Pospíšil – Bolt 2:1 (kon.) | Przysiezny – Hájek 2:0 (kon.)
Alex Bolt
Alex Bolt
1
6 3 3
Čtvrtek 07.08.2014, 12:12Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka)

Jaroslav Pospíšil postupuje na challengeru v Praze do čtvrtfinále a vyrovnává tak své letošní maximum! Ve druhém kole totiž i přes jasně prohraný první set dokázal otočit zápas s Australanem Boltem, když druhý a třetí set ovládl shodně v poměru 6:3. Viděli jsem velice pohledné utkání se spoustou pěkných výměn, ovšem dominujícím prvkem byla hlavně bojovnost českého tenisty. Pospíšil se ve čtvrtfinále utká s lepším z dvojice Jan Hájek – Michal Przysiezny. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký den. (13:58:28)

Konec zápasu

6:3
    A přímý bod na závěr, Jaroslav Pospíšil vítězí!

40-0
    Následuje eso! Pospíšil má tři mečboly!

30-0
    Výborně! Bolt sice vyškrábl dva těžké míče skoro ze země, třetí útok Pospíšila však už do kurtu nevrátil!

15-0
    Krátký return Pospíšil trestá krásným forhendem do protipohybu soupeře!

5:3
    A další chyba nezkušeného Australana, který vyhodil bekhend od základní čáry do autu! Jaroslav Pospíšil hnaný publikem bude nyní podávat na vítězství!

40-15
    Pospíšil má dva brejkboly! Bolt tentokrát trochu zbytečně kazí forhend do sítě!

30-15
    Útok Bolta do bekhendu Pospíšila dokázal český tenista proměnit ve vlastní fantastický vítězný míč! Krásný kros přes celé hřiště.

15-15
    Skvěle! Pospíšil si všiml, že soupeř stojí několik metrů za základní čárou, zkusil proto kraťas a zahrál jej perfektně.

0-15
    Bolt s přehledem trestá kratší return na kříž vítězným forhendem do strany.

4:3
    Konec přestávky, podávat bude Alex Bolt.

4:3
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:3
    Krásný krosový return od Bolta, Pospíšil míček nevrátil přes síť! Australan si tak bere ztracený servis zpět!

15-40
    Dva brejkboly pro Bolta! Krásná výměna končí neúspěšným stopbalem Pospíšila, který soupeř doběhl, vrátil míček do rohu kurtu a pak vystihl i prohoz českého tenisty!

15-30
    Škoda. Pospíšil poslal míček do autu ve snaze zakončit bekhendem po dobrém podání.

15-15
    Dvojchyba ovšem znamená srovnání. Patnáct oba.

15-0
    Pospíšil rozděloval míčky poctivě do obou stran, Bolt jen běhal a vracel a nakonec podlehl tlaku českého tenisty.

4:2
    Bolt šel po servisu k síti, Pospíšil místo prohozu zkusil úder soupeři na tělo, ale Australan se s tím vypořádal a před tělem hraným volejem zakončil.