Frýdek-Místek – Prostějov 0:2 (kon.) | Žižkov – Vyšehrad 5:0 (kon.) | Slavia B – Chomutov 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:1 (2:1)
FC Chomutov
Úterý 22.07.2014, 17:00 • SC Xaverov Horní Počernice • Přípravný zápas

Kadavý jistě proměnil a Slavia vítězí i na penalty – 4:2!

Mysliveček nedává šanci brankáři – 3:2!

Hosté vyrovnávají – 2:2!

Prosek bez problému – 2:1!

S velkým štěstím hosté vyrovnávají – 1:1!

Sodoma proměňuje – 1:0!

90
    A balon se posléze nebezpečně motal ve vápně po vyražení Berkovce, domácí obránce odkopává na roh.

87
    Velmi zbytečně nasadil Fialka jesličky protihráči, jelikož přišel o balon a z protiútoku měli hosté gólovou šanci, Berkovec vytáhl parádní a jistý zákrok.

81
    Bejbl nakonec ve hře nemůže pokračovat, místo něj nastupuje na pár minut Zámečník.

79
    Tvrdý faul na Bejbla ocenil rozhodčí žlutou kartou, i nyní se za tento zbytečný faul v přípravném utkání dalo vylučovat.

55
    Steve se hlásil o balon, který mu Mysliveček poslal pozdě a trochu mimo. Následnou aktivitou se k balonu prvně jmenovaný nakonec dostal a být lépe postavený, mohl po zaváhání brankáře zakončovat do odkryté brány.

40
    Chomutov právě vstřelil branku!

Po nevyužité standardce přichází protiútok Chomutova, který končí gólem. Berkovec si na balon sáhl, ale neměl šanci ho vytěsnit mimo bránu – 2:1!

39
    Chomutovský gólman sundal Zámečníka jako poslední muž v poli, místo červené ale přichází žlutá karta. Jméno brankáře ani doplnit nemohu, nemá na zádech číslo.

38
    První větší šance Chomutova, útočník ale svůj pád zřejmě přihrál a penalta se rozhodně pískat nemusela.

32
    Slavia právě vstřelila branku!

Novák si dvakrát zopakoval rohový kop a z toho druhého se Slavia prosazuje, odražený balon chytře sklepl MARTIN DOSTÁL přímo k tyči a nedal žádnou šanci gólmanovi – 2:0!

20
    Peterka se ocitl v další střelecky výhodně pozici, branku trestuhodně úplně minul.

18
    Peterka ve vyložené šanci, brankář mu zmenšil úhel a slávistický mladík neuspěl.

6
    V další velké šanci se po rozehrání ocitl Prošek, nyní si ale dal záležet chomutovský gólman.

5

Ale nyní udělal Chomutov obrovskou hrubku. Balon prošel na úplně volného OSKARA FOTRA a ten si v souboji s brankářem počínal skvěle – 1:0!

Michal Kunc

Branky: 5. Fotr, 32. Dostál – 40. ???

Karty:   39. ??? (CHM), 79. ??? (CHM)

SK Slavia Praha B: ...
    sestava 1. poločas: Berkovec – Dostál, Kodr, Fialka, Bejbl – Salašovič, Novák – Prošek, Peterka, Zámečník – Fotr.
    ...
    sestava 2. poločas: Berkovec – Kadavý, Pelikán, Fialka, Bejbl (81. Zámečník) – Prosek, Vitarigov, Möglich, Mysliveček, Sodoma – Steve