sk Úterý 29.07.2014, 22:09WTA Stanford (tvrdý povrch)

To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (00:07:40)

Koniec zápasu

2:6
    A je dobojované! Dominika Cibulková končí ako obhajkyňa minuloročného titulu na turnaji v Stanforde už v prvom kole, keď v troch setoch 2:6, 6:4 a 2:6 nestačila na Garbine Muguruzaovú Blancovú zo Španielska.

30-40
    Ten prvý je po jej dvojchybe už minulosťou.

15-40
    Prvé dva mečboly pre Muguruzaovú!

15-30
    Cibulková znižuje stav hry krásnym kraťasom.

0-30
    Následne si pomohla priamym bodom z druhého podania a vedie 0:30.

0-15
    Muguruzaová zahájila dôležitý game esom.

2:5
    Garbine Muguruzaová Blancová sa po dvojchybe Cibulkovej môže tešiť už z vedenia 2:5 a navyše pôjde servovať na ukončenie tohto zápasu.

30-40
    Ten prvý nepremenila kvôli nevynútenej chybe z bekhendu.

15-40
    Barcelončanka sa dostala do kurtu a víťazným forhendom vybojovala dva brejkboly!

15-30
    Španielka teraz nadviazala na úspešné returny z predošlých hier a vedie 15:30.

15-15
    Avšak vzápätí robí nevynútenú chybu z bekhendu a je to po 15.

0-15
    Muguruzaová ukázala v tejto výmene perfektný pohyb, nakoniec na sieti dobehla kraťas a bekhendom obhodila Cibulkovú.

2:4
    Druhý brejkbol už však Dominika Cibulková premenila víťazným forhendom a znížila stav tretieho setu na 2:4.

40-15
    Prvý brejkbol Muguruzaová odvracia trpezlivým tlakom.

40-0
    Ďalší perfektný return Cibulkovej z forhendu a sú tu tri brejkboly!

30-0
    Slovenka veľmi rýchlo vedie 30:0. Španielka je pomerne mimo koncentrácie.

15-0
    Cibulková sa ešte nevzdáva, dokazuje to aj tento víťazný return.

1:4
    To je škoda. Cibulková robí dvojchybu a tak prichádza o druhý servis v treťom sete. Muguruzoavá bude za stavu 1:4 servovať a je na najlepšej ceste postúpiť do druhého kola.