Chomutov – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 3:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Motor ČB 1:3 (kon.) | Šumperk – Třebíč 0:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 5:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (4:2, 0:0, 1:2)
AZ Havířov
Pondělí 29.09.2014, 18:00 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

59:05
    Hosté hrají bez brankáře!

57:57
    Slovan brání a střídá. Šetří každou sekundu, aby zabránili vyrovnání soupeře.

54:51
    Havířov právě vstřelil branku!
    MAREK LOSKOT si přece jen připisuje druhý gól. Střelu Michaela Foltýna Petrásek vyrazil, ale Marku Loskotovi se podařilo dorazit kotouč až za Petráskova záda!
    Asistence: Michael Foltýn

53:04
    Do pravého horního rohu domácí svatyně se trefuje MAREK LOSKOT a zvyšuje tak šanci hostům k vyrovnání. Rozdíl je nyní dvoubrankový.
    Asistence: Robert Říčka, Michael Foltýn

51:15
    Ondřej Holomek se ochotně položil na led do střely hostů a zabránil tak možnému gólu Havířova!

49:08
    Jurij Repe (HAV) střílí od modré rychlou střelu, kterou Petrásek zachytil do lapačky.

46:00
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Přání domácích fanoušků se vyplnilo a JAROSLAV ROUBÍK střílí do prázdné brány díky přihrávkám Tomáše Roda a Víta Budínského, kteří zmátli Svobodu.
    Asistence: Tomáš Rod, Vít Budínský

44:40
    Peter Bezuška (HAV) vyloučen za sekání. Dvouminutová přesilová hra tak čeká opět domácí tým.

43:56
    Ladislav Gengel nebezpečnou střelou prověřil Svobodu, ten stihl vyrazit!

38:37
    Další přesilová hra! Tentokrát si ji zahrají domácí. David Klimša (HAV) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:43
    Domácí budou hrát ve čtyřech. Ladislav Gengel (UNL) si odsedí na trestné lavici dvě minuty za držení protihráče.

34:38
    Za Petráskovými zády zazvonila tyčka, puk se do brány však neodrazil.

30:51
    Svoboda nejprve vytěsnil střelu Roda maskou, následně musel poskakující puk z brankoviště lehce odpálit do rohu.

28:33
    Jan Daneček (HAV) vyloučen na dvě minuty za hákování.

26:26
    Svoboda drží svůj tým a opět kryje puk pod svojí lapačkou.

25:21
    Tomáš Rod vystřelil na Svobodu, ten stačil puk vyrazit úplně na poslední chvíli.

24:26
    Havířov bude hrát dvě minuty ve čtyřech. Martin Lenďák byl vyloučen za podražení.

Hosté střídají brankáře. Od druhé třetiny bude chytat za Havířov Miroslav Svoboda.

17:34
    Vyloučen Marek Loskot (HAV) za nedovolené bránění. Domácí tak budou hrát dvě minuty ve čtyřech.

13:56
    Přesilové hry okamžitě využívají i domácí! Po přihrávce Kamila Černého, zvyšuje skóre JAROSLAV ROUBÍK!
    Asistence: Kamil Černý

13:31
    Vyloučen hostující Peter Bezuška za nedovolené bránění.

12:42
    Havířov využívá přesilové hry, ANTONÍN PECHANEC snižuje vedení domácích opět na jednobrankové.
    Asistence: Jiří Krisl, Vojtěch Tomi

10:51
    Přesilovou hru si zahrají hosté. Tomáš Kolafa je totiž vyloučen na dvě minuty za hákování.

07:21
    Domácí si opět vracejí dvoubrankové vedení! Nahození Tomáše Kolafy od modré čáry doráží VÁCLAV MEIDL, který dostal kotouč nad betonem Matouškovi za jeho záda.
    !Asistence: Tomáš Kolafa, Ladislav Gengel

06:52
    Vyloučení na obou stranách! Jakub Pořický si odsedí dvouminutový trest za hrubost (UNL) a Jiří Krisl (HAV) taktéž dvě minuty za držení.

05:33
    Hosté ihned odpovídají a snižují vedení domácích na 2:1. Přihrávka Davida Klimše dopomohla TOMÁŠI MATĚJKOVI, který už neměl problém zakončit.
    Asistence: David Klimša

04:08
    Domácí vedou po pěti minutách o dvě branky! Po přesné přihrávce Jakuba Pořického Jan Kloz kombinuje s DAVIDEM TŮMOU, který se trefuje za záda hostujícího brankáře.
    Asistence: Jakub Pořický, Jan Kloz

00:30
    Hned po úvodní buly se prosazuje první lajna domácích! TOMÁŠ ROD nachází skulinu pod Matouškovou vyrážečkou a domácí tak vedou 1:0.
    Asistence: Vít Budínský, Jaroslav Roubík

00:12
    Puku se ujímají domácí a dostávají se do útočného pásma!

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 1. Rod (Budínský, Roubík), 5. Tůma (Pořický, Kloz), 8. Meidl (Kolafa, Gengel), 14. Roubík (Černý), 46. Roubík (Rod, Budínský) – 6. Matějek (Klimša), 13. Pechanec (Krisl, Tomi), 54. Loskot (Říčka, Foltýn), 55. Loskot (Foltýn)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Gengel, Meidl, Přeučil – Suchan, Vávra, Kuchynka
    AZ Havířov: Matoušek, (21. Svoboda) – Foltýn, Dresler, Krisl, Bahounek, Ostrčil, Lenďák, Repe, Bezuška – Říčka, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Jakůbek – Sztefek, Pechanec, Daneček – Klimša, Rimmel, Matějek

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Václav Beneš, Milan Štofa