Skalica – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Detva – Ferencvárosi TC_dup 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:1 (kon.)
Vsetín – Opava 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:0 (kon.)
K. Vary – Litvínov 0:1 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:0 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:3 (kon.)
Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Kolín – Tábor 5:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (kon.)
SHK Hodonín – Trnava 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 3:1 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:3 (1:2, 3:3, 4:3)
HK Gladiators Trnava
Čtvrtek 21.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Přípravné zápasy

56:52
    Vyloučen Zdeněk Jurásek (HOD) na dvě minuty za hákování.

56:21
    Zdeněk Jurásek se dostal k opuštěnému kotouči a tvrdou střelou vyzkoušel Hálu, který neměl šanci vidět! Brankář Trnavy puk nějakým způsobem vyrazil nad bránu.

52:41
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonínští využívají dvojnásobnou početní výhodu. Martin Špok přihrál na hranu brankoviště Jakubu Sajdlovi, který naznačil střelu a pak poslal puk ještě lépe postavenému ZDEŇKU KUČEROVI, kterému nedělalo problém skórovat do prázdné klece. Asistence: Sajdl, Špok

51:35
    Vzápětí tu máme další vyloučení na straně Gladiátorů! Dvěma minutami je potrestán Michal Šišmič (TRN) za hákování. Hraje se 5 na 3.

51:02
    Dávid Božík (TRN) si jde odpočinout na trestnou lavici za hákování.

47:20
    Trnava nepouští Drtiče z pásma. Ondřej Luner likviduje jednu střelu za druhou, ale zatím drží!

45:27
    Na straně hostí je vyloučen Ondrej Burzala (TRN) na 5 minut + osobní trest do konce utkání za hrubost. Na druhé straně je trestán Ondřej Nedvěd (HOD) na 2 minuty + 5 minut + do konce utkání, také za hrubost. Menší trest odpyká Lukáš Vrba. Bude se hrát 4 na 4.

45:27
    Bitka jeden na jednoho!

44:01
    Vzápětí je stejný hráč, Martin Čunderlík (TRN) vyloučen za nesportovní chování.

41:40
    Hodonínští si udělali z trnavské brány doslova střelnici, ale brankář hostů lape jeden pokus za druhým a ukazuje perfektní zákroky!

40:43
    Vyloučen Daniel Rosa (TRN) za vysokou hůl.

Do brány Hodonína naskakuje na poslední třetinu Ondřej Luner.

39:26
    Hodonínský Ondřej Nedvěd tvrdě vypálil od modré čáry. Hála puk neudržel a vzápětí jen těsně vzduchem kotouč netrefil Michal Kuba!

37:28
    Trnava právě vstřelila branku!
    Trnava vyrovnává průběh zápasu. K puku se mezi kruhy nečekaně dostal MARTIN ČUNDERLÍK a dobrou střelou překonal Kotvana pod ruku. Asistence: Tomáš Kubín

34:17
    Vít Mika přebral puk ve vlastním pásmu a z protihráčů si udělal kuželky. Procpal se až před hálu, kde těsně minul bránu!

32:51
    Michal Kuba projel středním pásmem a málem se dostal před Hálu, nebýt hákování Martina Hrbáčika (TRN), který zatáhl za záchranou brzdu a hákoval jej. Hraje se 5:3.

31:05
    Marek Čunderlík (TRN) příliš okatě osekával jednoho z hodonínských borců a je za to také potrestán.

26:51
    Vyloučen Michal Zezula (HOD) za hákování.

24:53
    Hodonín obrací vývoj utkání! Zdeněk Jurásek nahazoval puk na bránu, Hála pouze vyrazil do spleti hokejek. Tam do kotouče jen lehce šťouchl PETR PEŠ a kus černé gumy se pak pomalu došoural za dezorientovaného Hálu. Asistence: Zdeněk Jurásek

24:17
    Drtičům se vyplácí dobrý forčeking. Martin Špok se vymotal s pukem z rohu kluziště a poslal na dobře postaveného ZDEŇKA KUČERU, který střelou bez přípravy nedal Hálovi šanci. Asistence: Martin Špok

15:59
    Marek Lisoň se snažil přihrávat přes brankoviště na zcela volného Barillu, Kotvan ale situaci přečetl a puk skvěle vypíchl!

13:21
    Vyloučen Jozef Reho (TRN) na 2 minuty za vysokou hůl.

12:20
    Před Kotvanem se udál velký boj o puk. Z ničeho nic se kotouč dostal do středu pásma, kde jej vzal TOMÁŠ KUBÍN a střelou zápěstím propálil Kotvana. Asistence: Jaroslav Bachratý.

10:50
    Zdenko Kotvan nyní vyčaroval skvělý zákrok po dobré střele Burzaly. Vhazování v útočném pásmu Trnavy.

06:22
    Drtiči srovnávají. Přesná přihrávka Zdeňka Juráska se dostala na modrou, kde ji přebral PETR POKORNÝ a nedal Hálovi jedinou šanci.

05:15
    Vyloučen David Kulyk (HOD) za držení.

04:58
    Gól jako z čistého nebe! Vatrt nahrál přes šíři pásma na DANIELA ROSU, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě!

Adam Krátký

Petr Svoboda

Branky a nahrávky: 7. Pokorný (Jurásek, Peš), 25. Kučera (Špok), 25. Peš (Jurásek), 53. Kučera (Sajdl, Špok) – 5. Rosa (Vatrt), 13. Kubín (Bachratý), 38. Čunderlík (Kubín)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (40. Luner) – Pokorný, Polesný, Nedvěd, Kulyk, Škápik, Grman – Kučera, Sajdl, Špok – Jurásek, Peš, Kuba – Piskoř, Zezula, Vrba – Mika, Charvát, Fiedler
    Trenér: Jan Prčík

HK Gladiators Trnava: Hála (Jančovič) – Burzala, Hronec, Poláček, Šišmič, Demo, Macháč, Vatrt, Lisoň, Čunderlík, Barilla, Božík, Bachratý, Kubín, Faktor, Hrbáčik, Rosa, Reho
    Trenér: Matěj Ševčík