Hokejová Liga mistrů (8. října 2014) (kon.)
Hokejová Liga mistrů (8. října 2014)

Středa 08.10.2014, 12:00Hokejová Liga mistrů

23:00
    S konstatováním, že ze šesti českých celků se do Play-off dokázala probojovat pouze Sparta, se s vámi loučím. Přeji krásný zbytek dne a u dalšího přenosu na shledanou. (23:01:07)
    "Sedm z osmi finských klubů to dotáhlo do druhého kola", pochvaluje si jeden z fanoušků.

Skupina K – Lukko Rauma

Týmy které skončily na druhých místech s největším počtem bodů.

22:49
    V posledním dnešním zápase vítězí Färjestad, který Vålerengu porazil 2:1 na samostatné nájezdy, rozhodující branku proměnil Milan Gulaš.

22:38
    Na řadu posledního hraného zápasu budou muset přijít nájezdy.

22:26
    Zápas Vålerengy s Färjestadem dospěl do prodloužení.

22:19
    Tomáš Rolinek přidává ještě jednu třešničku na dortu v podobě dalšího gólu do prázdné branky. Sparta dnes vítězí poměrem 6:3 a podívá se do Play-off Ligy mistrů.

22:16
    Tak ne o minutu později se trefil do prázdné branky Jan Buchtele a definitivně posílá Spartu jako první český klub do Play-off Ligy mistrů!

22:15
    Drama v Tipsport aréně pokračuje. Mannheim tři minuty před koncem snižuje na 2:3. Konkrétně se prosadil Robert Raymond.

22:01
    Sparta vede 4:2! Čtvrtou branku domácího celku přidal devět minut před koncem zápasu Petr Kumstát. Pražský celek dělí od postupu 523 vteřin.
    Vålerenga Ishockey – Färjestads BK 1:1 po druhé třetině

21:38
    Těsně před koncem druhé části se prosadil sparťanský útočník Lukáš Klimek, který potvrzuje dobrou formu z posledních zápasů. Český celek tedy vstoupí do poslední třetiny s jednogólovým náskokem.

21:22
    HC Sparta Praha – Adler Mannheim 2:2

Na Spartě je opět vyrovnáno, prosadil se Forman. Závěr zápasu bude jistě hodně zajímavý, pokuď Sparta vyhraje, dočká se odměny v podobě postupu.

20:53
    Jen dvacet vteřin druhé třetiny stačilo Mannheimu na otočení výsledku utkání. Za hosty se trefil Jamie Tardif a skvělý začátek Sparty je zapomenut.

20:42
    Dnešní dva večerní zápasy jsou po prvních třetinách nerozhodné. Diváci utkání Vålerenga – Färjestads se branky nedočkaly, Sparta hraje s Mannheimem 1:1.

20:28
    Sparta ale bohužel trochu vypadla z role a Mannheim vyrovnal. O první zásah německého celku se v čase 16:55 postaral Glen Metropolit, jenž v NHL prošel Washingtonem, Tampou Bay, Atlantou, St. Louis, Bostonem, Philadelphií a Montrealem.

20:20
    Jediné zbylé české želízko v ohni si zatím vede dobře. Sparta v první polovině nepustila Mannheim prakticky k ničemu a měla k dispozici dvě přesilovky, z nichž jednu dokázala využít.
    Sparta začala utkání s Mannheimem výborně, do vedení ji v páté minutě poslal Marek Hrbas!

Naproti tomu Kärpät Oulu si postup do další fáze zajistil. Smutný je však pohled pro českého fanouška na tabulku druhých míst – aktuálně totiž poslední tři místa patří třem českým týmům. Zlín a Liberec s tím již nic neudělají, Sparta, jak již bylo zmíněno, touto možností stále disponuje.

19:45
    Bílí Tygři Liberec nakonec na postup nedosáhli. Z týmů na druhých místech už může postoupit pouze pražská Sparta, jejíž utkání s Mannheimem začne za několik okamžiků.

19:25
    Oulun Kärpät – Bílí Tygři Liberec 3:0
    Sakari Manninen střílí svoji druhou branku v utkání a celkově třetí branku domácích. Tygry dělí od vyřazení osm minut.

19:13
    Oulun Kärpät – Bílí Tygři Liberec 2:0

S Bílými Tygry to nevypadá vůbec dobře. Hned z kraje třetí třetiny obdrželi druhou branku a od postupu jsou momentálně hodně daleko.

18:50
    HC Košice – Kölner Haie 4:2

Košice se dokázali dvakrát prosadit. Nejdříve udeřil Bartánus a poté Hrnka.
    Takto zaplněný je stadion v Košicích. Domácí prozatím s Kolínem remízují.

18:33
    HC Košice – Kölner Haie 2:2

Hned ze začátku druhé třetiny německý celek vyrovnává. Lüedemann vypálil dělovku, po které se kotouč odrazil pouze k Evanu Rankonovi, jenž měl velice lehkou úlohu.

Košice jdou opět do vedení. Prosadil se Spilar.

17:46
    HC Košice – Kölner Haie 1:1

Kolín vyrovnává, do útočného pásma vjel Chris Minard, který schovanou střelou překvapil Melicharčíka.

17:39
    Oulun Kärpät – Bílí Tygři Liberec 1:0

Kärpät jde hned ze začátku utkání do vedení, ve čtvrté minutě se prosadil Sakari Manninen.

HC Košice – Kölner Haie 1:0

A vedení se ujímají také Košice. Richard Jenčík propálil z hranice levého kruhu gólmana Stefaniszina.

16:55
    Zhruba za půl hodiny začínají úvodní zápasy dnešního dne.

Oulun Kärpät – Bílí Tygři Liberec
    HC Košice – Kölner Haie
    Marek Schwarz dnes začne v brance Bílých Tygrů.

15:53
    Liberec i Sparta mohou ze své skupiny postoupit, oba však nutně potřebují vyhrát.

Zde je seznam klubů, které mají na svém kontě nejvíce bodů a nacházejí se na druhých místech svých skupin: