Karaganda – Atlantas 3:0 (kon.) | Beer Ševa – RNK Split 0:0 (kon.) | MYPA – Dinamo Minsk 0:0 (kon.)
Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (kon.) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 po pen.) | FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 5:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Linfield 2:0 (kon.) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (kon.)
Flamurtari – Ploiesti 1:3 (kon.) | Göteborg – Győr 0:1 (kon.) | Grödig – Čukarički 1:2 (kon.)
Čichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po pen.) | Lech Poznaň – Kalju 3:0 (kon.) | Liberec – Košice 3:0 (kon.)
Soligorsk – Derry City 5:1 (kon.) | Tromsø – Víkingur 1:2 (kon.) | Vaduz – Chorzów 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (kon.) | Groningen – Aberdeen 1:2 (kon.)
Trnava – Zestafoni 3:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Laçi 2:1 (kon.) | Asteras – RoPS Rovaniemi 4:2 (kon.)
Sligo Rovers – Rosenborg 1:3 (kon.) | Vojvodina – Trenčín 3:0 (kon.) | Zawisza Bydgoszcz – Waregem 1:3 (kon.)
Hajduk Split – Dundalk 1:2 (kon.) | Ferencváros – Rijeka 1:2 (kon.) | ND Gorica – Molde 1:1 (kon.)
Jagodina – Kluž 0:1 (kon.) | Koper – Neftçi Baku 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Diósgyöri – Litex 1:2 (kon.) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (kon.) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po pen.)
St. Pölten – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Něman Grodno 2:0 (kon.) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po pr.)
po penal. (3:4)
Inter Baku
0:1 (0:1)
IF Elfsborg
Čtvrtek 24.07.2014, 18:00 • Şafa, Baku, Ázerbajdžán • Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

V prvním utkání byli velkým favoritem domácí fotbalisté, ale ti v zápase nevyužili několik šancí a utkání tak rozhodla jediná branka, kterou vstřelil ve 29. minutě Georgievski. Favorizovaní Švédové tak museli "skousnout" nepříjemný "direkt" od ázerbajdžánského mužstva a do dnešní odvety tak jde se ztrátou. I přesto není rozhodně pozice Elfsborgu bezvýchodná, k tomu, aby zápas dospěl alespoň do prodloužení, stačí dnes hostům vstřelit gól a žádný neinkasovat! Domácím naopak stačí k postupu remíza. V případě jakékoliv prohry, kromě 0:1 (v tom případě by se prodlužovalo) postupuje Elfsborg!

První utkání 2. předkola

IF Elfsborg – Inter Baku 0 : 1
    Branka: 29. Georgievski
    online přenos

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy mezi INTEREM BAKU a IF ELFSBORG. Utkání se odehraje na stadionu Şəfa v Baku a provede jím trojice bulharských rozhodčích, hlavní Stanislav Todorov, asistenti na pomezí Ivo Kolev a Martin Venev. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován Nikolaj Jordanov také z Bulharska.

Inter Baku: Lomaia (C) – Salukvadze, Amusilašvili, Bocognano, Špičić, Georgjevski, Álvaro, Dašdemirov, Meza, Madrigal, Tschadadze
    Náhradníci: Agajev, Alejandro, Mirzabekov, Abacjev, Gusejnpur, Mammadov, Abbasov

IF Elfsborg: Stuhr-Ellgaard – Larsson (C), Mobaeck, Holmen, Svensson, Lundqvist, Hauger, Rohdén, Nilsson, Claesson, Frick
    Náhradníci: Hassan, Klarström, Zeneli, Andreasson, Hedlund, Beckmann, Prodell

Rozhodčí: Todorov – Kolev, Venev (vš. BUL).

1

3
    Domácí Meza fauluje na vlastní polovině, hosté rozehrávají.

4
    Byla nařízena penalta ve prospěch Elfsborgu!
    Pokutový kop!

4
    Salukvadze tam ve vápně zatáhl Fricka, který se prodíral do zakončení a rozhodčí píská pokutový kop, navíc uděluje červenou kartu!

5
    Ale Frick nabídnutou příležitost nevyužil, trefuje břevno!
    Frick nedává, trefuje břevno!

7
    I přes neproměněný pokutový kop dávají hosté jasně najevo, že přesily na hřišti budou chtít využít k vybojování postupu!

10
    Domácí se dostali do zakončení, z pravé strany pálil Lomaia, ale netrefuje branku. Vhazovat bude domácí Špičić.

12
    Nákop domácích dopředu, tam je osamocený Meza, který ale nevybojoval míč.

14
    Madrigal si šel pro penaltu, padá v pokutovém území po zákroku Stuhr-Ellgaarda, ale faul to není, naopak, sudí dává žlutou kartu!

15
    Rohdén fauluje Špičiće, domácí získávají míč na půli.

16
    Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Claesson, přichází Beckmann.

18
    Míč má gólman Lomaia, který vykopává.

19
    Hosté se sice snaží napadat rozehrávku Interu, ale bude z toho pouze aut pro domácí.

21
    Frick fauluje Georgijevskiho, míč mají domácí.

23
    Žlutou kartu dostává Svensson (IF Elfsborg) za "šlapák" ve středu hřiště.

25
    Hosté vybojovali rohový kop.

26
    Z levé strany rozehrál Larsson, míč míří před branku, tam ale domácí odvrací.

27
    Hraje se ve středu hřiště, po úvodním náporu se domácím podařilo vyrovnat hru, byť hrají o jednoho méně.

28
    Další rohový kop hostů, opět se bude rozehrávat z levé strany.

29
    Domácí se v pohodě ubránili a navíc hrozí z rychlého brejku.

30
    A i Inter bude zahrávat rohový kop.

31
    S rohovým kopem Mikela Álvara si hosté poradili.

32
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, nyní mají rohový kop znovu hosté.

33
    Jak je již dobrým zvykem, opět hosté rozehrají z levé strany. A nakonec i opět z toho nic není...

35
    L. Nilsson fauluje ve středu hřiště Amisulašviliho, volný kop pro domácí.

37
    Odkop od branky Interu, míč směřuje až na polovinu soupeře.

39
    Hostující Svensson sedí u postranní čáry a nechává se ošetřovat, na chvíli se hra přerušila, oba týmy se občerstvují.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále nerozhodný 0:0, což vyhovuje domácím.

41
    Domácí Madrigal je v ofsajdu, míč získávají hosté.

42
    Švédskému týmu se přestala dařit kombinace, sledujeme spoustu ztracených míčů ve středu hřiště.

43
    Rohdén fauluje na vlastní půli, když "podsekl" Mikela Álvara, volný kop pro Baku.

44
    Ale domácí ani neohrozili branku Elfsborgu, dobrá práce v defenzivě.

45
    Poslední minuta prvního poločasu hosté kombinují ve středu hřiště.

45+1
    Nastavena je jedna minuta nad rámec základní hrací doby.

45+2
    Elfsborg právě vstřelil branku!
    Tak přece se hosté prosazují, po rohovém kopu z pravé strany se hlavou ve vápně prosazuje SEBASTIAN HOLMEN.
    Sebastian HOLMEN - 0 : 1

45+2

46
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Tschadadze, přichází Alejandro.

46

47
    Hosté získávají míč, byť domácí rozehrávali volný kop.

50
    Domácí nikam nechvátají, míč má Lomania, který rozehrává.

54
    S gólmanem hostům se tam srazil domácí Meza, kterého ten střet hodně bolel, ale nebyl to faul.

55
    Hra je zatím hodně nezáživná, hosté vyrovnali a tím, jako by zápas měl končit.

57
    Rohový kop pro domácí tým, z pravé strany rozehraje Mikel Álvaro.

58
    Domácí zůstávají u míče, snaží se překvapit defenzivu hostů.

60
    Je za námi hodina hry, hosté stále drží nadějný výsledek 1:0, dokáží domácí s výsledkem něco udělat?

61
    Do dobré šance se dostal hostující Beckmann, který ale nedokázal překvapit domácího gólmana!
    Bekmann ve velké šanci

65
    Hosté na polovině soupeře, následuje centr Svenssona z levé strany, defenziva domácích odvrací.

66
    Pas na levou stranu, ale tam Rohdén vrací raději zpět na půlící čáru.

67
    Hauger na půlící čáře stáhl jednoho z domácích hráčů, jasný faul a žlutá karta.

69
    Domácí mají rohový kop z levé strany.

70
    A domácí rozehrají další roh, tentokrát z pravé strany.

70
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Madrigal, přichází Mammadov.

71
    Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Larsson, přichází Klarström.

72
    Rohových kopů přibývá, nyní mají další hosté.

73
    Amisulašvili zůstal ležet ve vápně po odvráceném rohovém kopu soupeře, není to žádné zranění, jen pozdržení času.

75
    Odkop od branky Elfsborgu. Hosté drží míč a nikam nespěchají.

76
    Ale nic z toho není, Lomaia rozehrává, tímto tempem spěje dnešní utkání akorát tak do prodloužení.

77
    Lundqvist se ještě snažil vybojovat míč na levém křídle a nasměrovat do do vápna soupeře, nepovedlo se, odkop od branky Interu.

79
    Meza Colli se odhodlal ke střele zpoza vápna soupeře, ale to byl hodně nepřesný pokus!

80
    Probíhá poslední desetiminutovka, hosté stále v pohodě brání svůj náskok, domácí se soustředí pouze na defenzivu, padne rozhodující gól do konce základní hrací doby?

83
    Lunqvist centruje z levé strany, míč však končí v náruči gólmana Interu.

84
    Nyní sice gól padl, ovšem Mammadov byl ve zcela jasném ofsajdu.

86
    Dobrá střela Svenssona zpoza vápna, ale míč byl ztečován vysoko nad branku.

87
    Lomania má opět míč ve své moci, na branku Interu se nyní valí jeden útok za druhým.

90
    Poslední minuta základní hrací doby, prodloužení je čím dál blíže.

90+1
    Rozhodčí Todorov nastavil dvě minuty.

90+2
    Rohdén se dostal k míči ve vápně, ale nepálil z ideální pozice, navíc přímo do míst, kde je připraven Lomaia, který chytá.

90+2
    Poslední vteřiny nastavené druhé minuty, domácím se podařilo dostat míč až na polovinu soupeře.

90+2
    Druhý poločas skončil.

Ani devadesát minut odvetného zápasu nerozhodlo o postupujícím, bude se tedy prodlužovat!

91
    Začal první poločas prodloužení.

93
    Georgjevski byl faulován na vlastní půli, domácí získávají míč.

94
    Hosté budou mít k dispozici volný kop z levé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.

95
    Do vápna Interu letí míč, který však domácí defenziva v pohodě odvrací.

96
    Rohový kop pro domácí, gólman Elfsborgu si staví své spoluhráče před brankou.

97
    V dobré pozici se ocitl domácí Bocognano, který hlavičkoval ale do míst, kde byl připraven Stuhr-Ellgaard. Vzrušení na tribunách nakonec zbytečné, byl pískán ofsajd.

100
    I v deseti domácí hrozí v prvním prodloužení, nyní po centru hlavičkuje Álvaro, ale jen nad branku.

101
    Co nyní...? Do vápna se po nákopu Meza Colliho žene Bocognano, který v souboji s obráncem Elfsborgu padá, je to sice ve vápně, ale není to faul.

102
    Domácí budou rozehrávat alespoň rohový kop.

103
    Z pravé strany letí míč před branku, kde si pro něho "došel" Stuhr-Ellgaard, který okamžitě rozehrává.