Gruzie – Irsko | 1:2 (kon.) | | | Maďarsko – Sev. Irsko | 1:2 (kon.) | | | Dánsko – Arménie | 2:1 (kon.) |
Německo – Skotsko | 2:1 (kon.) | | | Gibraltar – Polsko | 0:7 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Finsko | 1:3 (kon.) |
Řecko – Rumunsko | 0:1 (kon.) | | | Portugalsko – Albánie | 0:1 (kon.) |
Živanice – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Ostrava | 1:2 (kon.) |
Třinec – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) |
Meteor – Louňovice | 1:3 (kon.) | | | Jirny – Chomutov | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Čáslav | 0:2 (kon.) |
Union 2013 – Písek | 2:1 (kon.) |
Uničov – Zlín B | 2:2 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Senec | 1:1 (kon.) | | | Trnava B – Šaľa | 1:2 (kon.) | | | Šamorín – Sereď | 0:0 (kon.) |
Pohronie – Nitra | 0:1 (kon.) | | | Trebišov – Michalovce | 0:2 (kon.) | | | Lok. Košice – Dolný Kubín | 0:1 (kon.) |
konec
Řecko
0:1
(0:1)
Rumunsko
Branky:
10. Marica (pen.)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:4.
Rozhodčí: Mark Clattenburg (ENG) – Michael Mullarkey (ENG), Simon Beck (ENG)
Diváci:
Karty: 17. Samaris (GRE), 25. Manolas (GRE), 45+2. Torosidis (GRE), 58. Diamantakos (GRE), 90+4. Kone (GRE) – 30. Pintilii (RUM), 45+2. Marica (RUM), 90+4. Tatarusanu (RUM) 54. Marica (RUM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:4.
Řecko:
Karnezis – Torosidis, Papastathopulos, Manolas, Holebas – Tachtsidis, Samaris (65. Kone) – Salpingidis, Mantalos (65. Christodulopulos), Mitroglu – Samaras (46. Diamantakos).
Náhradníci: Glykos, Kapino – Tzavellas, Papadopoulos, Vyntra, Moras, Papadopulos, Fortunis, Kone, Christodulopulos, Diamantakos, Athanasiadis.
Trenér:
Rumunsko: Tatarusanu – Tamaș, Chiricheş, Grigore, Rat – Chipciu (90. Torje), Pintilii, Hoban (84. Prepelita), Maxim (68. Enache) – Stancu – Marica.
Náhradníci: Lung, Pantilimon – Moti, Luchin, Grecu, Goian, Torje, Prepelita, Enache, Budescu, Achim, Keserü.
Trenér:
Náhradníci: Glykos, Kapino – Tzavellas, Papadopoulos, Vyntra, Moras, Papadopulos, Fortunis, Kone, Christodulopulos, Diamantakos, Athanasiadis.
Trenér:
Rumunsko: Tatarusanu – Tamaș, Chiricheş, Grigore, Rat – Chipciu (90. Torje), Pintilii, Hoban (84. Prepelita), Maxim (68. Enache) – Stancu – Marica.
Náhradníci: Lung, Pantilimon – Moti, Luchin, Grecu, Goian, Torje, Prepelita, Enache, Budescu, Achim, Keserü.
Trenér:
Rozhodčí: Mark Clattenburg (ENG) – Michael Mullarkey (ENG), Simon Beck (ENG)
Diváci:
Martin Švejkar