Litvínov – 1. FBK Rožnov p/R 12:4 (kon.) | Kladno – Česká Lípa 3:4 (kon.) | FBC Start98 – Black Angels 5:3 (kon.)
Svitavy – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Znojmo – S.K. P.E.M.A. 6:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:4 (3:2, 1:2, 2:0)
S.K. P.E.M.A. Opava
Sobota 20.09.2014, 20:00 • SH TJ Znojmo • 1. liga mužů

To je ode mě pro dnešek z toho zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen florbalového) Onlajnu, na počtenou! (22:07:01)

Ze zápasu se nakonec stalo velké drama poté, co se Znojmu ve 43. minutě povedlo vstřelit branku. Hosté se snažili, jak jim síly stačili, ale na vyrovnání nedosáhli, i když k tomu neměli daleko a nakonec rozhodla nevídaná situace, kdy rozhodčí vyloučili hostujícího hráče a Martinek upravil na konečných 6:4 a nic na tom nezměnilo ani minutová hra hostů v šesti hráčích.

60:00

59:55
    Virgl blokuje střelu hostů.

59:48
    Znojmo může v klidu rozehrávat, rozehrává na vlastní polovině.

58:59
    Hosté zkouší powerplay a jsou tedy v 6 hráčích v poli.

58:40
    Hosté pálí z každé pozice. Dobře vypadající střela Virgla byla zblokována.

58:17
    Dzierža nezasáhl míček před zcela prázdnou bránou.

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny.

57:10
    Oddechový čas pro hosty.

57:10
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilová hra! JAKUB MARTINEK využil vynikající přihrávky Kuchariče a překonal brankáře hostů. Asistence: Tomáš Kucharič.

56:39
    Na 2 minuty za hru na zemi je vyloučen Jan Mazur.

56:38
    Zajímavé věci se ději na palubovce. Virgl trefil na zemi ležícího hráče a následně doklepl míček do brány. Místo uznání branky přišel od rozhodčích dvou minutový trest pro hosty.

56:20
    Tvrdý souboj neustál Rada, který skončil na zemi.

55:50
    Hosté se snaží vyrovnat ať to stojí, co to stojí. Nádherný zápas.

54:47
    Číhal se rozhodl otestovat pozornost a masku hostujícího brankáře.

54:23
    Částek se ocitl vlastní chybou na palubovce a domácí i tak získali míček.

53:43
    Beneš zachránil svého spoluhráče, který ztratil míček.

52:45
    Přečíslení hostů skončilo vynikajícím zákrokem Beneše.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Sláma (Salava), 8. Kucharič, 17. Horák (Částek), 28. Číhal (Palát), 43. Kucharič (Rada), 58. Martinek (Kucharič) – 6. Kocur, 7. Pavela (Dzierža), 29. Halámek (Kocur), 33. Dzierža (Kučera J.)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Beneš (Čižmar) – Salava, Rada, Palát, Horák, Čihal, Sláma, Herman, Částek, Kučera D., Zejda, Hanák, Martinek, Juříček, Pánek, Virgl, Šindelář, Kucharič
    S.K. P.E.M.A. Opava: Látal (Kyselý) – Halámek, Terchovan, Balnar, Dzierža, Rychlý, Solný, Mazur, Repček, Kocur, Klimscha, Boželník, Kučera J., Němčík, Pavela, Martiník, Kocur

Rozhodčí: Jan Perla, Jiří Vrzala