Hantuchová – Cornetová 0:2 (kon.) | Šafářová – Čeng 2:1 (kon.)
6 6
sk Středa 27.08.2014, 17:11US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

3:6
    GEM, SET, ZÁPAS Alize Cornetová!
    Hneď prvý mečbal táto tenistka využíva a vyhráva druhý set rovnakým pomerom ako ten prvý 6:3! Toto bol už oveľa vyrovnanejší set, dlho to vyzeralo ešte na poriadnu drámu a obe tenistky si držali svoje podania. Až prišlo za stavu 4:3 pre Francúzku stratené podanie našej tenistky, čo Cornetová dokonale využila a zápas dotiahla do víťazného konca, takže po Dominike Cibulkovej končí na US Open aj Daniela Hantuchová!

15-40
    Alize Cornetová má dva mečbaly!

3:5
    Čistou hrou využíva brejkbal a tak ide táto tenistka z Francúzka do vedenia 5:3 a čo viac, ide podávať na víťazstvo v druhom sete a aj samotnom zápase!

0-40
    To vyzerá s našou tenistkou veľmi zle! Cornetová má 3 brejkbaly a šancu na čistú hru!

40-40
    A aj ten druhý je už minulosťou, sme na zhode 40:40!

40-15
    Ale v zápätí si Daniela vybojovala dva brejkbaly!

3:6
    Daniela spravila v tejto chvíli to najhoršie čo mohla – dvojchybu, takže prehráva prvý set pomerom 3:6! Od začiatku jasne dominovala Cornetová, ktorá viedla 5:1 a zahodila setbal! Naša tenistka sa ešte hrabala hore a znižovala, ale napokon prvý set zrejme zaslúžene prehrala. Čaká nás tak druhý set, v ktorom začne podávať Cornetová, ktorá vedie 1:0 na sety.

30-40
    A napokon je tu druhý setbal v zápase pre Alize Cornetovú!

3:5
    Ktorý sa jej podaril aj využiť a tak znižuje na 3:5 a ide podávať na udržanie sa v prvom sete po druhý krát! Zdá sa, že to bude ešte poriadna dráma.

40-30
    Ale postupne sa z nich vyťahuje a navyše teraz získava zachraňujúci brejkbal!

2:5
    Cornetová zahrala loptičku do autu, takže gembal naša tenistka využíva a znižuje na 2:5! Lenže Francúzka ide podávať na víťazstvo v prvom sete!

30-40
    Po presnom údere Cornetovej je tu napokon setbal! Získava ho Alize Cornetová!

1:5
    Tretí gembal už Daniela odvrátiť nedokázala a tak sa dostáva Cornetová do vedenia 5:1, to znamená, že naša tenistka ide podávať na udržanie sa v prvom sete! Takýto úvod zápasu sme asi nečakali.

40-A
    Daniela poslala aj túto loptičku do siete, výhoda a brejkbal pre jej dnešnú súperku Alize Cornetovú!

40-A
    Úplne zbytočná chyba našej tenistky a loptičku poslala do siete, čo sa stať nemuselo. Výhoda a brejkbal pre Francúzku!

30-40
    Presný bekhned Francúzky, na ktorý nemala naša tenistka žiadny nárok a tak získava Cornetová tretí brejkbal v zápase!

15-40
    Presný bekhend Francúzky a je tu druhý brejkbal v zápase pre túto tenistku! Daniela tak nezachytila úvod zápasu v dobrom svetle.