Martin – Košice 1:2 (po pr.) | Pardubice – Sparta 3:1 (kon.) | Prešov – Michalovce 5:2 (kon.)
Trnava – Budapešť 2:6 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 5:4 (2:0 po s.n.) | Břeclav – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Sokolov – K. Vary jun. 3:4 (kon.) | Linz – Mountfield HK 4:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:4 (0:2, 2:0, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary jun.
Pátek 29.08.2014, 18:00Přípravné zápasy

57:41
    Na trestnou lavici putuje další hráč Sokolova. Dvě minuty za sekání totiž dostává Václav Dobřemysl (SOK).

55:54
    Sokolov však přesilovou hru končí předčasně, protože Ivan Říha (SOK) trefil jednoho z protihráčů vysokou holí, a tak dostává dvě minuty.

53:57
    Sokolov se může dostat do vedení, protože je vyloučen hostující Jiří Běhal (KVJ), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a domácí hokejisté tak budou hrát další přesilovou hru.

41:15
    Přesilová hra hostujícího týmu končí předčasně, protože je na trestnou lavici poslán Ondřej Beránek (KVJ), který dostává dvě minuty za podražení.

40:00
    Na začátku třetí třetiny bude Energie hrát přesilovou hru. Dvě minuty za hákování totiž dostal David Troška (KVJ).

33:38
    Přesilová hra Karlových Varů však trvala pouhých dvaadvacet vteřin, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen střelec druhé branky Jakub Orság (KVJ).

33:16
    Sokolovu se nepodařilo využít ani jednu přesilovou hru, a tak tentokrát dostanou svou třetí šanci hosté, protože na dvě minuty za držení je vyloučen domácí Petr Přindiš (SOK).

31:10
    Karlovy Vary chtějí zřejmě druhou část odehrát ve čtyřech, protože na trestnou lavici znovu usedá hráč Energie. Tentokrát je na dvě minuty vyloučen Adam Rulík (KVJ).

28:54
    Sokolov si zahraje velice krátkou přesilovku proti třem, protože si hráči Karlových Varů nedali pozor při střídání a v jedné chvíli jich bylo na ledě pět. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Ondřej Beránek (KVJ).

26:57
    Je tu první vyloučení na straně hostujícího týmu, protože na trestnou lavici usedá na dvě minuty za držení protihráče Ondřej Šafář (KVJ).

11:48
    Další vyloučení na domácí straně! Tentokrát putuje na trestnou lavici obránce Roman Prošek (SOK), jenž dostává dvě minuty za krosček.

07:55
    Jako první míří na trestnou lavici domácí Martin Gombár (SOK), který dostává dvě minuty za podražení.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 36. Švec (Sýkora, Troška), 37. Říha (Kašpar, Račanský), 54. Csamangó (Přindiš) – 9. Griger (Šimek), 15. Orság (Griger), 52. Šimek (Orság), 59. Beránek

HC Baník Sokolov: 2 Honzík (45 Francisko) – 9 Přindiš, 19 Troška, 5 Binias, 55 Prošek, 21 Gombár, 77 Novák, 4 Truhlář – 20 Sýkora, 18 Dobřemysl (C), 87 Švec, 66 Hudák, 26 L. Vrána, 6 Csamangó, 7 Račanský, 8 Kašpar (A), 15 Říha, 22 Pfister. Trenér: Antonik.
    HC Energie Karlovy Vary jun.: 45 Frček (2 Fučík) – 21 Šafář, 66 Šimek, 14 Weinhold, 27 Běhal, 77 Rothlisberger, 55 Michálek, 12 Kečkeš, 86 R. Vaněk, 22 Harkabus, 88 Zadražil (A), 8 Beránek, 81 Hroch, 15 Táborský, 13 Griger, 32 J. Vrána, 96 Rubeš, 94 Orság, 23 Molnár, 92 Janata, 20 Rulík. Trenér: Mariška

Rozhodčí: Havelec – Vrbický, Hajdu