Arsenal – Manchester City 2:2 (kon.) | Chelsea – Swansea 4:2 (kon.) | Crystal Palace – Burnley 0:0 (kon.)
Southampton – Newcastle 4:0 (kon.) | Stoke – Leicester 0:1 (kon.) | Sunderland – Tottenham 2:2 (kon.)
West Brom – Everton 0:2 (kon.) | Liverpool – Aston Villa 0:1 (kon.)
Chelsea FC
4:2 (1:1)
Swansea City
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

82
    Poslední změna v domácím dresu. Odešel Cesc Fàbregas, poslední minuty odehraje Mohamed Salah.

76
    Odchází Bafetimbi Gomis, na trávníku se objevuje Wilfried Bony.

72
    Hrdina dnešního utkání střídá, Diega Costu nahrazuje za aplausu tribun Loïc Rémy.

66
    Je zde už zmíněné střídání, Jefferson Montero nahradil Waynea Routledge.

46
    A vystřídali i hosté, Jordi Amat už dnes hrát nebude, místo něj se představí Federico Fernández.

46
    Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, André Schürrleho nahradil Ramires.

Aleš Pur

Branky: 45. D. Costa (Fàbregas), 56. D. Costa (Fàbregas), 67. D. Costa (Ramires), 81. Rémy (Oscar) – 11. Terry (vla.), 86. Shelvey (Bony)

Karty:   26. Amat (SWN), 32. Shelvey (SWN), 51. Taylor (SWN)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 20:9.
    Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Matić, Fàbregas (82. Salah) – Schürrle (46. Ramires), Oscar, E. Hazard – D. Costa (72. Rémy).
    Náhradníci: Čech – Luís, K. Zouma, Ramires, Salah, Willian, Rémy.

Swansea City: Fabiański – Rangel, Amat (46. F. Fernández), Williams (C), Taylor – Shelvey, Ki Song-jung – Dyer, Sigurðsson, Routledge (66. Montero) – Gomis (76. Bony).
    Náhradníci: Tremmel – Tiendalli, F. Fernández, Montero, Carroll, Bony, Emnes.

Rozhodčí: Kevin Friend – Mick McDonough, Michael Mullarkey