Chelsea – Schalke 1:1 (kon.) | Maribor – Sporting 1:1 (kon.) | Porto – BATE 6:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Šachtar 0:0 (kon.) | AS Řím – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Bayern – Manchester City 1:0 (kon.)
Barcelona – APOEL 1:0 (kon.) | Ajax – PSG 1:1 (kon.)
Athletic Bilbao
0:0 (0:0)
FK Šachtar Doněck
Středa 17.09.2014, 20:45 • Estadio de San Mamés, Bilbao, Španělsko • Liga mistrů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:42:33)
    Mohlo by to být lepší ... ale také horší. Jeden bod, který může být nakonec cenný. Athletic 0-0 Šachtar

Dnešní utkání končí zaslouženou remízou, obě mužstva si sice vytvořila několik šancí, ale ani jedna nebyla vysloveně gólová. Dnes to tak byla spíše urputná bitva o každý metr hřiště, hosté se do útoku příliš nehrnuli, domácí nedokázali překonat pozorně bránícího soupeře a i proto je výsledek takový, jaký je. Spokojenější jsou jednoznačně fotbalisté Šachtaru, kteří si z Bilbaa odváží cenný bod!

90+5

Zákroky brankáře Šachtaru Pjatova – 3.

Zákroky brankáře Athletica Iraizoze – 3.

90+5
    Míč daleko od branky hostů, Šachtar je blízko cenného bodu z horké španělské půdy!

90+5
    A je tu poslední minuta nastaveného času, odkop od branky Šachtaru, zřejmě poslední šance Athletica tak zůstala nevyužita...

90+4
    Susaeta se výborně uvolnil u pokutového území soupeře, ale Guillermo Fernández to na levé straně pokazil.

90+3
    Míč převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

90+2
    Pět minut nastavil řecký sudí Sidiropoulos, šance na vstřelení gólu tak stále je.

90+1
    Již v prvním minutě nastaveného času se Susaeta dostává ke střele, ale pokus zpoza vápna nebyl příliš razantní a Pjatov v pohodě chytá.

90
    Azevedo po vystřídání rozehrál volný kop na polovině soupeře, ale poslal pas pouze svým obráncům.

89
    Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Luiz Adriano, přichází Olexandr Gladkyj.

88
    Žlutou kartu dostává Markel Susaeta (Athletic Bilbao) za faul zezadu na Kučera, který se ani nadvakrát nenechal obehrát.

87
    Guillermo Fernández Hierro se snažil vybojovat alespoň rohový kop pro Athletico, ale je z toho nakonec pouze odkop od branky Šachtaru.

86
    Ibai Gómez fauluje u pokutového území Šachtaru, kde, dle soudu rozhodčího, stáhl k zemi bránícího Srnu, míč pro hosty.

85
    Pět minut do konce řádné hrací doby, hosté by jistě bod za remízu na hřišti soupeře brali, domácí se urputně snaží o vstřelení gólu.