Jihlava – HC Slovan 5:3 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Paneuropa – Blue Emperors 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (1:1, 3:0, 2:2)
HC Slovan Bratislava
Čtvrtek 31.07.2014, 13:00Zápasy mládeže

Vítejte u dnešního online přenosu. Dnes se na ledě Horáckého zimního stadionu představí v rámci přípravných zápasů juniorů tým Dukly Jihlava proti Slovanu Bratislava. Utkání začíná v 13:00.

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Svoboda) – Port, Binias, Kochánek, Mandát, Tobola, Půža – Anděl, Jícha, Bambula – Střecha, Mahút, Dufek – Dupljaku, Beran, Sladký – Ondráček, Dvořák, Balaštík

HC Slovan Bratislava: Cibulka (Pavlas) – Gula, Kuzmin, Vadovič, Belianský, Vidovič, Pokorný, Bílik, Mihňák – Miško, Laššo, Šimonič, Škoda, Kundrát, Gregorík, Katrušák, Šmárik, Kittinger, Kojda, Krajč

Rozhodčí: Kotlík – Polák, Šťastná.

Hráči právě nastupují na led a za několik málo okamžiků již začne první třetina.

00:01

00:17
    Jihlavští se hned pouštějí do útoku, Jícha však nepřesně přihrává a kotouč končí u hráčů Bratislavy.

01:19
    Ale jako první střílí hosté. Z kruhu zkoušel štěstí Kundrát, ovšem Kořenář byl připraven.

02:08
    Půža střílí v ofsajdu.

02:50
    Od modré znovu pálí hosté, tentokrát to je Mihňák a u brány je ještě tečována Brodkem, ovšem kotouč nakonec letěl těsně vedle brány.

03:28
    Hosté nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

03:45
    Slovan právě vstřelil branku!
    Po sérii nepovedených přihrávek Bratislavy se puk nakonec dostává do mezikruží k Dominiku Laššo, jehož střelu před bránou tečuje ANDREJ VADOVIČ a dostává Bratislavu do vedení.

05:04
    Hosté opět nepřesně přihrávají na zakázané uvolnění.

05:17
    Dukla právě vstřelila branku!
    Lukáš Anděl střílí z mezikruží a LUKÁŠ JÍCHA následně tečuje kotouč, který končí za zády Cibulky.

06:02
    Dukla se pokouší vyvinout tlak na Slovan, kteří nakonec posílají kotouč až na zakázané uvolnění.

06:52
    Miško jede sám na bránu a střílí z kruhu, Kořenář ale kotouč vyráží před sebe a předává kotouč domácím hráčům.

08:37
    Hosté opět nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

09:00
    Bambula nahazuje na bránu hostů, Cibulka raději ukrývá kotouč do lapačky.

09:14
    A ještě Střecha pokouší přestřelit gólmana hostů v jeho těsné blízkosti, kotouč však končí vysoko nad bránou hostů.

10:54
    Sladký střílel na bránu Cibulky z kruhu, střela se mu ale nepovedla.

12:21
    A další střela. Z mezikruží pálí Jícha, trefuje ale lapačku Cibulkovy brány.

12:52
    Ještě Střecha se pokouší dostat puk za záda gólmana těsně u tyčky, Cibulka si ale tyčku hlídal.

13:30
    Tentokrát i domácí nepřesně přihrávají a rozehrávat se bude po levici Kořenáře.

13:43
    Na trestnou lavici odjíždí Václav Půža (JIH) na dvě minuty za podražení. Podaří se Slovanu opět zvýšit skóre?

14:23
    Po sérii přihrávek střílí Šimonič z kruhu, trefuje ale pouze lapačku Kořenáře.

14:51
    A další vyloučení, tentokrát z řad hostů. Na trestnou lavici odjíždí Filip Takáč (SBA) na 2 + 2 minuty za vysokou hůl.

15:13
    Nyní se vyloučení rozběhla jako na běžícím pásu. Další nešťastník je Nikolas Katrušák (SBA) na dvě minuty za faul loktem.

15:43

16:00
    Hosté vyhazují kotouč mimo prostor před Cibulkou, ovšem ten tam okamžitě dostává zpět Střecha a pálí na gólmana, ovšem neúspěšně.

17:01
    Z mezikruží ještě pálí Binias, ovšem trefuje pouze gólmana.

17:36
    Hosté opět vyhazují kotouč a zbývá jim už pouze minuta hry v oslabení.

18:39
    Nahození od Dvořáka ukrývá Cibulka do lapačky.

18:59

20:00

Další třetina začne přibližně v 13:48.

20:01

20:50
    Port střílí z kruhu, ale trefuje pouze lapačku Cibulky.

21:00

22:09
    Tobola střílí na Cibulku a ten kotouč tečuje a končí v ochranné síti. Vhazuje se po pravé straně od gólmana Slovanu.

22:57
    Z kruhu ještě pálí Balaštík, puk končí v náručí Cibulky a ten přerušuje hru.

24:44
    Domácí nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

25:50
    Na druhé straně z kruhu střílí Škoda, Kořenář však úspěšně ukrývá kotouč do lapačky.

26:08
    Hra je opět na druhé straně hřiště, kde zkouší štěstí Mahút, ovšem neúspěšně.

27:38
    Ondráček pálí z kruhu, Cibulka vyráží betonem kotouč pryč od brány.

29:38
    Domácí se pokoušeli rozehrát, ovšem kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

30:51
    Na trestnou lavici odjel Stanislav Krajč (SBA) na dvě minuty za hákování.

31:30
    Od modré pálí Tobola, ovšem těsně minul.

32:03
    Štěstí zkusil i Jícha, ovšem se stejným neúspěchem.

32:51

33:50
    Po diskuzi všech tří rozhodčích byl uznán gól TOMÁŠE STŘECHY, jehož střela skončila těsně pod horní tyčkou Cibulkovy brány, odrazil se a okamžitě letěl mimo bránu. Domácí se tedy dostávají do jednogólového vedení.

35:28
    A domácí se opět radují. Jiří Bambula střílí z kruhu na Cibulku, jeho střela se ovšem nepodařila a musí tedy dorážet LUKÁŠ ANDĚL, který našel skulinku mezi betony.

36:03
    A do třetice všeho dobrého střílí z mezikruží TOMÁŠ STŘECHA, jehož střela končí v levém horním rohu Cibulkovy brány.

38:18
    Ještě Bambula po nátlaku na Cibulku střílí od modré, gólman ovšem vyráží kotouč do rohu kluziště.

39:53
    Střecha ještě těsně před koncem střílí z mezikruží, ovšem kotouč letí těsně vedle brány.

40:00

Další třetina začne přibližně v 14:33.

40:01

40:54
    Lukáš Jícha (JIH) odjíždí na dvě minuty za podražení.

41:01
    Hned po buly pálí od modré Belianský, ovšem těsně minul bránu.

42:14
    Domácí jsou do tří hráčů. Na trestnou lavici se přidává Jiří Ondráček (JIH) na dvě minuty za hákování.

42:56
    Miško zkoušel u brány dostat kotouč za záda Kořenáře, ovšem nebyl úspěšný.

43:50
    Domácím se ovšem oslabení nepodařilo. Mezi betony se totiž úspěšně trefuje PATRIK GREGORÍK a snižuje náskok Dukly.

45:23
    Na druhé straně střílí Jícha, ovšem trefuje pouze gólmana Slovanu.

46:30
    Dufek přihrával Střechovi, oba si však příliš nerozuměli a ke střele nedošlo.

48:43
    A domácí si vracejí svůj třígólový náskok. LUKÁŠ JÍCHA se totiž trefuje do odkryté brány po nahrávce od Jiřího Bambuly.

48:48
    Na trestnou lavici ještě odjíždí Matej Pokorný (SBA) na dvě minuty za napadení.

49:10
    Cibulka chytá mezi betony střelu Biniase od modré čáry.

49:59
    Hosté jdou do tří. Na lavici trestoměřičů usedá Michal Škoda (SBA) na dvě minuty za podražení.

51:15
    Hosté vyhazují kotouč zpoza brány.

52:04
    Hosté v plném počtu. Zároveň s tím střílí na bránu Bambula, trefuje ovšem pouze betony Cibulky.

53:02
    Tobola přihrát do mezikruží Andělovi, ten však trefil pouze tyčku Cibulkovy klece.

54:45
    Hosté se ovšem snaží bojovat až do poslední chvíle a důkazem je toho ENRICO MIŠKO, který přehazuje Kořenářův beton a kotouč končí v levém horním rohu jihlavské brány.

56:31
    Ještě se pokouší střílet Kittinger, ovšem trefuje pouze lapačku Kořenáře.

57:43
    Střecha zavezl puk do útočného pásma, ovšem obránci Slovanu ho ke střele už nepustili.

59:26
    Na Cibulku ještě pálí Dvořák, trefuje ovšem pouze gólmanovu lapačku a je přerušena hra.

60:00

Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji příjemný zbytek dne. (15:05:11)

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 6. Jícha (Anděl), 34. Střecha (Dufek), 36. Anděl (Bambula), 37. Střecha (Mahút, Dufek), 49. Jícha (Bambula) – 4. Vadovič (Laššo), 44. Gregorík (Kittinger), 55. Miško

Rozhodčí: Kotlík – Polák, Šťastná