Liberec – Kölner Haie 2:1 (kon.) | Kärpät – Košice 3:2 (po pr.) | TPS – Linköping 3:4 (0:2 po s.n.)
Krefeld – SønderjyskE 3:4 (kon.) | Frölunda – Briançon 6:2 (kon.) | Växjö – Kuopio 2:1 (kon.)

Oulun Kärpät vstřelil branku!
    Kärpät rozhodl brankou pět vteřin před koncem prodloužení. ADAM MASHUR napřáhl od modré čáry a jeho střela skončila až za zády bezmocného Hyláka. Asistence Jonas Donskoi.

48:57
    Sotva se síly na ledě srovnali a už tu máme delší vyloučení. Dvou minutový trest za podražení si odpyká košický Kolena.

46:19
    Síly na ledě se srovnají. Dvou minutový trest za sekání si odpyká Kukkonen.

46:00
    Vyloučen Šeda (KOC) na dvě minuty za držení. Lišky, tak dostávají výhodu v podobně přesilové hry.
    JUNTTILA - 2:2

31:36
    Obdržená branka Oulu nakopla a zásluhou JULIUSE JUNTTILA vyrovnává. Asistence: Joonas Kemppainen a Joonas Donkoi.
    ŠEDA - 1:2

28:10
    Košice vstřelily branku!
    Košice se dostávají do vedení. Po krásné kombinaci, kdy Gabriel Spiral přenechal puk MICHALU ŠEDOVI, ten už si s následujícím zakončením dokázal poradit a posílá slovenského mistra do vedení. Asistencia: Gabriel Spilar.
    SOJČÍK - 1:1

19:34
    HC Košice vyrovnávají v poslední minutě první třetiny. Zásluhu na tom má PETER SOJČÍK, který překonal finského Tarkkiho. Bez asistence.

15:29
    Šeda (KOC) míří na lavici hanby, kde si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

08:18
    Bartánus (KOC) vyloučen na dvě minuty za hákování.

01:00
    Vyloučen Hatataja (OUl) na dvě minuty za sekání.
    DONSKOI - 1:0

00:15
    A je to právě hráč s dresem Top scorer, který otevírá velmi rychle skóre dnešního utkání. JOONAS DONSKOI odebral kotouč Juraji Cebákovi a ujížděl sám na Alexandra Hyláka, kterému nedal nejmenší šanci. Bez asistence.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 1. Donskoi, 32. Junttila (Kemppainen, Donkoi), 65. Masuhr (Donskoi) – 20. Sojčík, 29. Šeda (Spilar)

Kärpät Oulu: Tarkki – Kukkonen, Masuhr, Niemelä, Glenn, Spang, Nutivaara, Vallin – Pyörälä, Deschamps, Davis – Manninen, Haataja, Huml – Junttila, Kemppainen, Donskoi – Keränen, Suoranta, Alikoski, Komulainen.
    HC Košice: Hylák – Jánošík, Cebák, Čenák, Drgon, Šeda, Macejko – Kolena, Bartánus, Lapšanský – Češík, Jenčík, Spilar – Stupka, Chovan, Bartoš – Hinďoš, Hrnka, Sojčík.

Rozhodčí: Vladyka (CZE), Lindqvist (FIN) – Orava (FIN), Perämäki (FIN)