Vlašim – Hr. Králové 6:0 (kon.) | Sudoměřice – Kovo Praha 2:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 1:4 (kon.)
Kert Park Praha – Ústí n/L 5:4 (kon.) | Třinec – Plzeň 1:2 (kon.)
HC Kert Park Praha
5:4 (1:0, 2:4, 2:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Lužiny • CROSSDOCK Extraliga

Skončil extrémně vyhecovaný duel, v němž padlo 11 branek, z toho tři dal Kert v oslabení. Domácí nakonec zvítězili po neskutečném obratu 5:4, a to hlavně zásluhou vynikajícího výkonu Martina Kručka. Diváci viděli opravdu všechno, a to včetně bitky Myslivce (Kert) a Práška (Ústí). Přeji příjemný zbytek víkendu a loučím se z pražských Lužin. (18:51:18)

45:00

44:47
    Domácí šli na prázdnou bránu, jeden z hostujících útočníků je zastavuje faulem.

44:34
    5 na 5, Ústí hraje bez gólmana.

43:57
    Po dvou minutách skončila hra ve čtyřech a Kert hraje přesilovku.

42:58
    Domácí v klidu v útočném pásmu šetří čas. Po chytrém pasu Martina Kručka se navíc Hradecký dostal do zakončení.

41:57
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 4, ale první dvě minuty se bude hrát 4 na 4. Prášek dostává dvě minuty za sekání. Odsedí ho ale Bím, Prášek totiž stejně jako soupeř Myslivec dostal za hrubost 5 + do konce.

41:57
    Závar před bránou Kertu skončil bitkou nejprve se do sebe pustili vestoje Michetscläger s Práškem, poté na Práška nastoupil domácí Myslivec a oba pěkně vytřeli hrací plochu dresy.

41:07
    Prakticky všechny tři góly v oslabení domácích "udělal" domácí nezmar Martin Kruček.

40:25
    Hostující Řídel z metru trefil Gerlicha!

38:50
    Kert si v oslabení počíná výborně a je opět v útoku.

37:40
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Další gól v oslabení domácích. Na svědomí ho má LUDĚK HRADECKÝ. Kert ve vedení. Asistence Martin Kruček a David Kuna.

36:38
    Myslivec má dva tresty, Kert stále v oslabení.

36:38
    Druhý gól v oslabení. Na první MARTIN KRUČEK nahrál, druhý sám dal. Kert vyrovnává. Asistence David Štefanský.

36:30
    Lukáš Myslivec osekával hostujícího Růžičku a dostává za to čtyři minuty. Růžičkovi se to nelíbí a celkem v klidu si to s Myslivcem vyříkávají u trestné lavice.

35:59
    Hradecký zahrozil ze strany, ale Banda byl rychlý a Postulka se k dorážce nedostal.

34:57
    David Kuna zažehnal ojedinělou akci hostů, vyslal Adama Postulku a ten poměrně neškodně vystřelil na Bandu.

34:06
    Míček teď vůbec nezná třetinu Kertu. Domácí pořád útočí, po Šmídově nahození na brankáře Bandu se vhazuje ve třetině Ústí.

31:49
    Hraje se 5 na 5.

Jan Švestka

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Moravec (Myslivec), 16. Kočka (M.Kruček), 24. J.Kruček (Myslivec, Martínek), 37. M.Kruček (Štefanský), 38. Hradecký (M.Kruček, Kuna) – 18. Štěpánek (Růžička, Langthaler), 18. Horáček (Kučera), 21. Soukup, 22. Soukup (Štěpánek, Langthaler)

HC Kert Park Praha: Gerlich – Michetschläger (C), Bošák, Kuna, Šmíd, Sunkovský, Štefanský – M.Kruček, Kočka, Hradecký – Myslivec, Martínek, Moravec – J.Kruček, Fejfar, Postulka. Náhr. brankář Kučera.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda – Zákon, Růžička, Kváš, Poláček, Smolík, Kučera, Chmelina, Řídel – Hubený (C), Langthaler, Soukup – Prášek, Štěpánek, Bím – Horáček, Šilínek, Pilař – Wurdák, Baxa. Náhr. brankář Brhel.

Rozhodčí: Záhora, Michalidis