2 7 3
Jaroslav Pospíšil
2
6 65 6
Pátek 08.08.2014, 15:23Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka)

Na rozdíl od Przysieznyho si Jaroslav Pospíšil udržel kvalitu hry stálou po celou dobu utkání. Výkon Przysieznyho byl však jako na houpačce a to především v závislosti na tom, jak se mu dařil servis, který byl obecně problém pro oba tenisty. 13 dvojchyb celkem za jedno utkání je opravdu hodně. I s tímto defektem si však koncentrovaným výkonem dokázal Jaroslav Pospíšil poradit a tak v tomto utkání vítězí za 2 hodiny a 24 minut (nejdelší zápas turnaje) v poměru 2:6, 7:6 a 3:6. To je pro dnešek ode mne vše. Přeji hezký zbytek slunečného dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (17:49:50)

Konec zápasu

3:6
    Przysiezny zakončuje utkání znatelně nepovedeným (nebo odevzdaným?) stopbalem a překvapivě tak prohrává s českým tenistou Jaroslavem Pospíšilem.

15-40
    Polák returnuje za kurt. Dva mečboly pro Pospíšila.

15-30
    Úder Jaroslava Pospíšila zastavila páska.

0-30
    Jaroslav Pospíšil je pouhé dva míčky od vítězství.

0-15
    Dlouhá bekhendov´á výměna končí příliš dlouhým úderem Poláka.

3:5
    Przysiezny se pokusil o servis-síť. V dopředném pohybu jej ale český tenista prohodil. Pospíšil tak vede 3:5 a jde podávat na vítězství.

30-40
    Przysiezny si opět řádně procvičil svůj bekhend, který nakonec využívá ke konečnému úderu po lajně.

15-40
    Pospíšilův return se do kurtu nevešel.

0-40
    Tři brejkboly pro českého tenistu.

0-30
    Przysiezny odbyl bekhendový úder, který posílá míček do sítě.

0-15
    Nejdelší utkání tohoto turnaje trvalo 2 hodiny a 22 minut. Vzhledem k tomu, že tento zápas se hraje již 2 hodiny a 16 minut, je velice pravděpodobné, že sledujeme nejdelší klání pražského turnaje.