31:22 (14:12)
Taiwan
Neděle 10.08.2014, 12:00Akademické MS - muži

To je z mé strany vše, hezkou neděli. (13:23:58)

Je dobojováno. Duel o sedmé místo český celek zvládl na výbornou a porazil Taiwan 31:22. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém začal dominovat český výběr, který si dokráčel pro pohodovou výhru.

60
    Konec zápasu. (31:22)

60
    Do konce zápasu zbývá 19 sekund. Na řadě je ale oddechový čas. (31:22) (31:22)

60
    Kastner to vzal na sebe a v zakončení se nemýlil. (31:22) (31:22)

60
    Po bleskové akci se ještě Taiwan prosazuje, ale o vítězi už je rozhodnuto. (30:22) (30:22)

59
    Vzápětí ale český tým odpovídá. Třicátou branku vstřelil Hubáček. (30:21) (30:21)

58
    A Taiwan se tentokrát prosadil, když se z pravé spojky trefil aktivní Liu. (29:21) (29:21)

57
    Tentokrát český celek neuspěl a dopředu pospíchají hráči Taiwanu. (29:20) (29:20)

56
    Po souboji zůstal na palubovce ležet český brankář a musí být ošetřen, chvíli se hrát nebude. (29:20) (29:20)

56
    Taiwan se usadil na polovině českého celku, ale ke střele se zatím neprokombinoval. (29:20) (29:20)

54
    Češi i tentokrát vybojovali míč a po bleskové akci se prosazuje Petrovský. (29:20) (29:20)

53
    Taiwan stále bojuje, snaží se podnikat rychlé brejky, ale Češi dnes velmi dobře brání. (28:20) (28:20)

52
    Šlachta se dostal do šance a nezaváhal. (28:20) (28:20)

52
    Další branku českého celku vstřelil Kastner a troufám si tvrdit, že Česko už o sedmé místo nepřijde. (27:20) (27:20)

51
    Další kombinační akce Taiwanu skončila nepřesnou přihrávku. (26:20) (26:20)

50
    Jenže český výběr velmi rychle odpovídá, když se z pravé strany prosadil Winkelhoffer. (26:20) (26:20)

49
    Češi chybovali a Taiwan toho dokázal využít a snížil. (25:20) (25:20)

49
    Taiwan se opět hnal dopředu, ale tentokrát vše skončilo útočným faulem a u míče jsou tak Češi. (25:19) (25:19)

48
    Prosadit se ale dokázal také Taiwan, který prohrává dvanáct minutek před koncem o šest branek. (25:19) (25:19)

47
    Tentokrát to na sebe vzal Jeníček, který se hezky uvolnil a přesným projektilem prostřelil brankáře Taiwanu. (25:18) (25:18)

46
    Taiwan ale neskládá zbraně a po bleskové akci snížil Chao. (24:18) (24:18)

45
    I další rychlá akce českého celku skončila brankou a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto. (24:17) (24:17)

44
    Výborně. Češi zabojovali a po rychlém brejku se prosadil Kastner. (23:17) (23:17)

43
    Český celek ve druhém poločase velmi dobře brání a drží svůj náskok, který už narostl na pět branek. (22:17) (22:17)

43
    U míče jsou opět hráči Taiwanu, kteří kombinují před českou brankou. (22:17) (22:17)

42
    Ale na druhé straně hřiště nezaváhal Kastner a Česko jde do vedení o pět branek. (22:17) (22:17)

41
    Taiwan zabojoval, získal míč, ale z následného útoku se prosadit nedokázal a stav zápasu se nemění. (21:17) (21:17)

40
    Češi se opět dostali k míči a tlačí se dopředu. Taiwanu se zatím ve druhém poločase v útočné fázi vůbec nedaří. (21:17) (21:17)

39
    Na konci rychlé akce Česka byl Šafář, který to udělal dobře a prostřelil brankáře Taiwanu. (21:17) (21:17)

38
    Faulující Petrovský vyfasoval za svůj zákrok dvě minuty. (20:17) (20:17)

38
    Na druhé straně ale okamžitě odpovídá Jeníček a Česko opět vede o tři branky. (20:17) (20:17)

37
    Český celek tentokrát chyboval v rozehrávce, míče se zmocnil Liu a v zakončení nezaváhal. (19:17) (19:17)

36
    Po delší době se prosadili i hráči Taiwanu. (19:16) (19:16)

36
    Taiwanu se nyní vůbec nedaří a český celek každé zaváhání trestá. Po další akci se prosazuje Hubáček. (19:15) (19:15)

35
    Šafář si naběhl na levou stranu a nekompromisní střelou zvýšil vedení českého celku. (18:15) (18:15)

34
    Taiwan chyboval a český celek toho dokázal využít a je to o dvě branky. (17:15) (17:15)

34
    Šustáček se skvěle uvolnil a poté poslal míč přesně do pravé šibenice, český celek jde tedy opět do vedení. (16:15) (16:15)

33
    Chang-Jung Huang proměnil sedmičku a je opět vyrovnáno. (15:15) (15:15)

32
    Ale poprvé ve druhém dějství se prosazuje i český celek, když se trefil Jonáš. (15:14) (15:14)

32
    Češi přišli o míč a Taiwan toho dokonale využil a srovnal po čtrnácti. (14:14) (14:14)

31
    Do druhého poločasu vstoupil lépe Taiwan, který se hned z prvního útoku prosadil. (14:13) (14:13)

31
    Začal druhý poločas. (14:12)

Druhý poločas začne přibližně v 12:46.

První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím zvládají lépe Češi, kteří vedou v poločase nad Taiwanem 14:12. Hra se ale přelévá ze strany na stranu, stejně jako stav zápasu. Druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý.

30
    První poločas skončil. (14:12)

30
    Nakonec to na sebe vzal Jeníček, který to udělal velmi dobře a zvýšil vedení českého týmu. (14:12) (14:12)

30
    Češi vybojovali míč a zakládají zřejmě poslední útok v prvním dějství. (13:12) (13:12)

29
    U míče jsou hráči Taiwanu. Je před námi posledních 60 sekund prvního poločasu. (13:12) (13:12)

28
    A nakonec se to českým hráčům povedlo a jdou opět do těsného vedení. (13:12) (13:12)

28
    Ale ani z této akce nic nebylo a k míči se dostali házenkáři z České republiky. (12:12) (12:12)

27
    Stále se hraje na polovině českého celku, který se ale zatím úspěšně brání. (12:12) (12:12)

26
    Ale český celek nic nevymyslel a míč ztratil, na tahu jsou hráči v červených dresech. (12:12) (12:12)

26
    U míče je český celek, který se snaží něco vymyslet na polovině Taiwanu. (12:12) (12:12)

25
    Jeden z hráčů Taiwanu neproměnil sedmičku a stav zápasu se tedy nemění. (12:12) (12:12)

24
    Jeníček se na pravé straně krásně uvolnil a technickou střelou překonal brankáře Taiwanu. (12:12) (12:12)

23
    Jeden z hráčů Taiwanu zůstal ležet na palubovce a rozhodčí hru raději přerušil. (11:12) (11:12)

23
    Po trpělivé kombinaci se nakonec Taiwan prosazuje, když se z pravého křídla trefil Ho. (11:12) (11:12)

22
    Ale po další akci je opět vyrovnáno, protože z levé spojky se trefil Hubáček. (11:11) (11:11)

21
    Čeští hráči ztratili míč a Taiwan toho dokonale využil, prosadil se a jde opět do těsného vedení. (10:11) (10:11)

20
    Ale hráči v červeném dresu opět velmi rychle odpovídají a srovnávají stav zápasu na 10:10. (10:10) (10:10)

19
    Český celek podnikl rychlou akci, na jejím konci byl Šimůnek, který v zakončení nezaváhal. (10:9) (10:9)

18
    Taiwan byl v útoku o poznání úspěšnější a dokázal opět vyrovnat. (9:9) (9:9)

17
    Ale ani čeští hráči neuspěli, protože dobrým zákrokem se prezentoval brankář Taiwanu. (9:8) (9:8)

17
    Následná akce Taiwanu skončila hodně nepřesnou střelou a stav zápasu se tedy nemění. (9:8) (9:8)

16
    Český celek to nyní sehrál velmi dobře a po přesném zakončení jde opět do vedení o jednu branku. (9:8) (9:8)

15
    Ale vedení dlouhou nevydrželo, protože Lee zkušeně prostřelil českého brankáře a vyrovnal. (8:8) (8:8)

15
    Česko jde poprvé v utkání do vedení. Po chybě v rozehrávce se ke střele dostal Šafář, který nezaváhal. (8:7) (8:7)

14
    Na druhé straně se ale po chybě brankáře prosazuje Petržela. (7:7) (7:7)

13
    Taiwan ale velmi rychle odpovídá a jde opět do těsného vedení. (6:7) (6:7)

13
    Je vyrovnáno! Petržela napřáhl z dálky, ale jeho dělovka byla přesná a brankář Taiwanu neměl žádnou šanci, protože míč skončil přesně v levé šibenici. (6:6) (6:6)

12
    Po bleskové akce se prezentoval přesnou střelou Zeman. (5:6) (5:6)

11
    A nakonec se prosadil Cheng a Taiwan jde opět do vedení o dvě branky. (4:6) (4:6)

10
    U míče jsou borci v červených dresech, tedy hráčů Taiwanu, kteří se snaží něco vymyslet. (4:5) (4:5)

9
    Winkelhoffer to vzal na sebe a udělal to velmi dobře. Obešel protihráče a prostřelil brankáře Taiwanu. (4:5) (4:5)

8
    Český brankář nyní podcenil lehkou střelu z dálky a ten nakonec skončil za jeho zády. (3:5) (3:5)

7
    Ale Taiwan bleskově odpovídá a jde opět do těsného vedení. (3:4) (3:4)

7
    Na pravé straně se hezky uvolnil Šustáček, který přesnou střelou vyrovnal, po třech. (3:3) (3:3)

6
    Český výběr dlouho kombinoval na polovině svého soupeře, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná střela. (2:3) (2:3)

5
    Omlouváme se za menší technické problémy. Vstupuje do utkání za stavu 3:2 pro Taiwan a probíhá pátá minuta. (2:3)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Hráči obou celků jsou na palubovce. Utkání mezi Českem a Taiwanem tedy začne za malý okamžik.

Soupisky mužstev:

Česko: Pyško, Šafář, Šustáček, Winkelhoffer, Kastner, Petrovský, Zeman, Šimůnek, Petržela, Jeníček, Kolomazník, Jonáš, Hubáček, Šlachta, Václav

Taiwan: Huang, Che-Yu Chuang, Yeh, Chen, Chang-Jung Huang, Chao, Ho, Lee, Lin, Liu, Hsu, Cheng, Lai.

Zdravím všechny příznivce házené. Akademické MS dokráčelo ke svému konci a my budeme sledovat duel o konečné sedmé a osmé místo, ve kterém vyzvou čeští házenkáři celek Taiwanu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.