HC Energie Karlovy Vary
7:3 (2:1, 2:0, 3:2)
HC Sparta Praha
Neděle 03.08.2014, 17:00Zápasy mládeže

Máme za sebou divoké utkání, ve kterém nakonec vítězí junioři Karlových Varů vysoko 7:3. Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek neděle. (19:06:21)

60:00

59:54
    Osmíkovo nahození Pírs kryje lapačkou.

59:30
    Energetici v poklidu kombinují v útočném pásmu, hosté se snaží ubránit.

58:18
    Slyusarchuka nahrazuje v bráně David Pírs.

58:18
    Slyusarchuk (SPA) je vylouče za sekání a za protesty dostává osobní trest do konce utkání.

58:00
    Daniel Arnośt (SPA) je vyloučen na dvě minuty podražení.

57:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Velmi nenápadná branka, avšak počítá se. Karlovy Vary zužitkovaly svůj pobyt v útočném pásmu na výbornou. Molnárovo nahozená před bránou tečoval ŠTĚPÁN CSAMANGÓ a poslal puk za nic netušícího Slyusarchuka. Asistence: Alexndr Molnár

56:13
    Karlovarští se hnali do přečíslení, avšak Blahova přihrávka nikoho nenašla.

55:27
    Domácí hrají opět v plném počtu.

54:59
    Sparťané zatím přesilovku nehrají příliš dobře a domácí se v pohodě brání.

54:43
    Březinův průnik zakončený střelou Sparťanům moc nepomohl, Harakal jeho střelu lapačkou vyrazil.

53:27
    Jen co Sparta hraje v plném počtu, do oslabení jdou domácí. Jakub Orság (KVA) si odsedí dvě minuty – hra vysokou holí.

52:34
    Kapitán Arnośt se rozjel do velkolepého úniku, avšak až do zakončení se nedostal.

51:46
    Sparťané bránili, seč ji síly stačili. Hosté hrají ve čtyřech, domácí v plném počtu.

51:12
    Sparta jde do tří! Jiří Hozák (SPA) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

50:40
    David Gríger upaloval sám na brankáře, forhendové zakončení mu ale nevyšlo, Slyusarchuk ho vychytal!

49:46
    A právě za ty tu máme vyloučení na obou stranách. Za hosty si odsedí dvě minuty Martin Svoboda (SPA) a za domácí Ondřej Šafář (KVA). Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

49:38
    Hraje se nahoru dolů, k vidění jsou poměrně ostré souboje.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 2. Vrána (Běhal, Orság), 3. Molnár (Csamangó, Osmík), 28. Harkabus (Zadražil), 37. Osmík, 41. Gríger (Osmík), 47. Osmík (Gríger), 58. Csamango (Molnár) – 5. Pulkrab (Litera), 44. Procházka (Vokurka), 49. Pulkrab (Březina, Litera)

HC Energie Karlovy Vary: Fečo ( 41. Harakal) – Priškin, Šimek, Rothlisberger, Běhal, Šafář, Kečkeš, Michálek, Vaněk – Harkabus "C", Zadražil, Rubeš, Vrána, Gríger, Orság, Molnár, Osmík, Csamangó, Janata, Babka, Dimitrov, Blaha, Rulík, Bahounek
    HC Sparta Praha: Slyusarchuk (Pírs) – Březina, Vokurka, Slavíček, Kadeřávek, Knobloch, Štosek, Kučera, Kolář – Litera, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Arnośt "C", Györi, Svoboda, Lojka, Havel, Procházka, Polesný, Klindera.

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Hynek