Převýšov – Bohem. Pr. 2:3 (kon.) | Štěchovice – Benešov 4:2 (kon.)
TJ Štěchovice
4:2 (0:1)
FK Benešov
Středa 10.09.2014, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Pro dnešek to je ze Štěchovic vše, u nedělního onlajnu SPORTU ZDAR! (18:54:26)

Domácí hráči dnes mají co slavit. Již v neděli ale do Štěchovic dorazí Jirny, na které zde z minulé sezony nejsou nejlepší vzpomínky.

Zápas je u svého konce a stadion je plný euforie! Už to vypadalo, že Štěchovice s Benešovem prohrají ale posledních 15 minut bylo opravdu skvělých. Nejprve snížil Švejda, poté vyrovnal Busta a obrat dokonal z penalty Laušman. Vedení ještě stihl pojistit krásným lobem Pánek. Druhý poločas se přitom nevyvíjel dle představ a nic takovému obratu nenasvědčovalo.

90+2

90+2
    Štěchovice střídají: Odstoupil Daniel Hudec a nastoupil Michal Soukup.

90+1
    Hosté ještě mají roh.

89
    Štěchovice právě vstřelily branku!

To je obrat se vším všudy! Dokonalým lobem z dálky se trefuje i IVAN PÁNEK mezi tři tyče – 4:2!

88
    Žluté karty pro Zákostelského a Žáka!

88

Domácí jdou do vedení! Penaltu proměnil s přehledem VÁCLAV LAUŠMAN – 3:2!

88
    Domácí kopou penaltu!

86
    Prosek měl na kopačce vedení! Střílel do prázdné ale Capouch či jeden z obránců vyrazil mimo bránu.

86
    Prosek a Žák jsou varováni, Prosek by mohl dostat červenou.

85
    Švejda netrefuje bránu.

84
    Žlutou kartu vidí také Prosek.

83
    Hosté nyní přišli o vedení a obrana působí zmateně.

82

To je najednou euforie! Další rohový kop a vyrovnání o které se hlavou postaral FILIP BUSTA – 2:2!

81
    Štěchovice ještě více zabrali a útočí ještě více, hosté se zatím brání co to jde.

79

Domácí zahrávali roh a balon se dostal k MICHALU ŠVEJDOVI, který skvělou střelou trefuje balon mezi tři tyče – 1:2!

77
    Následnou standardku poslal Prosek do prvního protihráče.

76
    Za faul dostává žlutou kartu Vrňák.

Michal Kunc

Branky: 79. Švejda, 82. Busta, 88. Laušman (pen.), 89. Pánek – 35. Čapek, 52. Žák

Karty:   58. Jakobovský (STE), 65. Novák (STE), 84. Prosek (STE) – 76. Vrňák (BNS), 88. Zákostelský (BNS), 88. Žák (BNS)