Sokolov – Žižkov 0:1 (kon.) | Karviná – Pardubice 1:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Kolín 1:0 (kon.)
Opava – Olomouc 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:0 (1:0)
SK Sparta Kolín
Sobota 30.08.2014, 17:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Kolín i přes zlepšený výkon ve druhém poločase opět nedosáhl na body. Hosté si dokázali vytvořit pár dobrých příležitostí, jenže ani jednu nedokázali proměnit. Domácí si v průběhu druhé půle trochu zahrávali, ke konci zápasu ale hosty k ničemu nepustili a můžou tak slavit zasloužené 3 body do tabulky. (18:55:34)

90+2

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Mozolovi se centr nepovedl, míč chytil Pechatý.

88
    Hostující Biško dostává žlutou kartu.

88
    Kolín se nemůže dostat k tlaku, domácí si hubené vedení hlídají.

85
    Poslední střídání domácích, hřiště opustil Matúš a nahradil jej Gavlák.

81
    Na Ilkův centr si naběhl Halaška, jeho hlavičku ale Pechatý bez problému chytil.

81
    Dnešní utkání sleduje 1523 diváků.

79
    Zapalačův centr chytil Pechatý.

78
    Kratochvíl za svůj prohřešek uviděl žlutou kartu.

77
    Halaška byl faulován a Frýdek bude kopat přímý kop.

76
    Poslední střídání hostů, hřiště opustil Bláha a nahradil jej Kalaš.

73
    V momentální fázi zápasu se hraje hodně ofenzivní fotbal, domácí se snaží využít otevřené obrany hostů. Matúš běžel dokonce sám na bránu, před Pechatým po kontaktu s jedním z obránců však upadl, rozhodčí faul nezapískal a nechal pokračovat ve hře.

71
    Do dobré pozice se dostával hostující Macháček, na poslední chvíli ale zasáhl Uvíra a míč mu odebral.

68
    Mozol vystřelil na Pechatého z 20 metrů, jeho pokusu ale chyběla přesnost.

67
    Střídání v domácím týmu, hřiště opustil dosud jediný střelec zápasu Uškovič, nahradil jej Halaška.

66
    Mozolův centr si málem do vlastní brány srazil Biško, ke štěstí hostů mířil přímo do náruče gólmana.

63
    Domácí v druhém poločase hodně kazí, čehož se Kolín snaží využít.

Ondřej Mazur

Branky: 40. Uškovič

Karty:   13. Ilko (FRM) – 35. Pechatý (KOL), 78. Kratochvíl (KOL), 88. Biško (KOL)

FK Frýdek-Místek: Mihalek – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Mozol, Pribula, Talián, Matúš, Uškovič
    Náhradníci: Prepsl – Coufal, Zapalač, Silveira, Vašenda, Halaška, Gavlák

SK Sparta Kolín: Pechatý – Biško, Jelínek, Klimpl, Kučera, Hurka, Bláha, Jurečka, Kratochvíl, Svátek, Machálek
    Náhradníci: Záruba – Klapka, Kalaš, Čížek, Jukl, Petrášek

Rozhodčí: Jech – Kotalík, Černý