. Podávať teraz ide naša tenistka, podrží si svoje podanie, alebo príde prvé prerazené podanie v treťom sete ?

2:2
    Ten sa jej už podarilo využiť a vyrovnáva tak na 2:2 a potvrdila, že si zatiaľ obe tenistky svoje podania dokázali podržať. Uvidíme, čo nám teraz prinesie servis domácej tenistky.

1:2
    Druhý gembol sa však už podaril domácej tenistke využiť po presnom bekhende a dostáva sa tak do vedenia 2:1! Zatiaľ si obe tenistky držia svoje podania, bude tomu tak aj teraz pri servise našej tenistky ?

1:1
    Hneď ten prvý aj využíva a tak vyrovnáva na 1:1! Čeng sa snažila prehodiť našu súperku, ale loptička napokon doputovala len do autu. Podávať teraz ide domáca tenistka.

0:1
    Presným forhendom hneď ten prvý gembol aj využíva a čistou hrou tak v úvode tretieho setu ide do vedenia 1:0! Podávať teraz pôjde naša tenistka.

1:6
    Ponúknutú možnosť domáca tenistka využíva, pretože sa Michaela previnila dvojchybou na záver a tak vyhráva domáca hráčka druhý set jednoznačným pomerom 6:1! Tak sledovali sme úplne odlišný druhý set, v tom prvom jasne dominovala naša tenistka a v tomto druhom zase domáca tenistka. Našťastie sa našej tenistke podarilo odvrátiť hanbu a nedostala kanára. Takže, víťaza zápasu nám tak musí určiť tretí set, v ktorom začne podávať domáca tenistka.

40-A
    Prichádza výhoda a setbal pre domácu tenistku! Prezentovala sa úspešným bekhendom.

40-40
    A aj ten druhý gembol sa jej podaril odvrátiť, takže tu máme zhodu 40:40! Príde setbal či gembol ?

1:5
    Túto možnosť naša tenistka využíva a znižuje tak na 1:5! Takže hrozbu kanára odvrátila, ale teraz ide podávať na udržanie sa v druhom sete.

A-40
    Výhoda a brejkbal pre našu tenistku, domáca tenistka zahrala loptičku len do autu!

40-40
    Zhoda 40:40!

30-40
    Prichádza setbal pre domácu tenistku, pretože sa prezentovala presným winnerom po čiare!

0:5
    Túto ponúknutú možnosť už domáca Saisai Čeng využíva a dostáva sa už do vedenia 5:0! To znamená, že domáca tenistka ide podávať na víťazstvo v druhom sete a vynútenie si tretieho setu! Navyše tu aj hrozí, že našej tenistke uštedrí kanára!

40-A
    Krásny volej domácej tenistky jej prináša výhodu a brejkbal!

0:4
    Domáca tenistka išla cez druhé podanie, čo zvládla a napokon využila druhý ponúknutý gembol a dostáva sa už do vedenia 4:0, brejk tak potvrdila. Podávať teraz ide naša tenistka, ktorá stále čaká na prvý vyhraný game v druhom sete. Nechcem predbiehať, ale všetko nasvedčuje tomu, že sa zrejme zápas rozhodne v treťom sete.

0:3
    Dvojchyba na záver v podaní našej tenistky a tak domáca tenistka využíva brejkbal a dostáva sa do vedenia 3:0 v druhom sete! Podávať ide teraz práve Čeng, má pred sebou úlohu potvrdiť brejk.

40-A
    Výhoda a brejkbal pre domácu tenistku!

40-A
    Výhoda a brejkbal pre domácu tenistku, postaral sa o to winner po čiare v jej podaní.

40-A
    Prichádza výhoda a brejkbol pre domácu tenistku po presnom bekhende.

40-40
    A do tretice všetko dobré, tretí brejkbal je už tiež minulosťou a tak tu máme zhodu 40:40! Výborne Michaela!

0-40
    Teraz vďaka nevynútenej chybe našej tenistky získava domáca tenistka tri brejkbaly!

0:2
    Ponúknutú možnosť domáca tenistka využíva a dostáva sa tak v druhom sete do vedenia 2:0, čo znamená, že brejk potvrdila. Podávať teraz ide naša tenistka, príde jej prvý získaný game v druhom sete ?

40-40
    Avšak naša tenistka to doťahuje na zhodu 40:40! Domáca tenistka zahrala loptičku z forhendu len do autu.

0:1
    Túto možnosť už domáca tenistka využíva a presne ako v úvode prvého setu tak aj teraz sa dostáva do vedenia 1:0 a využila brejk. Teraz má pred sebou úlohu ho potvrdiť.

40-A
    Prichádza výhoda a brejkbal pre domácu tenistku, ktorá sa prezentovala úspešným bekhendom!

40-40
    A aj ten je odvrátený, pretože forhned domácej tenistke nevyšiel, takže tu máme zhodu 40:40!

15-40
    Prichádzajú dva brejkobly pre domácu tenistku, jej bekhend dopadol presne tam kam má!

6:2
    Dvojchybou na záver prvého setu sa dopustila domáca tenistka a tak Michaela Hončová vyhráva prvý set jednoznačným pomerom 6:2! Videli sme zaujímavý prvý set, ktorý bol od úvodu vyrovnaný, ale napokon získala prevahu na svoju stranu naša tenistka a zaslúžene tak prvý set vyhrala. Ideme tak do druhého setu, ktorý začne podaním Michaela.

A-40
    Výhoda a setbal na strane našej tenistky! Krásny úder do protipohybu svojej súperky.

40-40
    Lenže Michaela to doťahuje na zhodu 40:40! Prezentovala sa presným forhendom na čiaru.

5:2
    Ten druhý už však naša tenistka využíva, brejk potvrdila a dostáva sa už do vedenia 5:2! To znamená, že domáca tenistka ide podávať na udržanie sa v prvom sete!

4:2
    Túto ponúknutú možnosť napokon naša tenistka využíva po presnom forhende a dostáva sa tak do vedenia 4:2! Podávať teraz ide práve ona, ak by potvrdila brejk, výrazne by stúpli jej šance na úspech v prvom sete.

A-40
    Prichádza výhoda a brejkbal pre Michaelu Hončovú! Podarí sa jej ho využiť ?

3:2
    Ktorý aj využíva a znižuje tak na 2:3! Podávať teraz ide práve ona, potvrdí brejk ?

30-40
    Tretím fiftýnom v rade otáča domáca tenistka už skoro stratený gem vo svoj prospech a získava brejkbal!

3:1
    Ponúknutú možnosť naša tenistka využíva a dostáva sa do vedenia 3:1! Podávať teraz ide práve ona, má pred sebou úlohu potvrdiť brejk, čo by jej prinieslo už veľmi nádejné vedenie.

A-40
    Nevynútená chyba domácej tenistke priniesla výhodu a brejkbal pre našu tenistku!

40-40
    Áno podaril! Domáca tenistka to skúsila dlhou loptičkou po vzduchu a tá napokon padla len do autu. Takže tu máme zhodu 40:40!

2:1
    Hneď ten prvý aj využíva a dostáva sa do vedenia 2:1! Brejk tak potvrdila. Podávať teraz ide domáca tenistka Saisai Čeng.

1:1
    Brejkbal naša tenistka využíva, domáca tenistka napálil loptičku do siete. Stav je tak vyrovnaný 1:1, na brejky je to rovnaký pomer! Podávať teraz ide naša tenistka a môže skúsiť potvrdiť brejk.

40-30
    Loptička v aute z rakety domácej tenistky a tak prichádza brejkbal pre našu tenistku. Zoberie si svoje podanie späť ?

0:1
    Michaela poslala loptičku opäť len do autu a tak domáca tenistka využíva hneď prvý brejkbal a dostáva sa tak do vedenia 1:0! Pôjde teraz podávať na potvrdenie brejku.

15-40
    Forhned našej tenistky skončil až ďaleko v aute a tak prichádzajú v úvode zápasu dva brejkbaly pre domácu tenistku.