Lok. Moskva – Apollon Limassol 1:4 (kon.) | FK Krasnodar – Real Sociedad 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.)
Omonia Nikósie – Dynamo 1:2 (kon.) | Met. Charkov – Chorzów 1:0 (po pr.) | PAOK – Zimbru Kišiněv 4:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Lyon 0:1 (kon.) | Rostov – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Hajduk Split – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Rijeka 0:3 (kon.) | Soligorsk – Eindhoven 0:2 (kon.) | Twente – Karabach 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Asteras 3:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 4:3 (kon.) | Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Curych – Trnava 1:1 (kon.) | Debrecín – Young Boys 0:0 (kon.) | Rapid – Helsinki 3:3 (kon.)
Sparta – Zwolle 3:1 (kon.) | Turín – RNK Split 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Karabükspor 1:0 (4:3 po pen.)
Hull City – Lokeren 2:1 (kon.) | Inter – Stjarnan 6:0 (kon.) | Mönchengladbach – FK Sarajevo 7:0 (kon.)
Nacional – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Tottenham – AEL Limassol 3:0 (kon.) | Villarreal – Astana 4:0 (kon.)
Legia – Aktobe 2:0 (kon.) | Club Brugge – Grasshoppers 1:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Ploiesti 2:1 (kon.)
Rio Ave – Elfsborg 1:0 (kon.)
po penal. (4:3)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
KDÇ Karabükspor
Čtvrtek 28.08.2014, 20:30 • Stade de Geoffroy-Guichard • Evropská liga (předkola)

Tímto bych se s Vámi chtěl rozloučit. Děkuji za pozornost a dobrou noc :-) (23:23:20)

Jsme u konce velice napínavého utkání odvety 4. předkola Evropské ligy mezi francouzským celkem AS Saint-Étienne a tureckým KDC Karabükspor.
    V tomto zápase měl jednoznačně navrch klub z Francie. Domácí po většinu utkání soupeře tlačili, ale až na gól Monnet-Paqueta si moc vyložených šancí na svůj účet nepřipsali. Hosté se až na pár rohů nedostali téměř k ničemu, i přesto došli až k penaltám.
    Prvních šest pokutových kopů skončilo gólem, ale poté se předvedli i brankáři, hlavně gólman domácích Ruffier, který zneškodnil dva pokusy hostů a poslal tak svůj tým do Evropské Ligy.

Je tady konec!! Vynikající Ruffier vychytal již druhou penaltu a posílá tak svůj tým do skupinové fáze Evropské Ligy!

Ruffier vychytal ÖZEKA!

GRADEL krásnou střelou od břevna proměňuje svoji penaltu!

Ruffier vychytal AKGÜNA!

CLÉMENT jako první neproměnil penaltu! Waterman jej vychytal!

MABIALA také proměňuje! Golmani zatím nemají štěstí.

S přehledem penaltu proměnil i MONNET-PAQUET!

ÖZMERT proměňuje a vyrovnává na 2:2

POGBA se taky nemýlil a zvyšuje na 2:1!

Penaltu proměnuje i ÖZGENC!

COHADE proměňuje střelou do protisměru brankáře!

Jako první je na řadě domácí celek. Jmenovitě Renaud Cohade.

Střílení penalt začíná.

Na řadu tedy přijdou penalty. Uvidíme, kteří hráči si budou věřit a zkusí své štěstí.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

Lukáš Konvičný

Branky: 13. Monnet-Paquet, rozh. pen. Gradel (pen.)

Karty:   89. Lemoine (SET) – 5. Kumbela (KRB), 56. Özek (KRB), 88. Özgenc (KRB), 95. Mabiala (KRB)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile-Catherine, Sall, Perrin (C) (46. Pogba), Tabanou – Monnet-Paquet, Lemoine, Clement, Hamouma (78. Cohade) – Gradel – Erdinç (66. Van Wolfswinkel)
    Náhradníci: Moulin, Pogba, Brison, Corgnet, Cohade, Diomande, Van Wolfswinkel

KDÇ Karabükspor: Waterman – Özgenc, Gungor, Mabiala (C), Kayhan – Incedemir, Sow – Ozek, Traore (103. Akgün), Kas (46. Özmert) – Kumbela (46. Akpala)
    Náhradníci: Demircan, Akca, Ozkan, Akgün, Özmert, Viola, Akpala

Rozhodčí: Ievgenii Aranovskyi – Oleksandr Korniyko, Volodymyr Volodin (Ukrajina)
    21.08.2014
    Karabükspor - Saint-Étienne 1:0

Branky: 60. Kumbela

Karty:   88. Waterman (KRB), 90+2. Özgenc (KRB) – 51. Brison (SET), 64. Clément (SET), 88. Erdinç (SET)