0
3 1
Středa 24.09.2014, 12:11 • Centre Court • Challenger Kenitra (antuka)

6:1
    V další výměně následuje další stopbal, který taktéž Pavlásek nedostihl. Albert Ramos tedy v dnešním zápase vítězí, když vyhrává i druhý set v poměru 6:1.

40-15
    Ramos uspěl se stopbalem. Dva setboly pro Alberta Ramose.

5:1
    Španěl druhý brejkbol v tomto gemu proměňuje a je jediný gem od vítězství v dnešním zápase.

A-40
    Úder Ramose po čáře slaví úspěch. Brejkbol!

40-A
    Bitvu od základních čar vyhrál český tenista. Brejkbol!

15-40
    Ramosovi ulétl míček do autu. Adam Pavlásek má k dispozici dva brejkboly, vůbec první v dnešním utkání.

2:0
    Při náběhu na síť nedává Španěl českému tenistovi šanci. Albert Ramos tedy proměňuje hned první brejkbol a bere podání soupeři.

40-0
    Výměnu ukončuje špatný úder Pavláska, míček pohltila síť. Albert Ramos má k dispozici tři brejkboly!

6:3
    Ale druhý ani třetí už neodmaže, neboť česká tenista poslal míček za základní čáru a Albert Ramos získává první set v poměru 6:3 za necelých 40 minut.