Rusko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Lucembursko – Bělorusko 1:1 (kon.) | Španělsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Ukrajina – Slovensko 0:1 (kon.) | Estonsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | San Marino – Litva 0:2 (kon.)
Švýcarsko – Anglie 0:2 (kon.) | Rakousko – Švédsko 1:1 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:0 (kon.)

Rusko právě vstřelilo branku!
    Rusko předvedlo parádní kombinaci, na jejímž konci stál ARŤOM DZJUBA, který již se střelou do odkryté sítě neměl problém!
    Dmitrij KOMBAROV - 3:0

54
    3:0! Míč si na puntík postavil obránce DMITRIJ KOMBAROV, jenž střelou k levé tyči znovu rozjásal domácí diváky!
    Mario FRICK - 2:0

50
    Pět minut po startu druhého poločasu domácí výběr přidává druhou branku! Čeryšev se dostal do samostatného úniku, Jehle jej dokázal vychytat, ale od jeho nohy se odrazil balon přímo ke kapitánovi Lichtenštejnska MARIO FRICKOVI, jenž si ho smolně srazil do vlastní sítě. Kuriózní na tom je, že oba góly do sítě hostí si Lichtenštejnci vstřelili sami.
    Sergej IGNAŠEVIČ - 1:0

4
    První gólovku Sborná zazdila, nyní už se ale z vedoucího gólu radovat může! Ignaševič se postavil k volnému přímému kopu a jeho střela se odrazila od nohy MARTINA BÜCHELA do protipohybu Jehleho!

Branky: 4. Büchel (vla.), 50. Frick (vla.), 54. D. Kombarov, 64. Dzjuba (Kokorin)

Karty:   19. Wieser (LIC), 27. Frick (LIC)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 13:2.
    Rusko: Akinfejev (72. Lodygin) – Smolnikov, V. Berezuckij (C), Ignaševič, D. Kombarov – Samedov, Glušakov, Dzagojev (64. Ozdojev), Čeryšev – Kokorin, Keržakov (46. Dzjuba).
    Náhradníci: Lodygin, Rebrov – Nababkin, Semenov, Granat, Šatov, Fajzulin, Ionov, Ozdojev, Kanunnikov, Dzjuba, Poloz.

Lichtenštejnsko: Jehle – Quintans (87. Wolfinger), Frick (C), Wieser, Burgmeier – Polverino (73. Gubser) – Yildiz, Büchel, Hasler, A. Christen (64. Brändle) – Salanović.
    Náhradníci: Büchel – Eris, Brändle, Gubser, Wolfinger, Kühne, Erne.

Rozhodčí: Delferiere – De Neve, Bleyen – Conotte (všichni BEL)