Poprad – Michalovce 11:1 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:4 (kon.)
Litvínov – Vladivostok 7:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (kon.) | Ženeva – Slavia 0:3 (kon.) | Kladno – Jihlava 1:3 (kon.)
Vsetín – Břeclav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:4 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
HK Poprad
11:1 (1:0, 5:1, 5:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Čtvrtek 14.08.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

58:32
    Popradčania si zahrajú v závere presilovú hru. Ružička sa previnil podrazením.

53:24
    Poprad dal gól!
    Popradčania strieľajú už jedenásty gól, čo nie je v hokeji príliš často vídané. Pred bránkoviskom sa ocitol puk na čepeli Matisa, ktorý našiel voľného LUKÁŠA PAUKOVČEKA taktiež v medzikruží a ten s prehľadom zakončil do pravého horného kúta súperovej brány!
    Asistenciu si pripísali Matúš Matis a Tomáš Sýkora.

51:12
    Kubat napriahol na modrej čiare a nebezpečne vypálil, ale dokázal rozvlniť len bočnú sieť.

50:02
    Popradčania boli v obrovskej šanci, keď Dinda našiel na ľavej strane Gápu, ten z prvej pri opačnej tyčke prihral Tomečkovi, ale ten neprekonal brankára Petra! Potom ešte dorážal aj Gápa, ale len do michalovských obrancov, ktorí sa nasťahovali pred bránkovisko.

49:41
    Tomáš Sýkora sa previnil nedovoleným bránením a odchádza na trestnú lavicu na dve minúty.

47:12
    Obojstranné vylúčenie: Vladimír Zvoník dostáva dve minúty za hrubosť a Peter Cmorej dve minúty za seknutie.

46:41
    Michalovskí hráči získavajú presilovú hru. Samuel Takáč sa previnil hákovaním a odchádza na dve minúty.

45:36
    Popradčania dokázali zaznamenať aj desiatku v sieti Michaloviec! Zvoník z rohu klziska útočného pásma našiel pred bránou Michaloviec MATÚŠA PALOČKA, ktorý aj so šťastím dotlačil puk v trme-vrme pred hosťujúcou bránou puk za bránkovu čiaru!
    Asistenciu si pripísali Vladimír Zvoník a Samuel Takáč.

44:09
    Tak toto už je niečo neuveriteľné. Ihneď po vhadzovaní sa zmoncil puku Kasík, ktorý posunul na hokejku Takáčovi, ktorý zrýchlil po ľavej strane a na modrej čiare našiel PETRA GÁPU, ktorý sa ešte posunul medzi kruhy a švihom prekonal gólmana hostí!
    Asistenciu si pripísali Samuel Takáč a Jaroslav Kasík.

43:43
    Popradčania sú aj naďalej v dobrej nálade a zvyšujú svoje vedenie! Matis nahodil puk pred bránkovisko, kde bol TOMÁŠ SÝKORA, ktorý si puk sklepol a strelou ku pravej žrdi rozvlnil michalovskú sieť.
    Asistenciu si pripísali Matúš Matis a Lukáš Paukovček.

42:23
    Po strele od Kuraliho z modrej čiary sa pred bránkou Michaloviec odohrala menšia skrumáž, v ktorej bol aj Ďuriš a aj Zvoník, no ani jeden z týchto popradských hráčov nedorazili puk do siete cez čarovnú hokejku brankára Petra.

41:48
    Popradčania sa doslova bavia hokejom a pridávajú do siete súpera už siedmy gól v tomto zápase! V rohu klziska sa podarilo vybojovať puk Sýkorovi, ten nakrátko prihral Paukovčekovi, ktorý našiel medzi kruhmi voľného MATÚŠA MATISA a ten prízemnou strelou k tyčke zaznamenáva hetrik v tomto zápase!
    Asistenciu si pripísali Lukáš Paukovček a Tomáš Sýkora.

39:58
    Popradčania v závere ešte vymysleli krásnu akciu, keď Kroták z pravej strany posunul na ľavý kruh Takáčovi, ten Krotákovi pred bránu vrátil a ten našiel ešte v medzikruží z druhej vlny Matúša Paločka, no Petro jeho strelu s hokejkou vyrazil do rohu klziska!

39:18
    Zorvan našiel z ľavej strany pred bránkoviskom Kmeťa osamoteného Cmoreja, no ten zakončoval z prvej len na zadný mantinel.

37:38
    V bránke Michaloviec nastáva zmena! Fedor odchádza na striedačku a na jeho miesto príde Petro!

37:38
    Z pravej strany našiel na opačnej strane Paločko SAMUELA TAKÁČA, ktorý ostal nestrážený, a tak si mohol bezpečne spracovať puk, posunul sa do medzikružia a zakončil prudkou strelou k pravej žrdi!
    Asistenciu si pripísal Matúš Paločko a Arne Kroták.

35:56
    Fedor vyrazil strelu od Ďuriša priamo pred seba, kde bol Vladímir Zvoník a ten neohrozene strieľal, no len do Fedorovej lapačky!

34:55
    ARNE KROTÁK zrýchlil s pukom a z medzikružia prekonal brankára Fedora strelou nad vyrážačku!

34:55
    Za faul na Krotáka nariadil rozhodca trestné strieľanie!

34:39
    Popradčania využili početnú prevahu o dvoch hráčov a skórujú. Makovský od modrej čiary na ľavej strane posunul puk ku rohu klziska, kde bol OLIVER ĎURIŠ a ten s prehľadom zakončil do brány.
    Asistenciu si pripísal Jakub Makovský.

33:43
    Drotár teraz škaredo poslal k zemi Kasíka, a tak odchádza na dve minúty, ale Popradčan Peter Gápa trochu stratil nervy a snažil sa tento zákrok oplatiť, za čo dostal 10 minút za nešportové správanie.

33:36
    Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Ružička, a tak má Poprad k dispozícii presilovú hru po dobu dvoch minút.

32:49
    Matis sa teraz s Takáčom dostal do prečíslenia, prvý menovaný posunul k ľavej žrdke Takáčovi, ktorý však zakončil len do vyrážačky gólmana Michaloviec!

31:30
    Denis Šterbák našiel ideálnou krížnou prihrávkou pri pravej žrdke Olivera Ďuriša, ktorý mohol zakončovať do oputenej michalovskej brány, no v tej chvíli sa tam zazračne objavila Fedorova hokejka a Ďuriš napálil priamo do nej!

30:28
    Boltun bol tvrdo zrazený na zem Buraľom, ktorý odchádza na trestnú lavicu za faul kolenom na dve minúty.

30:03
    Popradčania si vracajú naspäť svoje dvojgólové vedenie. Sýkora našiel prihrávkou pred bránu LUKÁŠA PAUKOVČEKA, ktorý si to ešte prehodil na bekhend a strelou pod hornú žŕdku prekonal brankára Fedora!
    Asistenciu si pripísali Tomáš Sýkora a Matúš Matis.

26:31
    Dukla dala gól!
    PETER CMOREJ premenil trestné strieľanie strelou pod Kmeťovu lapačku a znižuje stav stretnutie na 2:1.

26:31
    Cmorej bol faulovaný Paukovčekom a ten odchádza na trestné strieľalnie!

23:45
    Popradskí hokejsti si zahrajú v početnej výhode. Cmorej sa previnil hákovaním.

22:10
    Popradčania sa dostávajú do dvojgólového vedenia! Z ľavej strany prenechal puk Sýkora, ktorý našiel Paukovčeka a ten okamžite pohľadom zbadal pred bránkoviskom MATÚŠA MATISA, ktorému puk posunul do prázdnej brány a popradský útočník už s koncovkou nemal problémy.
    Asistenciu si pripísal Lukáš Paukovček a Tomáš Sýkora.

17:18
    Vo chvíli keď Marek Nagy naskočil na ľadovú plochu, prišla z obrannného pásma prihrávka od Kasíka, ktorý ideálne našiel na útočnej modrej čiare MATÚŠA MATISA, ten si to namieril sám na bránu a strelou pomedzi nohy prekonal michalovského brankára!
    Asistenciu si pripísal Jaroslav Kasík.

15:13
    Presilová hra pre hostí. Marek Nagy dostáva dve minúty za vrazenie.

11:02
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Wessellenyi.

07:23
    Michalovčania majú k dispozícii ďalšiu početnú prevahu. Na dve minúty si odchádza sadnúť Marek Pitka, ktorý sa previnul hákovaním.

06:18
    Peter Gápa sa dostal do samostatného prieniku, no pred bránkoviskom ho dokázal zastaviť jeden z michalovských obrancov.

04:02
    Arne Kroták skvelo získal puk pri rozohrávke súpera na modrej čiare, namieril si to sám na bránu, no svojím blafákom už neprekonal brankára Fedora.

02:44
    Popradčania sa na opačnej strane dostali do protiútoku, ktorý viedol Paukovček, ten zakončoval z ľavého kruhu, puk sa od zadného mantinelu odrazil pred bránkovisko, kde bol Boltun, ale ten trafil len gólmana Fedora!