Görgesová – Sestini Hlaváčková 2:1 (kon.)
66 7 6
Andrea Sestini Hlaváčková
1
7 5 2
Pátek 12.09.2014, 18:10WTA Quebec - Coupe Banque Nationale présentée par IGA (krytý tvrdý povrch)

6:2
    Hlaváčková se snažila přiriskovat svůj return na druhý servis soupeřky! To se ale nezdařilo dle plánu, protože zahrála jen do autu! Görgesová tak vítězí v tomto utkání a postupuje do semifinále!

4:1
    Čtvrtý brejkbol už dokázala Görgesová využít a odskakuje tak do vedení 4:1!

1:0
    Görgesová skvěle doběhla kraťas a poté trefila raketu Andrey, od které se míče odrazil do autu! Görgesová si tak hned v úvodu bere servis soupeřky a vede 1:0!

7:5
    A nekonečný game je u konce! Görgesová ho dokázala ubojovat na svou stranu a srovnává stav setů na 1:1!

6:5
    Görgesová si došla pro rozhodující fiftýn na síť a bere si tak servis soupeřky a jde do vedení 6:5!

3:4
    Napodruhé už to ale nevyšlo! Forhendová chyba Hlaváčkové znamená, že Görgesová si bere svůj ztracený servis zpět.

2:4
    A teď už to dokázala Hlaváčková využít a bere soupeřce servis! Díky tomu vede už 4:2 ve druhém setu!

6:7
    Hlaváčková se vydala hned po servisu na síť a vytěžila z toho maximum! První set tak ovládla česká tenistka 7:6!