1
6 1 4
Čtvrtek 18.09.2014, 18:12ITF Albuquerque (tvrdý povrch)

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost. (20:26:53)

Zápas dospěl ke konci po dlouhých 2 hodinách a 13 minutách, po kterých se vítězkou stává hráčka z Velké Británie, Johanna Kontaová a potvrzuje tak papírové předpoklady.

V prvním setu se jasně prosadila Češka Nicole Vaidišová, jenže po výhře 6:1 prohrála druhý set 1:6 a poslední rozhodující partii neukočírovala a nakonec prohrála 4:6.

Konec zápasu

6:4
    Je tu konec, return poslala Vaidišová vysoko a navíc mimo dvorec. Z výhry se tak raduje Johanna Kontaová!

A-40
    Výhoda pro Johannu Kontaovou, která má teď v rukou celý zápas!

40-40
    Je tu shoda, Vaidišová přecenila svoji ránu a tenisák končí v autu.

30-40
    Druhý brejkbol je také pryč, return Vaidišové nepřelétl pásku.

15-40
    První brejkbol Kontaová zažehnala, další dva ji ale ještě čekají, pokud chce ukončit zápas v tomto gemu.

0-40
    A další aut Kontaové, Vaidišová si bere tři brejkboly a možná si tak ještě zachrání kůži!

0-30
    Druhý bod pro Vaidišovou, která zvládla několik výpadů až na kraj dvorce a následně si vychutnala pohled na míček letící daleko za hranici herního území.

0-15
    Míček získává Vaidišová.

5:4
    Špatný forhend stojí Vaidišovou její servis a Johanna Kontaová teď bude mít možnost podávat na výhru v utkání a potvrdit tak papírové předpoklady a vyhrát nad Češkou. Ale zatím nepředbíhejme.