Lyon – Monaco 2:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:1 (1:1)
AS Monaco
Pátek 12.09.2014, 20:30 • Stade de Gerland, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme u konce zápas ve kterém byl domácí celek šťastnějším týmem a získává tři body za výhru 2:1. Vítězství se začalo rodit v 29. minutě když Fékir vstřelil branku, ještě v první půli vyrovnal Ocampos. Že tři body zůstanou doma rozhodl v 73. minutě Tolisso. Já Vám děkuji za pozornost přeji dobrou noc a u dalšího přenosu na přečtenou! (22:25:52)

90+4

90+4
    Do vápna se taky vydal Subašič, ale Moutinhův kop obrana zvládla zlikvidovat.

90+4
    Před vápnem byl sražen hostující Kondogbia. Poslední šance na vyrovnání v podobě přímého kopu.

90+3
    Lyon míří do otevřené obrany hostí, ale poslední obránce Dirar zachraňuje situaci.