Hokejová Liga mistrů (23. září 2014) (kon.)
Hokejová Liga mistrů (23. září 2014)

Úterý 23.09.2014, 12:00Hokejová Liga mistrů

22:25
    Kanonáda Stockholmu pokračuje. Robin Alvarez přidává již osmou branku domácího týmu. Do konce zápasu zbývá 15. minut.

21:42
    Sparta vyrovnává na 2:2 ! Juraj Mikúš vyrovnává 43 vteřin před koncem zápasu tvrdou ranou od modré čáry.

Vítkovice jdou do vedení v 55. minutě, prosadil se Huna.

Stockholm během tří minut vstřelil tři branky a v zápase proti Zlínu má výmluvný náskok.

21:27
    Djurgårdens vede již 3:0 ! Třetí branku svého týmu přidává Nicklas Heinero, kterého perfektně našel Alexander Falk.

Ingolstadt srovnává na 3:3! Aaron Brocklehurst přesně trefil mezeru mezi Šindelářovými betony.

21:01
    Djurgårdens IF – PSG Zlín 1:0

Domácí jdou na konci úvodní dějství do vedení. Markus Hogstrom našel krásnou přihrávkou úplně volného Henrika Erikksona, který již neměl problém prostřelit Hořčičku.

19:56
    Ve 14. minutě vedou Vítkovice již 2:0 ! Branku českého týmu zaznamenal Lukáš Kucsera.

19:47
    Vítkovice vedou 1:0 ! Michal Hlinka

19:37
    Bolzano definitivně rozhoduje minutu před koncem. Třetí branku zaznamenal Marco Insam,který se trefil do odkryté pardubické klece, pro Insam se dnes trefil již po druhé.

19:15
    Třinec ve 42. minutě vstřílí úvodní branku duelu. Martin Adamský se prosadil z pozice mezi kruhy po pěkné přihrávce Marka Trončínského!

18:40
    Bolzano si bere své vedení zpět ! Ve 36. minutě se prosadil Marco Insam. Před koncem třetiny je stav 1:2 pro italský celek.

18:29
    HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Bolzano 1:1

Lukáš Nahodil se dostal k dorážce po střele Benáka a srovnává stav zápasu!

18:01
    V Pardubicích skončila první třetina. Jediným úspěšným střelcem byl hned po 32 vteřinách hry Nesbitt. Zároveň s koncem třetiny přišel údaj počtu diváků. Na stadion v Pardubicích si našlo cestu 1820 fanoušků.

17:33
    HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Bolzano 0:1

Velice rychlou branku dokázali vsítit hráči italského Bolzana. V čase 0:32 je posílá do vedení Derek Nesbitt.

16:46
    Již za necelou hodinu začínají první zápasy dnešního dne. Od 17:30 hrají i Pardubice a Třinec. Jediný český celek který dnes nenastoupí, je Liberec, který svůj zápas s Kolínem odehraje zítra.