Bordeaux – Bastia 1:1 (kon.) | Méty – Lyon 2:1 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 5:0 (kon.)
FC Méty
2:1 (0:0)
Olympique Lyon
Neděle 31.08.2014, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je konec. Ve druhé části byl Metz lepším týmem, ale byl to překvapivě Lyon, který se dostal do vedení zásluhou Lacazettetoh. Pak ale přišel tlak domácích a zasloužené vyrovnání, když v 82. minutě proměnil penaltu Ngaboto. Extáze na straně Metzu přišla o čtyři minuty později, když o vítězství domácích rozhodl Falcon. To je ode mne vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (18:51:23)

90+4

90+4
    V závěru přišel roh Lyonu! Centr na vzdálenější stranu branky ale bez větších problému odhlavičkoval pozorný Choplin.

90+2
    Domácím se daří držet soupeře daleko od své svatyně. Momentálně se hraje před velkým vápnem Lyonu.

90+1
    Lacazette pálil z velké vzdálenosti, což branku Carassa neohrozilo. Ten si s následnou rozehrávkou dává logicky na čas.

90
    Nastavují se čtyři minuty. To je ještě dostatek času na to, aby Lyon s nepříznivým výsledkem něco udělal.

89
    Přichází další výměna hráčů. Tentokrát ze hřiště odchází Ferri. V závěrečných minutách si zahraje Bahlouli.

88
    Tak teď je to na Lyonu. Ten už nemá na co čekat. Musí sebrat zbytky svých sil a pokusit se vytěžit alespoň remízu.

86
    Metz právě vstřelilo branku!
    Skvělý obrat domácích je tu! Sarr vypálil z hranice velkého vápna na což dokázal Lopes zareagovat. Jenže míč vytěsnil tak nešťastně, že se odrazil přímo k JUANU MANUELI FALCONOVI, který elegantní rybičkou poslal míč s přehledem za záda bezmocného brankaře.

85
    Aktivní Lacazette poslal do šance Ghezzala, ale ten v poslední chvíli upadl a k zakočení se tudíž nedostal.

84
    Pro Metz se naskytl další rohový kop. Tentokrát se k němu postavil Sarr, ale jeho pas zaplul přesně do náruče hostujícího gólmana.

83
    Tak tohle by mohlo být ještě hodně zajímavé! Domácí jsou rázem na koni a tlačí se dopředu. S remízou se evidentně nechce nikdo smířit.

82
    Míč si na kopačku postavil YENI NGBAKOTO, který bez problému penaltu proměnil nechytatelnou střelou do horní části k levé straně.

Byla nařízena penalta! Tu bude zahrávat domácí tým, který má tak velkou šanci vyrovnat.

81
    Rohový kop si vzal na starosti Leujene, jenž centroval do malého vápna. Tam zaúřadoval Lopes, který vyběhl z branky a balón vyboxoval.

80
    Tolisso musel zatáhnout za ruční brzdu a elegantním skluzem zabránit v útočné akci Kryvece. Bude to ale rohový ko pro Metz.

78
    Vedoucí celek se propracoval do rychlého protútoku. V něm se ke střele odhodlal Lacazette, ale jeho rána byla hodně nepřesná.

77
    Lyon je sebevědomější po vstřelené brance a už nepůsobí tak křečovitým dojmem jako na záčátku druhého poločasu.