Vyšehrad – Jirny 0:1 (kon.) | Admira Praha – Zápy 1:3 (kon.) | Čáslav – Meteor 0:0 (5:6 po pen.)
Louňovice – Převýšov 3:2 (kon.) | Štěchovice – Králův Dvůr 0:0 (5:4 po pen.) | Benešov – Domažlice 2:2 (2:4 po pen.)
po penal. (5:4)
TJ Štěchovice
0:0 (0:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 31.08.2014, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já s Vámi loučím a již ve středu při pohárovém utkání opět zde na onlajnech. SPORTU ZDAR!

Již ve středu čeká domácí pohárový zápas proti Mladé Boleslavi, pokud podají bojovný výkon, mohli by jsme sledovat velmi zajímavé utkání.

Domácí celek oslavuje svoji výhru v kabinách, také domácí fanoušci jsou jistě v euforii. Hosty může mrzet nástup do druhého poločasu ve kterém se mohli ujmout vedení.

Štěchovice dnes opět vítězí po penaltách. Ve druhém poločase jsme opět sledovali vyrovnaný průběh kde měli více ze hry domácí, kteří přečkali šance hostí a na konci nechybělo mnoho k výhře. Utkání tak tedy došlo až k penaltám a v těch ukázali svoji sílu domácí Štěchovice, které si připisují bonusový bod do tabulky.

Žlutá karta pro Štěpanovského při penaltách! (18:59:42)

Busta 1:0

Také druhý poločas končí nerozhodně, budeme sledovat penalty!

90+2

90+1
    Střídání domácích? Odstupuje Tomáš Pavlík a nastupuje Martin Říha.

90
    Vřava ve vápně hostí, vše skončilo střelou Nováka se zákrokem Štěpanovského.

89
    Také domácí měli šanci, po rohu mířil Pavlík mimo.

88
    Po centru Šlapáka mohl do prázdné ve skluzu zakončit Kvída ale naštěstí pro domácí se netrefuje!

87
    Laušmanův faul v útoku, opět útočí hosté.

85
    Krbeček pálí opět mimo bránu.

84
    Střídání hostí: Odstoupil Michal Procházka a nastupuje Jan Kvída.

83
    Obě mužstva již hrají více na jistotu a nepouštějí se do útoků tolik jako dříve.

81
    Nepřesný centr Kdolského končí v zámezí, vykopávat bude Soukup.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby, vše zatím směřuje k penaltovému souboji.

79
    Drobná neshoda Hřebečka a Jakobovského nepřinesla zmatek a Busta hlavičkoval mimo bránu.

78
    Faul loktem od Petra na Laušmana, další standardka domácích.

77
    Ale vzápětí přišla standardka pro domácí a po malém signálu byl stažen ve vápně jeden z domácích, dle rozhodčího ale faul nebyl na penaltu.

76
    Hřebečkovi se nepovedl rohový kop a hosté utekli dopředu, po přihrávce Šlapáka ale o balon přišel Kdolský.

74
    Baubínovi se nepovedlo nasadit jesličky a hosté prošli do útoku, tam ale narazili na domácí blok.

73
    Šlapák mírně podržel protihráče, další promarněný útok hostí.

71
    Pleško měl nakonec tři pokusy, první dva mu Busta poslal zpátky, potřetí se rozhodl vystřeli a netrefuje se.

71
    Šípek se snažil centrovat pod Soukupem, ten ale tělem srazil balon na roh.

70
    Sabou se při vybojování balonu provinil rukou a domácí mají šanci opět zaútočit.

68
    Střídání hostí: Odstupuje Levon Airapetian a nastupuje Michal Kdolský.

66
    Po několika akcích hostí ale přebrali otěže domácí kteří vedou spoustu útoků.

63
    Střídání domácích: Odstupuje Daniel Hudec kterého střídá Jakub Cienciala.

61
    Dlouhý nákop hostí, Soukup si balon v klidu sebral.

59
    Štěpanovský musel vyběhnout a odkopnout balon před Laušmanem, poté se ale domácí neprosadili a Baubín fauloval.

58
    Po rohovém kopu zakončoval mimo Jakobovský.

58
    Chytrý lob přes půlku od Nováka, Štěpanovský musel vytěsnit balon jen tak tak na roh.

55
    Novákův pokus nijak nevystrašil Štěpanovského, který byl následně mírně faulován Pavlíkem.

54
    Soukup si zařval že má a následně byl faulován.

Dnešní utkání sleduje 200 diváků!

52
    Za předešlý faul dostává žlutou kartu dodatečně Miroslav Novák.

52
    Šípkova střela lízla tyč.

50
    Pleško trochu přidržel Pavlíka ve vápně při letícím centru, rozhodčí tuto situaci posuzuje jako čistou.

49
    Zatím velmi aktivní Šlapák se pokoušel dostat do zakončení, domácí se nyní dříve ubránili než by došlo k nebezpečí.

48
    Ze druhého rohového kopu přišla druhé velká šance hostí, Soldát orazítkoval břevno!

46
    Hned v úvodu druhé půle mohli jít do vedení hosté, Šípek poslal s přispěním domácích obránců balon mimo.

46
    Střídání domácích: Odstoupil Michal Švejda a nastupuje Josef Baubín.

46

První poločas je minulostí a do kabin se jde za nerozhodného stavu. První poločas byl velmi vyrovnaný a obě mužstva se mohla ujmout vedení. Pokud se tempo z konce poločasu přenese do druhé půle, budeme sledovat velmi zajímavou partii. Pokud takto skončí i druhý poločas, budou se ve Štěchovicích premiérové kopat penalty. Druhý poločas začne v cca 18:05.

45+1

45+1
    V samotném závěru poločasu se do útoku dostával Prosek ale byl o balon čistě obrán.

45+1
    Nastavuje se 60 vteřin.

45
    Ostřejší faul Procházky, který dostává žlutou kartu.

44
    Před koncem první půle se na hřišti zvyšuje tempo, zatím to ale nevede k velké šanci ani na jedné straně.

43
    Müller fauloval Šlapáka, hosté se pokusili rozehrát co nejrychleji ale byli zastaveni rozhodčím.

42
    Nepřesnost v kombinaci Štěchovic, Hřebeček posílá balon jako poslední do zámezí.

41
    Rychlý brejk domácích končí odkopem hostí do zámezí. Následně se domácí nedokázali probojovat ke střele a drží balon na své polovině.

40
    Soukup jistí situaci a odkopává balon do zámezí.

39
    Faul hostí a standardka Hřebečka rozehraná signálem na Švejdu, který ale balon poslal do zámezí.

38
    Hosté se o balon připravují sami nepřesnou rozehrávkou do autu.

38
    Jakobovský si v souboji s Krbečkem pomohl nedovoleně a je mu odpískán faul.

37
    Dosti tvrdý faul na Hřebečka předvedl Šlapák a dostává žlutou kartu.

36
    Po kterém se provinil faulem Laušman a domácí tak mají po útoku.

35
    Hudec centroval na Proska který se nedostal do zakončení, poté se v šanci ocitl opět Prosek a přes obránce vybojoval alespoň roh.

34
    Útočný faul hostí, domácí zpátky u balonu.

31
    Štěpanovský trochu podcenil Hudce který dostal balon na Proska a ten pořádně prověřil Štěpanovského.

30
    Tečovaný centr Laušmana měl blízko k sobě Hudec ale Štěpanovský o něco blíže.

29
    Střela Procházky byla pomalá a Soukup chytá.

28
    Nyní byl Hudec v obležení čtyř protihráčů a zákonitě o balon přišel.

27
    Hudcův únik zastaven Krbečkem.

26
    Rychlý výpad Proska, ten se snažil dostat balon do vápna ale končí za čárou.

23
    Dle rozhodčího byl při svém úniku faulován Procházka a hosté rozehrávali standardku. Soukup nemusel zasahovat, byl po chvilce odpískán ofsajd.

21
    Útočný faul Airapetiana vyhání z útoku hosty.

20
    Hlavičkový pokus Proska po centru Švejdy byl velmi pomalý a Štěpanovský neměl velkou práci.

19
    Rohový kop Hřebečka směřoval na hlavu Busty který míří mimo tři tyče.

17
    Po autu ale vznikla vřava ve vápně a po pár pokusech byl odpískán ofsajd hostům.

17
    Petrův centr do vápna také v režii Soukupa který vyboxoval balon do zámezí.

15
    Müller svým zákrokem rozpoutal dva rohy pro hosty. První i druhý pokus ale nebyl nebezpečný a Soukup vše chytl.

13
    Pleško vyrazil balon jen k Pavlíkovi který centroval na Laušmana a ten hlavičkou mířil jen těsně vedle brány!

12
    Postupným útokem se dostali domácí až k vápnu hostí, tam se provinil faulem Laušman a vykopávat bude Štěpanovský.

10
    To byla velké šance hostí. Šlapák získal balon a šel sám na Soukupa, jeho střela ale bla v rychlosti a netrefuje bránu.

8
    Agresivní hra Saboua, který trochu agresivněji vzal Hřebečka, ten následně z přímáku vytěžil roh.

7
    Šlapákův centr lapen Soukupem, který bude rozehrávat.

6
    Opět se ale balonu zmocnili domácí a dostali se do vápna, kde se rukou provinil Laušman.

6
    Pavlík sice udržel balon před Pleškem, balon si ale poslal sám do zámezí.

4
    Do zajímavé pozice se mohl dostat Šlapák, ale domácí obrana pozorně vyřešila situaci.

1
    Úvodní výkop v podání domácího celku, který balon ztratil a po faulu opět získal zpět, Švejda ale při svém pokusu o rozehrávku poslal balon do zámezí.

1

Rozhodčí již přivedli hráče na plochu, domácí celek nastoupí ve své tradiční červeno-bílé kombinaci, hosté v modro-bílém.

Přeji příjemné dopoledne již ze stadionu Štěchovic, kde se vše pomalu připravuje k dnešnímu zápasu. Vzhledem k nepříznivému počasí dnes asi neočekáváme nějakou větší návštěvu než obvykle. Domácí fanoušky bude jistě velmi zajímat práce trenérů, kteří se dnes budou muset obejít bez jedničky Sňozíka a také ve formě hrajícího Pánka.

FK TJ Štěchovice

Domácí celek je po třetím kole na 7. místě. S odchodem Jelínka s Pospíšilem si mužstvo poradilo a vstoupilo do sezony prohrou 0:1 po penaltách na Admiře. Ve druhém kole doma Štěchovice deklasovali posílené Zápy 4:0. Poslední zápas ve velmi silných Domažlicích dopadl nad očekávání a Štěchovice vyhráli 1:0 na penalty.

Středočeskému týmu se povedl vstup do soutěže a po třetím kole se nachází na prvním místě. Od nové sezony se také Králův Dvůr stal farmou ligové Příbrami a využívá služeb hned několika hráčů.
    V prvním kole doma Králův Dvůr udolal na penalty Písek 2:1. Ve druhém kole deklasoval Vyšehrad v Praze 5:1 a v posledním kole se mužstvo prosadilo proti Chomutovu 4:1.

Vítám Vás u on-line přenosu z utkání čtvrtého kola ČFL, ve kterém Štěchovice hostí po 3. kole vedoucí tým soutěže, Králův Dvůr. Utkání startuje v 17:00.