1. etapa Jerez de la Frontera | 1. Tím Movistar (kon.) |
Hokejová Liga mistrů – 3. hrací den | (kon.) |
Druhý den - 4. ročník | (kon.) |
David Šimon
1. etapa Jerez de la Frontera | 1. Tím Movistar (kon.) |
Hokejová Liga mistrů – 3. hrací den | (kon.) |
Druhý den - 4. ročník | (kon.) |
David Šimon
Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 4:5
15. Polanský (Linhart), 31. Matuš (Roth), 34. Zíb (Polanský, Trončinský), 43. Matuš (Trončinský) – 6. Plastino (Dahl-Andersen, Soares), 25. Kissel (Daoust, Dahl-Andersen), 28. Soares (Veideman), 32. Dahl-Andersen, 56. Plastino (Kissel, Hallem)
Genève-Servette – Villach SV 4:2
22. D'Agostini, 38. Antonietti (Marti), 47. Pyatt (Picard, D'Agostini), 47. Simek (Romy, Bezina) – 1. Santorelli (Jarrett), 20. Bacher (Petrik).
Briançon Diables Rouges – Frölunda Gothenburg 1:7
26. Raux (Szelig) – 24. Falth (Olimb, Gustafsson), 28. Olimb (Johnsson, Falth), 40. Widestrom (Johnsson), 40. Gortz, 45. Johnsson (Gustafsson, Fernstorm), 49. Johnsson (Backman, Gortz), 58. Wikstrand (Johnsson, Falth).
ZSC Lions Zurich – Färjestad Karlstad 2:3 po prodl.
35. Baltisberger (Bergeron, Shannon), 50. Baltisberger (Wick) – 6. Hilding (Lalonde, Klepiš), 42. Rohdin (Aqino, Klepis), 61. Gulaš.
Fribourg-Gottéron – Eisbären Berlin 6:3
31. Dube (Schilt), 34. Mauldin (Pouliot, Monnet), 40. Mauldin, 43. Monnet, 52. Ness (Montandon, Vauclair), 59. Mauldin – 43. Rankel (Braun, Mulock), 48. Olver (Tallackson, Baxmann), 52. Foy (Busch).
Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 3:4 po 2. třetině
15. Polanský (Linhart), 31. Matuš (Roth), 34. Zíb (Polanský, Trončinský) – 6. Plastino (Dahl-Andersen, Soares), 25. Kissel (Daoust, Dahl-Andersen), 28. Soares (Veideman), 32. Dahl-Andersen
Briançon Diables Rouges – Frölunda Gothenburg 1:4
26. Raux (Szelig) – 24. Falth (Olimb, Gustafsson), 28. Olimb (Johnsson, Falth), 40. Widestrom (Johnsson, Andreas), 40. Gortz.
Genève-Servette – Villach SV 2:2
22. D'Agostini, 38. Antonietti (Marti) – 1. Santorelli (Jarrett), 20. Bacher (Petrik).
Fribourg-Gottéron – Eisbären Berlin 3:0
31. Dube (Schilt), 34. Mauldin (Pouliot, Monnet), 40. Mauldin.
ZSC Lions Zurich – Färjestad Karlstad 1:1
35. Baltisberger (Bergeron, Shannon) – 6. Hilding (Lalonde, Klepis).
ERC Ingolstadt – SaiPa Lappeenranta 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Branky: 11. Brockl, 24. Szwez (Buck, Macmurchy), 33. Macmurchy (Brocklehurst, Kohl), 45. Koppchen (Szwez, Buck) – 34. Salcido (Koho, Flinck).
Genève-Servette – Villach SV 0:2, 1. Sartorelli (Jarrett), 20. Bacher (Petrik).
Fribourg-Gottéron – Eisbären Berlin 0:0
SC Lions Zurich – Färjestad Karlstad 0:1, 6. Hilding (Lalonde, Klepis).
Briançon Diables Rouges – Frölunda Gothenburg 0:0
Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 1:1, 15. Polansky (Linhart) – 6. Plastino (Dahl-Andersen).