Teplice – Svítkov 1:0 (kon.) | Most – Pardubice 2:1 (kon.) | Svítkov – Pardubice 3:8 (kon.)
Teplice – Most 2:0 (kon.)
HBC Rondo Teplice
1:0 (0:0, 1:0)
HBC Svítkov Stars Pardubice
Neděle 24.08.2014, 09:30 • Wikow arena Hronov • Český pohár

Teplice zaslouženě ovládly první semifinálový zápas. V zápase hraném ve velkém tempu prokázaly větší touhu po vítězství a odpoledne si zahrají finále. Poražený tým ze Svítkova může zejména litovat neproměněných šancí během prvního poločasu. (10:44:21)

Za Teplice je hráčem zápasu brankář Michal Vaníček. Svítkovským mužem zápasu je hráč Pitthard.

Druhý poločas skončil.

29:49
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost a vražení si odsedí poslední vteřiny teplický Prokš. A za hrubost svítkovský Tručani. Oba na 2 minuty.

29:39
    Tlak týmu z Pardubic narůstá. Padne z toho tolik potřebná vyrovnávací branka?

29:02
    Už se opět hraje. Svítkov odvolal brankáře!

28:49
    Oddechový čas pro Teplice.

28:12
    Teplice hrají hodně odvážně dopředu. Místy až zbytečně. Teď například málem vypíchl Prokšovi míček Janota... a ten by běžel sám na brankáře Vaníčka.

27:26
    Teplice chtějí zápas rozhodnout! Tlačí soupeře před jejich brankou!

26:33
    Pardubický celek cítí vážnost situace. Přidává do tempa.

25:45
    Nepřesnosti na obou stranách. Bojuje se hlavě ve středním pásmu.

24:05
    Velký zmatek před brankou Svítkova. Přes brankáře Mroviece tam přepadli hned tři hráči. Vše je ale v pořádku a pokračuje se ve hře.

23:08
    Teplice v plném počtu. Svítkovským se přesilovky zatím nedaří.

21:45
    Teplice opět zvládají oslabení výborně. Nepouští východočechy téměř do ničeho.

21:01
    Vyloučení na straně Teplic. Jakub Kubeš si odsedí menší trest za podražení.

20:54
    Teplice právě vstřelily branku!
    Nešlo to vydržet věčně. Po sérii vhazování se k odraženému míčku o zadní mantinel opřel JAKUB SLÁMA a nedal brankáři šanci. Asistence: Bílý

20:39
    Oddechový čas pro Svítkov. Není se čemu divit.

20:31
    Teplice teď zasypávají branku pardubických jako na střelnici. Obrana zatím odolává. Půjde to tak věčně?