Trenčín – Pavlodar 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:0 (kon.)
Sparta – Záhřeb 3:2 (kon.) | Bardejov – Poprad 3:2 (2:1 po s.n.) | Motor ČB – Kladno 4:1 (kon.)
Jihlava – Znojmo 2:1 (2:1 po s.n.) | Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:0 (kon.)
Slavia – Vladivostok 4:2 (kon.) | Trnava – Břeclav 8:4 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Litoměřice – Chomutov 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 4:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
Fehérvár – Nové Zámky 7:4 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
HK Nový Jičín
Úterý 12.08.2014, 18:00Přípravné zápasy

Vzápětí dostává hosty do vedení Gogolka.

David Varga proměňje a vyrovnává.

Jako první jeli hosté, Tomáš Franek proměňuje.

55:43
    Vyloučen hráč Valašského Meziříčí Klečka na dvě minuty za podražení

50:58
    Bude se hrát 4 na 4. Vyloučen domácí Šimek, dvě minuty, hákování.

50:17
    Vyloučen Jiří Zdeněk na dvě minuty za hákování, Bobři hrají přesilovku.

49:57
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!

Valmez během třiceti vteřin otáčí stav utkání. MAREK ANDRÝSEK otáčí stav na 4:3.

49:30

Přečíslení dvou na jednoho tentokrát skvěle vyřešeno, VOJTĚCH BAROŠ zužitkoval parádně žabičku od Jiřího Slováka a vyrovnává stav utkání.

48:54
    Střela Miroslava Vargy lízla břevno Kozákovy brány.

46:29
    Osobní desetiminutový trest dostává také domácí Matušenko.

45:40
    Po potyčce vyloučení na obou stranách. Domácí David Varga na dvě minuty za hrubost. Hostují Horák dvě minuty rovněž hrubost plus osobní trest na deset minut za nesportovní chování.

41:11
    Domácí mužstvo potrestáno dvěma minutama za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Randýsek.

38:23
    Vyloučen hostující Vnenk na dvě minuty za podražení, zároveň vyloučen také domácí David Varga na dvě minuty za.nafilmovaný pád. Pokračuje se ve čtyrech na obou stranách.

37:01
    Nový Jičín právě vstřelil branku!

Dva na jednoho i na druhé straně. Hosté však byli narozdíl od domácích úspěšní. V oslabení TOMÁŠ FRANEK upravuje na 2:3.

35:32
    Do přečíslení dva na jednoho ujeli Martiník s Miroslavem Vargou, druhý jmenovaný sice neuspěl ale byl faulovaný. Na trestnou odchází Horák na dvě minuty za sekání.

32:09
    V ponechané výhodě se prosazuje novojičínský JIŘÍ ZDENĚK a srovnává stav utkání na 2:2.

25:40
    Vyloučen hostující Vašut na dvě minuty za držení. Bobři si přesilovou hru prodlouží.

23:43
    Vyloučen hostující Mikšan za krosček.

18:48
    Do velké šance se znovu dostal Martiník, nad Šrámkem opět neuspěl.

17:41
    JIŘÍ SLOVÁK obrací skóre utkání a posílá Valašské Meziříčí do vedení 2:1.

15:10
    Za sekání je vyloučen hostující Kalus.

14:25
    Vzápětí však srovnává pěknou střelou RENÉ KYSUČAN.

14:03
    V přesilové hře se prosazuje DAVID MIKŠAN a otevírá skóre utkání.

10:09
    V oslabení ujel do samostatného úniku Martiník. Hostujícího gólmana ani na dvakrát neprostřelil.

08:35
    Vyloučen domácí D.Varga na 2 plus 2 za vysokou hůl a zároveň hostující Ohera na 2 minuty za hákování. Nový Jičín hraje přesilovou hru 5 na 4.

05:09
    Za hákování vyloučen domácí Kovařík.
    Branky a nahrávky: 15. Kysučan, 18. Slovák (Kovařík), 50. Baroš (Slovák), 50. Andrýsek (Kovařík) – 15. Mikšan (Ohera, Chvostek), 33. Zdeněk, 38. Franek

HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Sekula) – Finkes, Fišera, Kvapil, Matušenko, Šimek, Tomiga, Valentík – Baroš, Hánl, Klečka, Kovařík, Kysučan, Martiník, Pezda, Prycl, Randýsek, Slovák, D.Varga, Mir.Varga
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) – Prokop, Hruška, Vašut, Pelikán, Horák, Vnenk, Cabák, Chvostek – Mikšan, Ohera, Chvostek, Gogolka, Zdenek, Franek, Gebauer, Kabeláč, Kalus

Rozhodčí: Jeřábek – Štěpán, Janiš