Karabach – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Eindhoven – Estoril 1:0 (kon.) | Panathinaikos – Dynamo 1:2 (kon.)
Dněpropetrovsk – Inter 0:1 (kon.) | Kodaň – Helsinki 2:0 (kon.) | Mönchengladbach – Villarreal 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Curych 3:2 (kon.) | Club Brugge – Turín 0:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tottenham 0:0 (kon.)
Besiktas – Asteras 1:1 (kon.) | Salzburg – Celtic 2:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Astra Giurgiu 5:1 (kon.)
Standard – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Feyenoord 2:0 (kon.) | Lille – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Everton – Wolfsburg 4:1 (kon.) | Young Boys – Slovan Bratislava 5:0 (kon.) | Neapol – Sparta 3:1 (kon.)
FCSB – Aalborg 6:0 (kon.) | Rio Ave – Dynamo Kyjev 0:3 (kon.) | PAOK – Dinamo Minsk 6:1 (kon.)
Fiorentina – Guingamp 3:0 (kon.) | Met. Charkov – Trabzonspor 1:2 (kon.) | Legia – Lokeren 1:0 (kon.)
Panathinaikos FC
1:2 (0:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 18.09.2014, 19:00 • Apostolos Nikolaidis • Evropská liga

Statistiky

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:2.
    Rohové kopy: 8:2.
    Ofsajdy: 1:0
    Fauly: 4:10 (21:08:17)

Přeji vám hezký zbytek večera zpříjemněný třeba sledováním některého z dalších utkání Evropské ligy, jež mají výkop ve 21:05.

A je konec! Dinamo na horké řecké půdě uhrálo možná trochu překvapivé vítězství, když se prosadilo jen pár minut před i po přestávce. Domácí v průběhu druhé půle jěště snížili, avšak následný tlak nevyužili a závěr zápasu už se dohrával v relativním klidu.

90+3

90+3
    Hosté v úplném závěru ještě takticky zdržují hru střídáním. Ze hřiště odchází Kevin Kurányi, přichází Alexandr Prudnikov.

90+3
    Domácí se stále nemohou dostat do bezprostřední blízkosti soupeřovy branky a dnešní zápas nejspíše zakončí bez bodů.

90+1
    Na vysoký centr mířící už od branky si s přehledem a nikým neatakován doskočil Kotsolis a rychle rozehrává. Může přijít jedna z posledních šancí pro Panathinaikos.

90+1
    Hrát se bude ještě tři minuty nad pravidly stanovený rámec.

90
    Zraky všech zúčastněných již směřují k postranní čáře a tabuli čtvrtého rozhodčího. Kolik minut bude nastaveno?

89
    Na posledních pár minutek se na hřiště podívá také slovenský reprezentant Tomáš Hubočan.

89
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Kokorin, přichází Tomáš Hubočan.

88
    Ani tato střela Mladena Petriče brankáři Gabulovi starosti nenadělá. Míč skončil několik metrů od pravé tyče.

87
    V závěru zápasu už se hraje jen nahoru dolů, obrany ani jednoho z týmů příliš nefungují, což hraje do karet především domácím, kteří nutně potřebují skórovat.

86
    Ne, Dinamo si míč na přední tyči převzalo do svého držení a vyráží na zteč.

85
    Upozorní na sebe třeba nyní? Panathinaikos zahrává další roh.

84
    Mladen Petrič svými čerstvými silami hru Panathinaikosu v blízkosti soupeřovy branky oživil, avšak do žádné velké šance se ještě nedostal.