Francie – Island 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Srbsko 1:4 (kon.) | Itálie – Kypr 7:1 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 2:1 (kon.) | Portugalsko – Ázerbájdžán 3:1 (kon.) | Arménie – Bělorusko 2:1 (kon.)
Rusko – Andorra 5:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 7:1 (kon.) | Litva – Wales 1:1 (kon.)
Moldavsko – Anglie 0:3 (kon.) | Finsko – San Marino 5:0 (kon.) | Německo – Rumunsko 8:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Černá Hora 1:0 (kon.) | Švédsko – Turecko 4:3 (kon.) | Řecko – Polsko 3:1 (kon.)
Španělsko – Rakousko 1:1 (kon.)
Arménie
2:1 (0:0)
Bělorusko
Úterý 09.09.2014, 18:00 • Hrazdan Central Stadium, Jerevan (kapacita: 53 849) • Kvalifikace ME U21

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za sledování onlajnu a někdy zase u jiného zápasu na počtenou!
    Loučí se s vámi Michal Belšán. (19:53:22)
    Vítězná branka v 90. minutě
    Arménský fanoušek slaví výhru. "Vítězný gól v 90. minutě od naší 21ky," říká.

STATISTIKY
    Střely na bránu: 5:4
    Střely mimo: 4:5
    Rohové kopy: 3:4
    Fauly: 15:21

Rozhodčí právě ukončil strhující druhý poločas utkání mezi Arménií a Běloruskem, ve kterém už ve své podstatě o nic nešlo.
    První poločas podle toho také vypadal a nic zajímavého nenabídnul.
    Druhá půle už byla o poznání lepší. Domácí vedli po brance Papikyana, o vyrovnání se ale deset minut poté postaral Saroka. Rozuzlení přišlo až v samotném závěru, v 90. minutě se totiž prosadil Hakobyan, který tak je se třemi góly nejlepším střelcem Arménie v kvalifikaci.

90+3

90+2
    Žádné ohrožení branky ale nepřišlo. Zřejmě je tak definitivně po nadějích Běloruska.

90+1
    Bělorusko chce vyrovnat. Faulován byl Yanchenko, hosté tak budou mít k dispozici volný přímý kop.

90
    Brankář Vladislav Vasilyuchek protestoval u rozhodčích a dostal za to žlutou kartu.

90
    Arménie právě vstřelila branku!
    V samotném závěru Arménie skóruje! Papikyan zahrával přímý kop, jeho střelu brankář Vasilyuchek vyrazil pouze do míst, kde stál DAVIT HAKOBYAN, jenž dává svůj třetí gól v kvalifikaci.

88
    Yablonského střelecký pokus šel vedle brány domácích.

87
    Obránce Nikolai Zolotov obdržel žlutou kartu za zdržování hry.

84
    Centr posílal Papikyan do vápna, ale brankář Vasilyucheck vyboxoval balon do bezpečné vzdálenosti.

84
    Jeho exekuce se ujme střelec první branky, Papikyan.

83
    Bělorusové nyní dvakrát faulovali, Arménie tak zahrává přímý kop.

80
    Žlutou kartu obdržel Yuri Kovalev za simulaci.

79
    Také Arménie již vyplýtvala všechny možnosti střídání. Hru opustí Artem Simonyan a přijde Nairi Minasyan.

77
    Ze hry odchází střelec vyrovnávací branky, Anton Saroka. Nahradí ho Pavel Nazarenko.

77
    Střelecký pokus Yanchenka zblokovala obrana, bude to roh.

71
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    A máme vyrovnáno! Postaral se o to běloruský útočník ANTON SAROKA, který unikl hostující obraně. Asistence: Nikolai Zolotov.