Č. Budějovice – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Sparta 1:1 (kon.)
Dukla Praha – Slovácko 0:3 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Brno – Znojmo 6:0 (kon.)
Varnsdorf – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:0 (kon.)
Slavia – Liberec 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (0:0)
AC Sparta Praha
Pondělí 28.07.2014, 13:30Juniorská liga

89
    Opatrný závěr zápasu narušuje osmé střídání. Čtvrté sparťanské střídání odnesl Pešek, kterého nahradil Mejdr.

78
    Sparta právě vstřelila branku!
    Lavička Sparty si může zatleskat. Příchod DAVIDA SURMAJE se vyplatil už po čtyřech minutách hry. Tečovaná rána sparťanského útočníka končí vyrovnávací brankou – 1:1!

75
    Jihlavská lavička nezůstala pozadu. Dubu vystřídal Kriegsmann.

74
    Kadlecovo místo převzal Surmaj.

68
    Druhé sparťanské střídání v rychlém sledu. Ze hřiště byl stažen Jurdík. Čerstvou krev do sparťanského týmu by měl vlít Šíma.

66
    Vzápětí střídá také hostující tým. Utkání skončilo pro Kulhánka, místo kterého si zahraje Kitanovič.

63
    Třetí střídání v podání Vysočiny. Po dobrém výkonu opouští hřiště Teplý a přenechává svou pozici Marušovi.

59
    Mlakić vinou zranění dohrál a jeho místo na hřišti převezme Kelbler.

54
    Domácí lavička využila malou přestávku k přípravě prvního střídání. Ze hřiště odešel Spirkoski, kterého nahradil Zábrodský.

53
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Míč si postavil PATRIK DEMETER a tvrdou střelou k levé tyči nedal Vorlovi šanci – 1:0!

52
    Míč se ocitl ve vápně Sparty, kde ho zasáhl jeden z hostí rukou. To znamená pokutový kop pro Vysočinu!

22
    Máme tu první karetní trest zápasu. Nedovoleně si počínal hostující Richard Macháč (SPA).