Karaganda – Atlantas 3:0 (kon.) | Beer Ševa – RNK Split 0:0 (kon.) | MYPA – Dinamo Minsk 0:0 (kon.)
Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (kon.) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 po pen.) | FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 5:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Linfield 2:0 (kon.) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (kon.)
Flamurtari – Ploiesti 1:3 (kon.) | Göteborg – Győr 0:1 (kon.) | Grödig – Čukarički 1:2 (kon.)
Čichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po pen.) | Lech Poznaň – Kalju 3:0 (kon.) | Liberec – Košice 3:0 (kon.)
Soligorsk – Derry City 5:1 (kon.) | Tromsø – Víkingur 1:2 (kon.) | Vaduz – Chorzów 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (kon.) | Groningen – Aberdeen 1:2 (kon.)
Trnava – Zestafoni 3:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Laçi 2:1 (kon.) | Asteras – RoPS Rovaniemi 4:2 (kon.)
Sligo Rovers – Rosenborg 1:3 (kon.) | Vojvodina – Trenčín 3:0 (kon.) | Zawisza Bydgoszcz – Waregem 1:3 (kon.)
Hajduk Split – Dundalk 1:2 (kon.) | Ferencváros – Rijeka 1:2 (kon.) | ND Gorica – Molde 1:1 (kon.)
Jagodina – Kluž 0:1 (kon.) | Koper – Neftçi Baku 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Diósgyöri – Litex 1:2 (kon.) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (kon.) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po pen.)
St. Pölten – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Něman Grodno 2:0 (kon.) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po pr.)
po penal. (4:1)
FC Čichura Sačchere
0:0 (0:0)
Bursaspor
Čtvrtek 24.07.2014, 19:00Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Dobrý podvečer! Vítám vás u sledování online přenosu z odvetného utkání druhého předkola Evropské ligy. V tomto zápase se střetnou týmy FC Čichura Sačchere a Bursaspor.V prvním utkání jsme neviděli ani jednu branku, takže dnes to bude zajímavé. Favoritem budou opět hosté z Bursasporu, uvidíme, zda-li se jim podaří vsítit branku a postoupit.

FC Čichura Sačchere: Kvilitaia – Kashia, Rekhviashvili, Kimadze, Odikadze, Datunaishvili, Betchvaia, Dekanoidze, Jighauri, Gabedava, Kutchukhidze
    Náhradníci: Mumladze, Nadiradze, Koripadze, Somkhishvili, Ivanishvili, Chikvaidze, Nadiradze

Bursaspor: Tekin – Civelli, Ozturk, Behich, Ozbayrakli, Traoré, Çinaz, Şen, Yılmaz, Kiraz, Ünal
    Náhradníci: Tufan, Soyalp, Kocuk, İpek, Altıntas, Pülgir, Pehlivan

Rozhodčí: Musial – Siejka, Mucha (všichni Polsko).

Hráči obou týmu nastupují na hrací plochu, fanoušci bouří. Utkání dnes bude doprovázet skvělá atmosféra.

1

1
    Rozehrávky se ujali domácí hráči, kteří začínají v poklidu na vlastní polovině.

2
    Domácí se utkání vrhli ve velkém stylu! Kutchukhidze se protáhl po pravé straně, jeho centr musel vyboxovat Tekin.

3
    Na druhé straně se za odraženým míčem tlačil Kiraz, avšak nepodařilo se mu ho doběhnout včas.

3
    Na Ünala letěl přesný centr, ten si ho ale své hrudi nedokázal přesně zpracovat a hosté přicházejí o míč.

4
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

5
    Míč proskákal celým vápnem, nikdo z domácích ho ale do sítě usměrnit nedokázal.

5
    Hosté se pokoušeli o rychlý přechod do útoku, to se jim ale nepovedlo, jelikož centr byl příliš dlouhý.

6
    Ačkoliv jsou fanoušci hostů v početní nevýhodě, zatím jsou to hlavně oni, kdo dělá atmosféru.

7
    Kiraz kličkoval s míčem na levé strabě útočné poloviny, až si vykličkoval faul. Je z toho dobrá pozice pro standardní situaci.

8
    K míči se postavil Şen, do vápna poslal centr, ten však odhlavičkoval jeden z obránců.

10
    Domácí se dostávají pod velký tlak, zatím ale všem náznakům Bursasporu odolávají.

11
    Na levé straně útoku je dnes hodně vidět Kiraz, má vyloženě hlad po gólu.

12
    Domácí jsou už pět minut pod trvalým tlakem, nedaří se jim přejít ani na druhou polovinu hřiště.

14
    Až nyní se hosté dostali do útoku a ihned poslali na bránu několik míčů, ani jeden se ale neujal, Tekin nemusel zasahovat.

15
    Hosté se ale rychle přesunuli zpět na polovinu domácích a Traoré režíruje rozehrávku.

16
    Hra zatím moc vzrušení nenabízí, Domácí se urputně brání a hosté se marně pokouší o prostoupení pevné obrany.

18
    Čichura se pokoušela o rychlý protiútok, ulička na Jighauri ale byla příliš dlouhá.

19
    Odikadze se pěkně protáhl až před vápno, odkud se pokusil o střelu bodlem. Míč trefil špatně, a ten si to tak namířil až na tribunu.

19
    Odikadze byl v další šanci, tentokráte ho ale zastavil ofsajd.

20
    Máme za sebou prvních dvacet minut hry a kromě úvodních dvou minut jsme výraznější šanci zatím neviděli.

21
    Teď to vypadalo nadějně, Kiraz už mohl pálit, avšak ještě posunul na Ünala. Ten si ale netroufl na střelu z první, popotáhl si míč a následně o něj přišel.

23
    Hosté jsou předešlou akcí povzbuzení a tlačí se do útoku, opět se jim ale nedaří projít skrze obranu.

25
    V posledních minutách se hraje ve vysokém tempu, oba celky se začaly snažit.

26
    Další pěkná akce domácích. Na pravé straně dostal přesný pas Dekanoidze, mohl postupovat sám na brankáře, avšak pálil vysoko nad bránu.
    Předešlá akce domácích.

29
    Domácí mohli jít do vedení! Rekhviashvilisi vyměnil míč s Jighaurihem, který se protáhl obranou a vypálil. Míč jen těsně minul pravou tyčku!

31
    Svůj um opět předvedl Traoré, který svým pasem vyzval ke skórování hned dva spoluhráče, avšak ani jeden nabídnuté šance nevyužil.

33
    Oproti první dvaceti minutám vidíme úplně jinou Čichuru. Je mnohem aktivnější a vytváří si stále více a více šancí.

35
    Nyní ale mají dobrou pozici hosté, kteří budou zahrávat standardku.

36
    Byl to pěkný centr do vápna, avšak nikdo ho neusměrnil do sítě.

37
    Následoval ještě rohový kop, avšak ani ten hráči Bursasporu nevyužili.

38
    Čichury se vrací ke své původní taktice, kdy jsou téměř všichni hráči před vápnem a bedlivě brání.

39
    Hosté zahrávali další standardní situaci, očividně ji měli dobře nacvičenou, avšak tentokrát jim nevyšla.

40
    První poločas se nám pomalu blíží ke konci a zatím jsme žádnou branku neviděli.

42
    Hra se přelévá ze strany na stranu, hraje se ve vysokém tempu, většina akcí ale končí už před vápnem.

43
    Na hřišti se začíná přiostřovat, to se vůbec nelíbí domácím hráčům, rozhodčí ale nepíská.

45
    Máme za sebou základní hrací dobu, uvidíme, zda-li se něco stane během nastavení.

45
    Žlutou kartu dostává Jighauri (FC Čichura Sačchere).
    Faul za žlutou kartu.

45+2
    Žlutou kartu dostává Betchvaia (FC Čichura Sačchere).
    Druhá žlutá karta v zápase.

45+2

Máme za sebou první poločas. Zpočátku měli hosté tlak, avšak postupem času se hra vyrovnala a oba týmy si vytvořily dobré šance. Ani jeden ale neskóroval, a stav je tak stále nerozhodný.

46

47
    Do první akce druhého poločasu se propracovali hosté, nic vážnějšího z toho ale nebylo.

48
    Domácí nerozehráli druhou zrovna nejlépe, ihned se dostávají pod tlak.

48
    Nyní se domácí hnali do rychlého protiútoku, avšak Ozturk se stihl vrátit a perfektním skluzem obral útočníka o míč.

50
    Teď se hnali kupředu hosté, avšak nepřesná přihrávka je připravila o možnost přečíslení.

51
    Perfektní akce domácích! Ti si kompletně rozebrali obranu hostů až se ke střele dostal Betchvaia, avšak pálil těsně vedle tyče!
    Krásná akce Čichury.

52
    Domácí jsou v posledních minutách mnohem lepším týmem, avšak branka stále ne a ne padnout.

53
    Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Yilmaz, přichází Tufan.

55
    Behich se protáhl po pravé straně a ped bránu poslal centr, domácí odkopávají na roh.

56
    Hráčům Bursasporu se nepodařilo skórovat ani z následného rohového kopu a u míče jsou domácí.

57
    Jighauri si sbíhal do volného prostoru pro přihrávku, avšak k míči mu chybělo přibližně půl metru.

58
    Druhý poločas zatím nabízí parádní fotbal, avšak chvílemi to vypadá jako soutěž o nejvíce promrhanou šanci.

60
    Hosté se usadili na polovině domácích a vybojovali si standardní situaci ihned zpoza vápna!

61
    K míči se postavil Kiraz, bránu ale vůbec netrefil a kupředu tak uhánějí domácí.

63
    Hosté stále okupují polovinu domácích, ti jsou pod velkým tlakem.

64
    Z půlky hřiště rozehráli hosté standardní situaci, centr směřoval do vápna. Tam se odrazil hned od několika hlav a skončil mimo hřiště.

65
    Do brejku se hnali domácí, dostali i výhodu, avšak o míč po pár přihrávkách přišli.

66
    Hosté jsou v posledních minutách častěji u míče, avšak nejsou schopni vymyslet nějakou jednoduchou akci.

67
    Domácí se stále častěji dostávají do rychlých brejků a je jen otázkou času, kdy se jim jeden podaří proměnit. Pokud tedy dříve neskórují hosté.

69
    Na hřišti zůstává ležet Kimadze, zdá se, že rozdýchává nějaký tvrdý souboj, který nastal mimo hlavní dění.

70
    Ale rychle se staví zpět na nohy a hra může pokračovat.

71
    Další výborná šance hostů, před bránu se tlačil Kiraz, avšak Kvilitaia po míči skočil a rychle rozehrál.

72
    Hosté jsou stále v tlaku, nedaří se jim ale dostat do finální fáze, ze které by mohli zahrozit.

73
    Neuvěřitelné, co všechno dokážou hráči neproměnit. Jeden by si myslel, že trefit bránu z jednoho metru není tak těžký úkol.

75
    Po rohovém kopu se zaskvěl parádním zákrokem Tekin, který doklouzal na bližší tyč a míč vytěsnil.

77
    Nahoru, dolu. Vpravo, vlevo. Hráči jsou všude, využívají celé hřiště, avšak většinou jim uteče míč.

79
    Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Ünal, přichází Altıntas.

81
    Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů, po krátkém ošetření hra pokračuje. V útoku jsou hosté.

83
    Na hřišti se opět hodně přiostřilo, vše se ale zatím odehrává spíše ve středu hřiště než v okolí jedné z branek.

85
    Sen se pokoušel o průnik po pravé straně, avšak o pár metrech o míč přišel.

87
    Traoré se prosmýkl obranou až do vápna, odkud tvrdě vypálil. Kvilitaia se mu ale postavil čelem a tvrdou střelu dokázal polapit.

89
    Základní hrací doba je pomalu pryč a stav je stále nerozhodný. Na hřišti se zatím odehrává spíše zápasnický souboj, než nějak pohledný fotbal.

90
    Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Dekanoidze, přichází Koripadze.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Kashia byl ostře sestřelen, rozhodčí však ani teď nevytahuje žlutou kartu.

90+2
    Oba týmy jsou nyní hodně opatrné, ani jeden nechce prohrát zápas v posledních minutách.

90+3
    U míče jsou však opět hosté, jenž se snaží propracovat s míčem až do brány.

90+4
    Gabedava byl při svém průniku faulován a je z toho žlutá karta pro Ozbayrakliho-

90+4
    Druhý poločas skončil.

Máme za sebou už dva kompletní zápasy, ani v jednom jsme ale neviděli branku a postupujícím rozhodně prodloužení, či následné penalty.

91
    Začal první poločas prodloužení.

91
    První prodloužení rozehráli hosté, kteří se hned vrhli do útoku. Centr do vápna byl ale nepřesný a míč skončil v zámezí.

92
    Všechny začátky jsou dnes os domácích docela pomalé, avšak hosté toho zatím nedokázali využít.

93
    Domácí brankář si dává hodně na čas s rozehrávkou.

94
    Na hřišti se srazili dva hráči, rozhodčí nejprve karty rozdávat nechtěl. Následně ale potrestal dva domácí za protesty. A bude ještě hůře pro hosty, jelikož půjdou do deseti.

94
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ozbayrakli (Bursaspor).

95
    Žlutou kartu dostává Sen (Bursaspor).

97
    Domácí teď mají ideální možnost pro skórování, mají na to více jak dvacet minut přesilovky.

98
    Ihned se o to pokoušel Koripadze, avšak trefil pouze bránícího hráče.

99
    Domácí reklamovali ruku a dožadovali se penalty. Ruka sice byla, ale nastřelená a před vápnem.

100
    Hosté zahrávali rohový kop, na hlavičku si naskočil Altıntas, avšak míč poslal těsně vedle tyčky.

102
    Hosté jsou sice oslabení, ale hrají ještě lépe! Traoré předvedl skvělé sólo, prokličkoval se obranou a vypálil. Kvilitaia vyrazil jak střelu, tak i následnou dorážku. Poté ještě pomáhal záložníkovi z Mali od křeče.

104
    Hosté se hnali do rychlého brejku, celá akce ale opět selhala na finální přihrávce.

105
    V prvním prodloužení se budou nastavovat 2 minuty.

105+1
    Betchvaia mohl pelášit sám na brankáře, avšak byl v ofsajdu.

105+2
    První poločas prodloužení skončil.

Hráči se stihnou akorát občerstvit a hned se vrhnou na dalších 15 minut hry.

106
    Začalo druhé prodloužení.

107
    S hvizdem hlavního sudího nespustili jen hráči, ale také fanoušci, kteří rozduněli celý stadion.

108
    Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni s kapacitou přes 25 tisíc diváků je téměř celý zaplněn, pro fanoušky Čichury je to opravdu svátek.

109
    Jeden z domácích útočníků byl ve vápně jasně stažen k zemi, avšak rozhodčí dělá, jako by se nechumelilo a nepíská.

111
    Na hostujících hráčích není vůbec poznat, že hrají jen v deseti. Jsou aktivní, běhaví, nevypustí žádný souboj.

112
    Standardní situace pro hosty z poměrně dobré vzdálenosti.
    Standardní situace hostů.

113
    Vzdálenost to byla dobrá, avšak kop byl špatně provedený. Míč letěl hodně mimo bránu.

114
    Žlutou kartu dostává Kutchukhidze (FC Čichura Sačchere).

116
    Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Kimadze, přichází Chikvaidze.

117
    Hráči stále více sledují čas, pravděpodobně už vyhlíží penalty.

118
    Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Kutchukhidze, přichází Mumladze.

119
    Sotva přišel a už mohl být za hrdinu! Mumladze poslal z pravé strany perfektní přihrávku do vápna po zemi, jeho spoluhráči k ní chybělo jen pár centimetrů a bylo by rozhodnuto.

120
    Bude se nastavovat 1 minuta.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

Ani po 120 minutách nepadla jediná branka a my tak budeme svědky penaltového rozstřelu. Ten nemá favorita a do dalšího kola tak můžou stále postoupit oba celky.

Hráči už se pomalu shromažďují a drží se společně za ramena, penalty začínají!

Střílení penalt začíná.

Kopat začínají domácí.

Kapitán Odikadze se toho ujal jako první a bezpečně proměňuje – 1:0!

Na druhé straně pálí Çinaz pouze do břevna – 1:0!

Gabedava nezaváhal a trefil se k tyči – 2:0!

Civelli zamířil hodně špatně a vůbec netrefil bránu – 2:0!

Koripadze proměňuje pod břevno a s domácími to vypadá dobře – 3:0!

Tufan prostřelil brankáře a snižuje na 1:3!

Mumladze si poradil jako ostřílený mazák, poslal míč pomalu k tyčce a je hotovo – 4:1!

Mumladze ještě dostává žlutou kartu za odhození dresu, to mu ale radost nezkazí.

Domácí zvládli neskutečné. Byli pasování do role jasného outsidera, avšak po dvou bezgólových zápasech lépe zvládli penalty a postupují do třetího kola. Děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (21:51:19)