Frölunda – Villach 5:2 (kon.) | Eisbären – Djurgården 4:3 (2:0 po s.n.) | Luleå – Nottingham 9:1 (kon.)
Rauma – Hamburg 5:0 (kon.) | Kloten – JYP 2:3 (po pr.) | Pardubice – TPS 2:3 (1:2 po s.n.)
Kölner Haie – Kärpät 3:2 (kon.) | Salzburg – HV71 3:1 (kon.) | Bolzano – Linköping 1:2 (kon.)
EHC Kloten Flyers
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
JYP Jyväskylä
Neděle 07.09.2014, 15:45 • KOLPING ARENA • Hokejová Liga mistrů

Jyväskylä dokázala otočit stav utkání na svou stranu. V prodloužení se prosadil obránce Salonen, jenž zajistil svému týmu bod navíc. Klotenu stav dnešního zápasu zajišťuje první bod do tabulky. (18:16:59)

SALONEN - 2:3

61:47
    JYP právě vstřelilo branku!
    Domácí obraně ujel Hubáček, jemuž se nepodařilo zakončit, ale puk zůstal před betonem brankáře, odkud ho ALEKSI SALONEN došťoural za brankovou čáru. Bez asistence.

Rozhodčí si šli zavolat zda mají branku uznat.

61:01
    Lörman se objevil sám před brankářem, jenže nedokázal zakončit.

60:15
    Domácí obránce nastřelil kotouč jen po mantinelu.

60:01

Ve třetí části hry byli lepší hostující hráči, kteří dokázali vyrovnat. V závěru třetí periody ještě měli početní výhodu 5 na 3, kterou už nedokázali využít a tak jde utkání do prodloužení.

60:00

59:17
    Luoma vyslal trvdý pokus od modré. Gerber puk vyrazil ke svému obránci a ten vyhazuje.

58:56
    Kloten se osvobozuje.

58:07
    Domácí jsou ve čtyrech.

57:59
    Hubáček hledal před brankou spoluhráče, ale našel jen obránce.

57:39
    Domácí budou hrát ve třech. Na trestnou lavici odchází Vandermeet

57:28
    Salonen vyslal hodně nepřesnou střelu.

56:57
    Puk se dostal od Hubáčka na hráčskou lavici hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 8. Dupont (Back, Guggisberg), 13. Praplan (Lemm) – 25. Jaatinen (Hubáček), 47. Luoma (Salonen, Boyce), 62. Salonen

EHC Kloten Flyers: Gerber – Dupont, Frick, Back, Harlacher, Vandemeer, Stoop, Schelling, Randegger – Bodenmann, Santala, Guggisberg – Stancescu, Liniger, Casutt – Praplan, Lemm, Leone – Jenni, Bühler, Kellenberger.
    JYP Jyväskylä: Tarkki – Luoma, Mäenpää, Salonen, Kalteva, Viitanen, Hietanen, Auvinen – Perrin, Jaatinen, Hubáček – Tuppurainen, Löfman, Hännikäinen – Boyce, Salmio, Ikonen – Nättinen, Lahti, Pihlman – Pookkula.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Wehrli (SUI) – Fluri (SUI), Kovacs (SUI)