Aktobe – FCSB 2:2 (kon.) | Karabach – Salzburg 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Zenit 1:0 (kon.)
Dněpropetrovsk – Kodaň 0:0 (kon.) | Helsinki – APOEL 2:2 (kon.) | Grasshoppers – Lille 0:2 (kon.)
Feyenoord – Besiktas 1:2 (kon.) | Ludogorec – Partizan Bělehrad 0:0 (kon.) | Standard – Panathinaikos 0:0 (kon.)
Aalborg – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.) | Maribor – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Legia – Celtic 4:1 (kon.)
FC Dněpr Dněpropetrovsk
0:0 (0:0)
FC Kodaň
Středa 30.07.2014, 18:00 • Olympijský národní sportovní komplex, Kyjev • Liga mistrů (předkola)

Na Olympijském stadiónu v Kyjevě je dohráno. V úvodním zápase třetího předkola Ligy mistrů zde Dněpr Dněpropetrovsk hrál s Kodaní 0:0 a protože jsme viděli všehovšudy pouze tři střely na bránu, není tento výsledek sebemenším překvapením. Odveta se hraje za týden v dánské metropoli a postupové šance obou celků budou ještě hodně otevřené. (20:05:13)

90+4

90+4
    Cornelius vybojoval faul ve středu pole a Dánové už rozhodně nikam spěchat nebudou.

90+2
    Kalinič se nebojácně dral útočnou polovinou, proti obrovské přesile hostujících zadáků ale neměl šanci na úspěch.

90+1
    Dnešní představení nevalné fotbalové kvality je prodlouženo o čtyři nastavené minuty.

90
    Až v devadesáté minutě hosté poprvé vystřelili na branku! To když se do Högliho centru zavěsil Cornelius a jeho hlavička sice mířila do středu branky, přesto je to ale významný moment, neboť domácí brankář Bojko si připisuje vůbec první zákrok v dnešním zápase.

89
    Rozeběhla se 89. minuta a nevím, co by se muselo stát, abychom dnes viděli nějakou vstřelenou branku.

87
    Poslední střídání fotbalistů z dánské metropole, Nicolai Jörgensen uvolnil místo na hřišti De Ridderovi.

85
    Spekulace o pobodání dánského fanouška se nejspíše nepotvrdí, nicméně platí, že Dněpr s velkými výtržnostmi v hledišti během poločasové přestávky ještě bude mít dodatečně velké potíže na půdě evropské fotbalové asociace.

84
    Další útočná snaha Dněpru končí odmávaným ofsajem Fedeckého, výrok pomezního rozhodčího však byl velmi sporný a přikláněl bych se k tomu, že postavení domácího obránce v momentu Politylovy přihrávky bylo v souladu s pravidly.

83
    Högli ale bude moci pokračovat v zápase, hosté ušetřili další minuty a ve hře se může pokračovat.

82
    Chvíle prodlení při ošetření Högliho, které trvá již dobrou minutu a půl.

80
    Po rohovém kopu Konopljanky se do odraženého balónu opřel Kravčenko, ovšem neprostřelil plno těl před sebou.

78
    Dánové podruhé střídají, Toutouh si zahraje v závěru zápasu místo Delaneyho.

77
    Konopljanka po dlouhé době protáhl Andersena, pálil sice k tyči, ovšem z veliké dálky a Andersen stačil jeho střelu vyrazit.

75
    I v pětasedmdesáté minutě stále platí, že na střely na bránu vede Dněpr 1:0!

74
    Poprvé se do zakončení probil Bruno Gama, jeho rána z osmnácti metrů ale míjí hostující branku.