Kladno – Helas Brno 3:1 (kon.) | Tango Brno – Sparta 4:5 (kon.) | Zruč n/S – Vysoké Mýto 4:0 (kon.)
Olympik Mělník – Hradec Králové 4:5 (kon.) | Chrudim – Balticflora Teplice 2:3 (kon.)
FC Benago Zruč nad Sázavou
4:0 (1:0)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 26.09.2014, 20:00 • SH Zruč nad Sázavou • 1. Futsal liga

Dnešní utkání tedy s přehledem ovládlo Benago a usídluje se v horním patře tabulky. Zda bude na skóre Chance Futsal ligu vést se dozvíte, pokud budete sledovat konec ostatních zápasů.

Se všemi diváky se loučí Marek Komárek a u příštích přenosů na počtenou! (21:45:01)

40
    V posledních vteřinách ještě náznak šance Nejzbachu, ale na výsledku už se nic nezmění.

40
    Benago rozehrává od své vlastní branky méně než minutu před koncem. Hra se zbytečně za rozhodnutého stavu kouskuje.

39
    Další pokus o zásah do prázdné branky. A Nejzbach to poté neúnavně zkouší dál a dál.

37
    Nejzbachu chybí střelba. Balón si nejčastěji vyměňuje Vladyka a Gerčák, k nim se ale nikdo většinou nestihne před ztrátou míče připojit.

36
    Stále stejný obrázek. Power play Vysokého Mýta a následné protiútoky Benaga hašené na poslední chvíli.

35
    Dobrá střela Jakuba Gerčáka. Po zákroku Vahaly přišel pokus trefit hostující prázdnou branku. Byl neúspěšný.

35
    Domácí tento zápas už asi neztratí. Fanoušci domácích s tím nepočítají už vůbec a přejí si pátý gól v síti hostů.

34
    Nyní opět Kevin Ramirez zakončoval protiútok po ztrátě Nejzbachu. Na místě byl Gerčák.

34
    Nyní vidíme spíš pokus hráčů Nejzbachu udržet balón před dravými nájezdy útočníků Benaga. Pokud by balón získali, pravděpodobně by skórovali.

33
    Po ose Krátký, Vladyka, Gerčák putoval míč k útočníkům rozmístěným u obou tyček branky Benaga. Hráči byli však natolik blízko, že nebylo možné branku ohrozit.

31
    Hráč s číslem 3 Brychta dostává žlutou kartu. Je to druhá karta této barvy pro hosty.

30
    Nejzbach se nevzdal. Nutno ho za jeho přístup při tomto stavu pochválit. Domácí brání zatím v klidu a vyčkávají na protiútoky.

29
    Vladyka s Gerčákem opět zakládají obléhání branky svého soupeře. Bohužel dnes měl tým z Vysokého Mýta pouze jednu šanci a to ještě v době, kdy Gerčák nehrál v poli.

27
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    Domácí začali riskovat, brankář se pokusil zapojit do kombinace, ale místo snížení tu máme nejspíše rozhodující gól utkání. AZEM BRAHIMI po krásné přihrávce nejprve trefil na čáře stojícího hráče, z dorážky se ale nemýlil.

26
    Když už to vypadalo na snížení, přišel tvrdý úder domácích. Na 3:0 zvýšil krásnou přízemní ranou RODEK.

26
    Největší šance Nejzbachu v celém zápase. Samotného hráče před brankou bravurně vychytal Vahala.

26
    Nejprve se neujala tečovaná střela z rohu. Následně přišla nebezpečnější střela obránce z delší vzdálenosti, která prošla až k brance. Stav ale nezměnila.

25
    Benago je nyní mnohem lepším týmem. Ramirez opět zkoušel naleznout své spoluhráče před brankou.

24
    Aktivita RAMIREZE se na začátku druhé půle vyplácí. Povedlo se mu trefil naprosto přesně k levé tyči bezmocného Gerčáka – 2:0.

22
    Benago zaútočilo, ale Ramirezovi se skórovat nepodařilo. Podobně dopadl i další náznak šance stejného hráče o necelou minutu později. Zkoušel ještě přihrávat.

21

20
    Tak přecejen ještě domácí mohli přidat branku. Rodek dostal šanci kopat třetí penaltu svého mužstva v tomto poločase, ale branku minul.

20
    Žlutou kartu obdržel Vladyka.

20
    A opět Brahimi. Obrovská šance pár vteřin před koncem první půle. První střela byla zblokována, ale vrátila se zpátky na nohu hráči s číslem 8, který ji poslal jen do boční sítě.

20
    Hosté znovu faulovali a Azem Brahimi dostal velkou šanci z penalty navýšit vedení svého týmu. Trefil pouze tyč!

19
    Brahimi střílel na zadní tyč a zároveň přihrával před prázdnou branku svému spoluhráči. Na poslední chvíli se zjevil hostující hráč a situaci zachránil.

19
    Vysoké Mýto teď utvořilo zámek, který dirigoval Vladyka. Domácí se však ubránili.

18
    Brankář domácích Vahala nyní vyvezl balón až na půlku soupeře. Moc nechybělo a míč z protiútoku zaplul do jeho prázdné branky! Škoda pro hosty, štěstí pro domácí.

18
    Domácí by rádi přidali branku ještě jednu. Nyní však zbytečně míč odevzdají a Nejzbach bude mít šanci vyrovnat skóre.

17
    MARCEL RODEK proměnil nařízenou penaltu. K té došlo kvůli překročení počtu faulů hostí.

16
    Trestný kop zahrál Vladyka do hrudi domácího brankáře, který proti němu velmi dobře vyběhl. Následoval faul hostí.

15
    Zmatek před brankou Benaga na poslední chvíli hasil jeden z obránců razantním odkopem.

14
    Rodek byl nyní dvakrát připravený ke střele. První střela prošla až ke Gerčákovi, který ji zlikvidoval, druhá svůj cíl nenašla.

14
    Rohový kop hostí neslavil úspěch. Protiútok Benaga byl provedený ještě hůř.

13
    Michal Brychta nepropasíroval svou střelu přes obranu domácích.

13
    Útočnou snahu Nejzbachu zastavil rozhodčí. Hosté ale u míče zůstanou, budou rozehrávat po nedovoleném zákroku domácích.

11
    Azem Brahimi měl zatím největší šanci zápasu. Pěkně si našel ideální střeleckou pozici a jen těsně minul branku Gerčáka.

10
    Lištvana nyní nepochopil spoluhráč v době, kdy se mu snažil naservírovat před branku střílený centr.

9
    Vladyka branku přestřelil.

9
    Faulován byl nyní Krátký a hosté mají šanci skórovat ze zajímavé vzdálenosti.

8
    Amrani přihrával LIštvanovi, ale jeho střela z první končí opět v autu díky skvělému bloku jednoho z hostujících hráčů.

7
    Hosté to zkoušeli od vlastní branky a málem se ujalo nahození z obrovské vzdálenosti. Naštěstí pro Benago byl brankář na místě.

6
    Rozehrávka hostí končí nepřesným pasem Vladyky.

6
    Kevin Ramirez se postavil k rozehrávce po faulu na svého spoluhráče. Opět byla jeho střela zblokována prvním bránícím hráčem. Vysoké Mýto brání velmi svědomitě.

5
    O rychlý protiútok se pokusilo domácí Benago. Marcel Rodek byl na jeho konci, ovšem na přesné zakončení stále čekáme.

5
    Viděli jsme útočnou snahu hostí. Tu umocnil i rohový kop, přesné zakončení jsme ale neviděli.

4
    Ramirez vystřelil z přímého kopu, míč se však nedostal přes hradbu bránících hráčů.

3
    První střela hostujícího celku domácího brankáře nevylekala.

2
    Prozatím sledujeme domácí hráče, kteří kontrolují míč v dostatečné vzdálenosti od branky soupeře.

1

Utkání začne s časovým posunem.

Benago Zruč nad Sázavou

Pražský celek skončil po základní části na čtvrtém místě. Na elitní trojici z Chrudimi, Teplic a z Brna ztratil 15 a více bodů. Vyhrál však vyrovnaný souboj o čtvrté místo s Kladnem. Právě tento soupeř prověřil připravenost Benaga ve čtvrtfinále. Série skončila po třech zápasech, avšak Benago mělo v mnoha případech nakloněné štěstí na svou stranu. Zejména utkání na hřišti soupeře nabídlo opravdu vyrovnaný a tvrdý boj. Rozhodlo se v prodloužení. Domácí prostředí zhodnotili Pražané naplno a postoupili tak do semifinále, kde čekal následný mistr republiky z Chrudimi. První i třetí utkání na hřišti ERA-PACKu jasně ukázalo, kdo bude v sérii favoritem. Benago vzdorovalo pouze v domácím utkání. Po vyrovnání v poslední minutě hry se strhl uragán branek hostujícího celku a po prodloužení tak bylo jasné, že v Praze se odehraje pouze jedno semifinálové klání.

Nejzbach Vysoké Mýto

Tým z Pardubicka se pohyboval po celou sezónu v tabulce kolem míst, která zaručovala těžký boj o postup do play off. Postupně se však sen ve Vysokém Mýtě rozplýval a deváté místo tak bylo logickým vyústěním jejich soutěžního snažení. Hráči Plzně, Agromeli Brna ani Hradce Králové však na Vysoké Mýto nestačili. Díky tomu mohli členové Nejzbachu Vysoké Mýto celkem brzy vědět, že holý boj o setrvání v nejvyšší soutěži je nečeká. Letos bude tým chtít jistě vylepšit svou devátou pozici a pracovat na této výzvě začne zajisté již dnes na hřišti Benaga.

Vítáme všechny diváky u nové sezóny Chance Futsal ligy. V prvním kole se střetne loňský semifinalista soutěže domácí Benago Zruč nad Sázavou s Nejzbachem Vysoké Mýto, které bylo minulý ročník prvním týmem za postupovou osmičkou do play off.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.