Hradec Králové – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 4:1 (kon.) |
Žižkov – Pardubice | 1:1 (kon.) | | | Kolín – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Most – Opava | 0:3 (kon.) |
Lyon – Rennes | 2:0 (kon.) | | | Monaco – Lorient | 1:2 (kon.) |
Trnava – Podbrezová | 0:1 (kon.) | | | Košice – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) | | | Ružomberok – Trenčín | 1:1 (kon.) |
Admira Praha – Štěchovice | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Benešov – Čáslav | 1:0 (kon.) | | | Union 2013 – Převýšov | 1:0 (kon.) |
Zápy – Chomutov | 3:0 (kon.) |
Uničov – Slovácko B | 0:4 (kon.) | | | Zábřeh – Opava B | 3:1 (kon.) |
Žilina B – Nitra | 3:1 (kon.) | | | Sereď – Dubnica | 4:4 (kon.) | | | Pohronie – Slovan Bratislava U21 | 1:2 (kon.) |
Trebišov – Lok. Košice | 0:1 (kon.) |
Den Haag – Feyenoord | 0:1 (kon.) | | | GA Eagles – Groningen | 2:3 (kon.) | | | Ajax – Arnhem | 4:1 (kon.) |
Willem II – Eindhoven | 1:3 (kon.) |
Standard – Gent | 0:1 (kon.) | | | Anderlecht – Charleroi | 1:0 (kon.) | | | Waregem – Club Bruggy | 1:1 (kon.) |
Salzburg – Grödig | 8:0 (kon.) |
Dynamo – Spartak | 1:2 (kon.) | | | Ural – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 0:2 (kon.) |
Ferencváros – Chelsea | 1:2 (kon.) |
Arsenal – Manchester City | 3:0 (kon.) |
Turnov – Benátky n. J. | 1:1 (1:4 po pen.) |
Ondřej Novotný
Branky:
Rozhodčí:
Diváci: 4360
Karty: 26. Kotiš (HKR), 80. Dvořák (HKR) – 11. Ščuk (MBL), 47. Ďuriš (MBL), 52. Šisler (MBL), 74. Kysela (MBL)
Neproměněná penalta:
FC Hradec Králové:
Koubek – Holeš, Chleboun, Rolko (C), Mareš – Križko, Kotiš – Štípek (79. Čermák), Čermák (66. Kulič), Halilovič (54. Shejbal) – Dvořák.
Náhradníci: Kuciak – Čermák, Shejbal, Hable, Černý, Kulič, Janoušek.
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Hruška – Kysela, Navrátil (46. Bořil), Smejkal, Rosa – Milla, Ščuk (C) (46. Magera) – Skalák (69. Bartl), Šisler, Štohanzl – Ďuriš.
Náhradníci: Miller – Bořil, M. Vukadinovič, Bartl, Mehanovič, Magera, Wágner.
Trenér:
Náhradníci: Kuciak – Čermák, Shejbal, Hable, Černý, Kulič, Janoušek.
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Hruška – Kysela, Navrátil (46. Bořil), Smejkal, Rosa – Milla, Ščuk (C) (46. Magera) – Skalák (69. Bartl), Šisler, Štohanzl – Ďuriš.
Náhradníci: Miller – Bořil, M. Vukadinovič, Bartl, Mehanovič, Magera, Wágner.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 4360
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jasmin Ščuk, přichází Lukáš Magera.
FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Chleboun, Rolko (C), Mareš – Križko – Štípek, Čermák, Kotiš, Halilovič – Dvořák.
Náhradníci: Kuciak – Čermák, Shejbal, Hable, Černý, Kulič, Janoušek.
FK Mladá Boleslav: Hruška – Kysela, Navrátil, Smejkal, Rosa – Milla, Ščuk (C) – Skalák, Šisler, Štohanzl – Ďuriš.
Náhradníci: Miller – Bořil, M. Vukadinovič, Bartl, Mehanovič, Magera, Wágner..
Před fotbalisty Hradce Králové nestojí vůbec lehký úkol. Na východě Čech mají totiž už přes šest zápasů v lize značné problémy s koncovkou. Pavlům Dvořákovi a Černému nebo Hynkovi Prokešovi to letos vpředu prostě zatím „nelepí“.
Trenér Luboš Prokopec se už snažil složit útočnou řadu různými kombinacemi, proti Teplicím ani proti Brnu to ale střelecky nevyšlo. „Votroky“ ovšem může těšit, že jak v prvním, tak i ve druhém kole se do zajímavých příležitostí dostávali. Ve výsledku z toho byla domácí remíza s Teplicemi a prohra v Brně 0:3, a to i přes dobře rozehraný první poločas.
V neděli ovšem domácí na nulu vzadu hrát rozhodně nemůžou. Hostující Mladá Boleslav vstřelila totiž z posledních jedenácti venkovních utkáních hned v deseti branku. Avšak i ona nemá nijak posílené sebevědomí výhrami v letošní sezóně.
Nyní totiž celek kouče Jarolíma prožívá sérii tří proher, které zařídila Dukla, a poté v Evropské lize Lyon. Avšak poslední výsledek z Francie už byl pro Boleslav přívětivější. Těsná prohra 1:2 s klubem, který má ve světe veliké jméno, může Středočechům v SYNOT lize pomoci k lepším výkonům.
Hned pro několik hráčů má souboj 3. kola zajímavý náboj. V týmu nováčka ligy působí zkušení Adrian Rolko a Marek Kulič, kteří v Boleslavi strávili několik sezon a na východ Čech, tedy do svého rodného klubu, se vrátili právě z klubu dnešního soupeře.
To ale není vše, z Viktorie Plzeň u domácích hostuje David Štípek. A i ten v Mladé Boleslavi krátce působil, zahrál si však pouze jedenáct zápasů, protože se v zimě stěhoval opět k vicemistrovi ligy.
Ovšem i u hostů se nachází jeden hráč se znalostí Hradce Králové, a především pak Všesportovního stadionu. Necelých padesát zápasů v černobílém dresu odehrál Jan Šisler, který v zimě zamířil do Boleslavi, následně pak na hostování do Zbrojovky, ale v létě se už opět hlásil v přípravě Středočechů.
Sázkové kanceláře do role menšího favorita posílají hostující celek z města automobilů. Dokáže Hradec Králové prolomit dlouhou sérii bez vstřeleného gólu a připíše si první letošní vítězství v lize, nebo budou odjíždět šťastnější hosté?