Kometa Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Olomouc – Nitra 1:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 1:2 (kon.)
Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Prešov – Debrecín 5:6 (kon.) | Skalica – K. Vary 1:5 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 5:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Sokolov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Zvolen 1:5 (kon.)
Znojmo – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Opava – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | Senica – Trnava 4:2 (kon.)
Nové Zámky – SHK Hodonín 8:3 (kon.) | Piešťany – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (po pr.)

Senica dala gól!
    A zrejme je rozhodnuté. Seničania pridávajú štvrtý gól, keď Jančoviča prekonáva MARTIN KALINÁČ. Asistencie: Onrej Janík, Tomáš Porubský.

58:49
    Oddychový čas hostí

58:05
    Trnava sa snaží vyrovnať, ale domáci zatiaľ pozorne bránia.

56:28
    Šúrkova strela netriafa bránku, následne Trnava získava puk a zakladá útok.

55:20
    Po peknej individuálnej akcii sa pred bránku natlačil Gula, tiež bol ale neúspešný.

54:02
    Lantošova induviduálna akcia, spred bránky však trafil len nad hornú tyčku bránky.

53:05
    Opäť rýchly hokej na oboch stranách, hrá sa zo strany na stranu.

51:59
    Icing hostí, hra sa vráti pred Jančoviča.

51:16
    Božíkova tvrdá strela od modrej, Porubský vyráža betónom.

49:57
    A Seničania otáčajú skóre zápasu! Po peknej Lantošovej prihrávke sa spred bránky presadil MARTIN MKOLÁŠEK. Asistencie: Vladimír Lantoš, Filip Surovka

49:04
    A domáci opäť vyrovnávajú, Janíkovu tvrdú strelu tečoval do bránky MICHAL GLEMBA. Asistencie: Ondrej Janík

47:39
    Seničania stále v pásme, ale nedarí sa im streliť gól.

46:11
    Séria niekoľkých senických šancí, ale strely Mikoláška, Gulu aj Loydla Jančovič vyrazil.

44:05
    Hrbáčikova strela spomedzi kruhov, Porubský chytá.

42:32
    Trnavská presilovka zostala nevyužitá a do útoku prechádza Senica.

41:54
    Čunderlík pálil od modrej, ale iba mimo bránky.

40:30
    V bránke oboch tímov prišlo k zmene, do senickej prišiel Tomáš Porubský, do trnavskej David Jančovič.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli jeden gól, hostia sa dostali do vedenia zásluhou Rosu, preto po druhej tretine vedú hostia 2:1. Tretia tretina začne približne o 19:33.

Monika Krutá

Branky a nahrávky: 18. Zahumensky, 50. Glemba (Janík), 50. Mikolášek (Lantoš, Surovka), 60. Kalináč (Janík, Porubský) – 13. Lisoň (Barinka), 23. Rosa (Barilla, Demo)

HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Kubica, Janík, Klíma, Fančovič, Loydl, Reissmuller, Gula, Zahumenský – Kalináč, Jurák, Rehuš, Lantoš, Penák, Kluka, Mikolášek, Vereš, Surovka, Šúrek, Glemba, Kovaľ
    HK Gladiators Trnava: Petrovič (Jančovič) – Reho, Hronec, Poláček, Šišmič, Demo, Macháč – Baran, Lisoň, Čunderlík, Barilla, Božík, Bachratý, Kubín, Barinka, Hrbáčik, Rosa