Slavia – Kladno 2:6 (kon.) | HC Litvínov – Motor ČB 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:3 (kon.)
Motor ČB – Slavia 4:7 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 2:3 (2:3 po s.n.)
HC Litvínov
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 02.08.2014, 12:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • Memoriál Petra Kalivody

52:38
    Vyloučen další hostující hráč Škopek, který se opět proti Řehořovi provinil hákování. Litvínov si zahraje minutu a půl přesilovku 5 na 3.

52:09
    Řehoř byl podražen Suchánkem, který na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici.

36:21
    Vyloučen hostující Břečka na 5 + osobní trest do konce utkání za faul kolenem.

30:49
    Na trestnou lavici odjíždí hostující Bajánik za držení protihráče.

15:15
    Vyloučen domácí Sýkora na dvě minuty za hákování. Hosté si zahrají první přesilovou hru.

06:49
    Vyloučen Ruda na dvě minuty za nedovolené bránění.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 20. Řehoř (Šimeček, Trübenekr), 43. Kučera (Ujfaluši), 57. Kučera (Sýkora) – 48. Točík (Samohejl)

HC Litvínov: Spěšný – Vostárek, Šefl, Šesták, Jonák, Kokeš, Fučík, Sklenička, Šimeček, Čapek, Trübenekr, Štěpka, Řehoř, Stříbrný, Ujfaluši, Sýkora, Kučera, Procházka, Kalina, Dunko, Weitz.
    Banes Motor České Budějovice: Kváča – Kadlec, Janásek, Škopek, Kutiš, Klinecký, Břečka, Bajánik, Malovec, Křikava, Koutecký, Ruda, Točík, Březina, Suchánek, Vácha, Koupal, Panáček, Šafář, Samohejl, Brož, Duchon, Švec.

Rozhodčí: Petružálek – Loefner, Němec