Česko
1:1 (0:0)
Francie
Úterý 07.10.2014, 18:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Reprezentace U20

Hlavní sudí Houdek ukončil dnešní utkání za stavu 1:1. Oba góly padly až ve druhém poločase. Sledovali jsme velmi vyrovnanou hru, ve které příliš šancí k vidění nebylo, ale diváci se určitě nenudili. Obrovskou šanci měl v 16. minutě Opluštil, ale trefil pouze tyčku, a tak Česko na gól čekalo až do 62. minuty, to se totiž trefil Holzer a poslal domácí tým do vedení. Francie měla zajímavou příležitost v 11. a ve 37. minutě, ale Kolář vždy svůj tým podržel. Nicméně i v 53. minutě se Kolář zapotil, když zneškodnil nepříjemnou střelu, kterou se prezentoval Castelletto. Blížil se konec utkání a vypadalo to, že domácí tým si vedoucí skóre pohlídá, avšak v 90. minutě se stříleným centrem prezentoval Cavaré a jeho pokus se od břevna odrazil do branky. Česko tak zvítězit nedokázalo, ale za svůj výkon se stydět nemusí. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:01:02)

90+1
    Tomáš Chorý nemůže pokračovat ve hře, a tak ho na trávníku nahrazuje Jan Filip.
    Dimitri CAVARÉ - 1:1

90
    Francie právě vstřelila branku!
    Na pravém křídle dostal dobrou přihrávku DIMITRI CAVARÉ, který se dobře rozhlédl a poté ze své kopačky vyslal parádní střílený centr, který se od břevna odrazil do branky, a v 90. minutě je tak vyrovnáno. Těžko říct, zda Kolář s tímto pokusem mohl něco dělat, protože CAVARÉ to trefil opravdu dokonale.

90
    Po přerušení se pokračuje ve hře.

90
    Chorý odkulhává ze hřiště a nejspíš bude muset střídat.

89
    Hra je přerušena, na hrací ploše zůstal ležet Chorý a potřebuje ošetřit.

88
    Francie z rohového kopu vůbec nic nevytěžila, ke střele se sice dostal jeden hlavičkující hráč, avšak jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

87
    Rabiot se rozhodl ke střele z 18 metrů a nemyslel to vůbec špatně. Rabiotův pokus mířil do pravého spodního rohu, avšak brankář Kolář zůstal pozorný a střelecký pokus vyrazil na rohový kop.

85
    Byrtus vhodil dlouhý míč do pokutového území, ale žádný ze spoluhráčů se ke střele nedostal.

85
    U míče jsou domácí fotbalisté, kteří mají výhodu autového vhazování.

82
    Česko dostalo výhodu standardní situace a nevypadalo to vůbec špatně. Na centrovaný míč si vyskočil hlavičkující Opluštil, avšak jeho pokus skončil jen těsně nad brankou.

82
    Marco Ilaimaharitra se provinil faulem a sudí mu ukázal žlutou kartu.

81
    Česko zahrávalo další rohový kop, který rozehrálo nakrátko. Shejbal si navedl míč na levačku a poté se prezentoval střelou ke vzdálenější tyči, avšak jeho pokusu scházela přesnost, a tak Hassen zasahovat nemusel.

79
    Faulem se provinil Lukáš Landovský a rozhodčí Houdek mu za nedovolený zákrok udělil žlutou kartu.